Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Serwerze PvP [/i][/b][/color] Serwerze PvP

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color] Szczególnie bym się ucieszył gdyby były bardzo niskie ceny (jak to na PvP) oraz średnia ilość graczy (nie żeby na serwerze było 13 osóB).

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: [/i][/b][/color]Lajk i 5 w profilu.

[/center]

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Serwerze PvP [/i][/b][/color] Serwerze PvP

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color] Szczególnie bym się ucieszył gdyby były bardzo niskie ceny (jak to na PvP) oraz średnia ilość graczy (nie żeby na serwerze było 13 osó B).

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: [/i][/b][/color]Lajk i 5 w profilu.

[/center]

http://www.mpcforum.pl/topic/684636-castlemt2-plhamachi/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/698755-casuelmt2-plhamachi/

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium/hard tylko nowym, albo starszym ale z dużą ilością graczy, z max lvl max. 120, nie więcej

Dodatkowe Info:Dużo ludzi ma być

Nagroda za pomoc:Limit like i 5* do profil

 

 

Tutaj 2 moje pytanie, czy opłaca się zacząć grać na PL'u, bo przecież jak ktoś umie to nie jest tak trudno czegoś się dorobić, ale są przewidziane jakieś eventy teraz? Zmieniło się coś przez ostatnie 4/5 miesięcy? Chyba, ze polecacie jakiegoś innego globala, na którym naprawdę opłaca się grać....

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Serwer PVP na start max lvl :) Gram na hammerMt2.

#afeeee]Dodatkowe Info:Sporo Ludzi

#afeeee]Nagroda za pomoc:Satysfakcja :>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Serwer PVP na start max lvl :) Gram na hammerMt2.

#afeeee]Dodatkowe Info:Sporo Ludzi

#afeeee]Nagroda za pomoc:Satysfakcja :>

 

Hm.. nie ma chyba innego takiego który spełnia Twoje wymagania... może zacznij grać na Glador - szybki exp, łatwo do eq - typowy serwer pvp.

josemousignature.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: typ serwera easy, MAksymalne wartości bonusów, 6-7 bon nie ma albo jest w NPC bony tylko pkt.statusu, potwory, HP, nie ma nowych KD typu silny przeciwko ludzi, tylko te normalne, łatwy w miarę exp, ulepszacze w miarę łatwe do zdobycia, dość dużo epików

Dodatkowe Info: bardzo bym chciał, aby te wymagania zostały spełnione w całości ;)

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 w profilu

Opublikowano

Poszukuje serwera czysto do pvp. Zeby eq bylo w schopach kd byly tanie itp

6/7 moze byc ale tanio w schopach

Serwer ma byc na dedyku

 

 

Za pomoc daje like

 

@Edit

Serwer ma byc polski

@Up

Immortalsmt2

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Poszukuje serwera czysto do pvp. Zeby eq bylo w schopach kd byly tanie itp

6/7 moze byc ale tanio w schopach

Serwer ma byc na dedyku

 

 

Za pomoc daje like

 

@Up

Immortalsmt2

 

HammerMT2.

josemousignature.jpg
Opublikowano

Poszukuje serwera czysto do pvp. Zeby eq bylo w schopach kd byly tanie itp

6/7 moze byc ale tanio w schopach

Serwer ma byc na dedyku

 

 

Za pomoc daje like

 

@Edit

Serwer ma byc polski

@Up

Immortalsmt2

 

 

ProMT2.pl A nazwa to PvpMt2 jakby co. Innego nie znajdziesz :)

 

Poszukuje serwera czysto do pvp. Zeby eq bylo w schopach kd byly tanie itp

6/7 moze byc ale tanio w schopach

Serwer ma byc na dedyku

 

 

Za pomoc daje like

 

@Edit

Serwer ma byc polski

@Up

Immortalsmt2

 

 

ProMT2.pl A nazwa to PvpMt2 jakby co. Innego nie znajdziesz :)

fea.gif

Opublikowano

 

 

ProMT2.pl A nazwa to PvpMt2 jakby co. Innego nie znajdziesz :)

 

 

ProMT2.pl A nazwa to PvpMt2 jakby co. Innego nie znajdziesz :)

 

Zobaczylem spis uleprzen i zrezygnowalem jakies z dupy bronie itp chodzi mi o serwer gdzie jest malo broni nowych itp

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:

Tanich itemach ale zeby KU Kd ulepszacze drogie

 

Dodatkowe Info:

Na Global PL tylko niewiem jaki serwer, zaczynam od nowa

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

PRIV)

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:

Tanich itemach ale zeby KU Kd ulepszacze drogie

 

Dodatkowe Info:

Na Global PL tylko niewiem jaki serwer, zaczynam od nowa

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

PRIV)

 

Jeśli chcesz na PL'u grać to tanio jest na s26 (Solar). Jest najnowszy więc można jeszcze się dużo dorobić na nim i stać się "gwiazdą serwera" :rolleyes:

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: typ serwera easy, MAksymalne wartości bonusów, 6-7 bon nie ma albo jest w NPC bony tylko pkt.statusu, potwory, HP, nie ma nowych KD typu silny przeciwko ludzi, tylko te normalne, łatwy w miarę exp, ulepszacze w miarę łatwe do zdobycia, dość dużo epików

Dodatkowe Info: bardzo bym chciał, aby te wymagania zostały spełnione w całości ;)

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: typ serwera easy, MAksymalne wartości bonusów, 6-7 bon nie ma albo jest w NPC bony tylko pkt.statusu, potwory, HP, nie ma nowych KD typu silny przeciwko ludzi, tylko te normalne, łatwy w miarę exp, ulepszacze w miarę łatwe do zdobycia, dość dużo epików

Dodatkowe Info: bardzo bym chciał, aby te wymagania zostały spełnione w całości ;)

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 w profilu

 

Vaneris, AriusOnline, AriusS2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: typ serwera easy, MAksymalne wartości bonusów, 6-7 bon nie ma albo jest w NPC bony tylko pkt.statusu, potwory, HP, nie ma nowych KD typu silny przeciwko ludzi, tylko te normalne, łatwy w miarę exp, ulepszacze w miarę łatwe do zdobycia, dość dużo epików

Dodatkowe Info: bardzo bym chciał, aby te wymagania zostały spełnione w całości ;)

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 w profilu

Easy/lekki medium

Inorist

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Power pile , taka zielona kapsułka dodająca 1000% przez kilka minut , przydatne na metki i bossy

Dodatkowe Info:Duże raty serwera

Nagroda za pomoc:Lajk +5* + co chcecie

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze pvp z navi lub z gamemodem

Dodatkowe Info:Grałem na Xenox Glador itp.

Nagroda za pomoc: Like!!

1353164337-U602429.jpg

Proszę o zrzucenie trochę % :]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze pvp z navi lub z gamemodem

Dodatkowe Info:Grałem na Xenox Glador itp.

Nagroda za pomoc: Like!!

 

Aktualnie nie ma serwera Game Mode... ;) Ale z takich serwerów PvP to polecam NewLongju bądź Mexilie... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4funie do expa, ale sam dropisz ulepszacze, miłej atmosferze, nowości typu nowe rajdy, bronie i zbroje bez painta

Dodatkowe Info: Serwer podobny do SevenHeven

Nagroda za pomoc: Lajk!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PvP

Dodatkowe Info: serer easy/medium tak zeby od razu wchodzily maxymalne wartosci , moze byc 6/7 bon ale bez silny i odporny na klasy , srednia ilosc epikow nie tak jak na XenoxMt2 bo zmieniac bron i zbroje co 5 lvli troche mnie irytuje

Nagroda za pomoc: lajk i cos ale nie wiem co :D newbie jestem ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...