Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: raty, system ulepszen

Dodatkowe Info: podobny do elitemt2,xenox ale nowszy

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

Virtual

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ulepszaczach i zeby exp byl troche lepszy na pl

Dodatkowe Info:gram rowniez na pl fajnie by bylo jak by byly bony w skepach

Nagroda za pomoc:lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ulepszaczach i zeby exp byl troche lepszy na pl

Dodatkowe Info:gram rowniez na pl fajnie by bylo jak by byly bony w skepach

Nagroda za pomoc:lajk

 

diamondmt2

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, duzym dropie yangow, zeby mozna bylo zdobyc 250lvl bez is, malo noobow, malo ulepszaczy

Dodatkowe Info: Gralem na xenox, balmora, pandora ale mi sie nie podobaly

Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, duzym dropie yangow, zeby mozna bylo zdobyc 250lvl bez is, malo noobow, malo ulepszaczy

Dodatkowe Info: Gralem na xenox, balmora, pandora ale mi sie nie podobaly

Nagroda za pomoc: lajk

 

 

VirtualMt2, DragonMt2...? ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, duzym dropie yangow, zeby mozna bylo zdobyc 250lvl bez is, malo noobow, malo ulepszaczy

Dodatkowe Info: Gralem na xenox, balmora, pandora ale mi sie nie podobaly

Nagroda za pomoc: lajk

polecam Glador MT2

exp drop yang bardzo łatwy 250lv oraz full EQ do expa/pvp bez IS

2jdf0ab.png     


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, duzym dropie yangow, zeby mozna bylo zdobyc 250lvl bez is, malo noobow, malo ulepszaczy

Dodatkowe Info: Gralem na xenox, balmora, pandora ale mi sie nie podobaly

Nagroda za pomoc: lajk

Virtual, Elite

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, duzym dropie yangow, zeby mozna bylo zdobyc 250lvl bez is, malo noobow, malo ulepszaczy

Dodatkowe Info: Gralem na xenox, balmora, pandora ale mi sie nie podobaly

Nagroda za pomoc: lajk

 

Elitemt2, stary, ale jary :rolleyes:

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, przyjemnym expieniu, średnia ilość epików, min 500 graczy na serwie

Dodatkowe Info: Chcę aby to był server Medium, grałem na Metin5, Mexilia, Vaneris,Molten, Evenest, Diamond, Vilenos.

Nagroda za pomoc:5 i like.

0a720b9768a9a34c182d98b.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, przyjemnym expieniu, średnia ilość epików, min 500 graczy na serwie

Dodatkowe Info: Chcę aby to był server Medium, grałem na Metin5, Mexilia, Vaneris,Molten, Evenest, Diamond, Vilenos.

Nagroda za pomoc:5 i like.

GladoR, Elite, DivineWorld

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Powtarzam post, jeszcze raz ponieważ nie dostałem Podpowiedzi.

:)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej: Dużo sklepówl, udzi, ryby +/- 3kk .

Dodatkowe Informacje: Metin2PL .

Nagroda za pomoc: Limit Like & 5* .

 

~~ Myśle pomiędzy Eteorem a Monastyrem, na Eteorze mam 80kk, dobre eq, ale mało sklepów i ludzi, lecz na Monastyrze mam słabe eq, ale jest setki graczy. ~~

Poradzicie coś ? Może być inny niż te 2.

Wiem, że będą łączyć Pierwsze serwery PL'a, i nie wiem czy grać na Monastyrze.

64004534522290988444.png

Opublikowano

Powtarzam post, jeszcze raz ponieważ nie dostałem Podpowiedzi.

:)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej: Dużo sklepówl, udzi, ryby +/- 3kk .

Dodatkowe Informacje: Metin2PL .

Nagroda za pomoc: Limit Like & 5* .

 

 

~~ Myśle pomiędzy Eteorem a Monastyrem, na Eteorze mam 80kk, dobre eq, ale mało sklepów i ludzi, lecz na Monastyrze mam słabe eq, ale jest setki graczy. ~~

 

Poradzicie coś ? Może być inny niż te 2.

 

Wiem, że będą łączyć Pierwsze serwery PL'a, i nie wiem czy grać na Monastyrze.

 

Z polskiego globala to Ci polecam Solar, dużo sklepów, umiarkowane ceny. Tam już lepiej zaczynać grę niż kontynuować na pozostałych.

Specjalista
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Łatwym expie , sewrer 4fan/pvp, nie za dużo broni zbroi itp , miła atmosfera brak w 6-7 bonów na klasy :] w 1 dzień wbije się chociaż ten 120-130lvl , żeby było można się w miarę szybko wyrobić z eq na początkowych lvlach.

 

Dodatkowe Info:

Grałem na iMetin,XenoXMt2,ProMt2,GuerraMtt2,SurfaceMt2,Glador,DivineWorld s2,i wielu innych

:)

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

nie wiem gdzie grac pomocy

 

a więc zależy mi na bardzo drogim serwerze , pamietam ze kiedys Kamyszki duchowe po 1kkk stały i strasznie mnie ciąglo do takich serwów , czy istnieją jeszcze takie ? a jezeli nie to jaki serwer PL jest do niego najbardziej podobny !?

Opublikowano

Zna ktoś może server podobny do dawnego BoundMT2 ?? Chodzi mi o to aby były podobne raty ,eq, itemki u handlarzy i max lv około 125 ?? Z góry dzieki.

 

Zna ktoś może server podobny do dawnego BoundMT2 ?? Chodzi mi o to aby były podobne raty ,eq, itemki u handlarzy i max lv około 125 ?? Z góry dzieki.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Server Cos na ProMT2 LomaxMT2

Dodatkowe Info:Chce sie Pobic ale Bez 6/7 i W miare Szybko Najlepiej w 1 dzien

Nagroda za pomoc:5+Lajk

Ps:Server na 2 Dni taki 4fun

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Server Cos na ProMT2 LomaxMT2

Dodatkowe Info:Chce sie Pobic ale Bez 6/7 i W miare Szybko Najlepiej w 1 dzien

Nagroda za pomoc:5+Lajk

Ps:Server na 2 Dni taki 4fun

www.NewLongju.pl

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Cos jak LomaxMT2 ProMT2

Dodatkowe Info:Server Pod PVP ,, bez 6-7 i W Miare Osob

Nagroda za pomoc:5+Lajk

Ps:Server mi jest potrzebny ma 1-2 dni

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Obojętne.

Dodatkowe Info: Server easy, szybki exp, łatwo bony wchodzą.

Nagroda za pomoc: 5 i plusy.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Obojętne.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] Server easy, szybki exp, łatwo bony wchodzą.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] 5 i plusy.[/color]

[/center]

Vilenos,Imetin

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Obojętne.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] Server easy, szybki exp, łatwo bony wchodzą.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] 5 i plusy.[/color]

[/center]

no np. EliteM2

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Obojętne.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] Server easy, szybki exp, łatwo bony wchodzą.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] 5 i plusy.[/color]

[/center]

 

PandoraMt2, DragonMt2, EliteMt2, Imetin, ProMt2

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało epików, stabilny, .

Dodatkowe Info: Miła atmosfera +200 gracz

Nagroda za pomoc: lubie to! .

1

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało epików, stabilny, .

Dodatkowe Info: Miła atmosfera +200 gracz

Nagroda za pomoc: lubie to! .

1

Ravia

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Obojętne.

Dodatkowe Info: Server easy, szybki exp, łatwo bony wchodzą.

Nagroda za pomoc: 5 i plusy.

Glador

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...