Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Łatwym expie do 250lvl,dosyć łatwe zdobywanie eq,dużo epików,tanie kdDodatkowe Info:easy/mediumNagroda za pomoc:Myślę,że lajk starczy.

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: latwej grze i sporej ilosci graczy

Dodatkowe Info: EASY, duzo broni easy exp duzo itemkow

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Trybie medium na którym nie ma zbytnio problemu z EQ
Dodatkowe Info: Dosyć przeciętna ilość graczy
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Trybie medium na którym nie ma zbytnio problemu z EQ

Dodatkowe Info: Dosyć przeciętna ilość graczy

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Helium2 lub Alistria.eu

Oba medium, ciekawa fabuła, warto zagrać.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: latwej grze i sporej ilosci graczyDodatkowe Info: EASY, duzo broni easy exp duzo itemkow

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Trybie medium na którym nie ma zbytnio problemu z EQ

Dodatkowe Info: Dosyć przeciętna ilość graczy

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Zdecydowanie polecam Ci Helium2 ;-)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: w miarę szybki exp, lecz nie przesadzony, łatwe wbijanie skilli, dużo graczy, przyjemna i ciekawa gra.
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: lajk.

@edit

znalazłem juz sobie serwer. (alistria :) )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: nowym serwerze otwarcie poniedzialek/niedziela
Dodatkowe Info:medium/easy najlepiej
Nagroda za pomoc:5 i +

Opublikowano

Nie wiem gdzie zagrać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na : serwerze dosc świerzym nie taki ktory ma juz z 3 lata najlepiej z tego lub poprzedniego roku duza ilosc graczy ,najlepiej żeby byl podobny do imetina/pandory easy/4fun 

Dodatkowe info: epiki bony 6/7 fajny exp , prosze tylko nie dawajcie takich w ktorych jest juz 50 osob z 250.. chodzi o serwer dosc swierzy

Nagroda za pomoc: 5 + z góry dziekuje  :) 

Elita,Ravia, Concordia, Helium2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nowym serwerze otwarcie poniedzialek/niedziela

Dodatkowe Info:medium/easy najlepiej

Nagroda za pomoc:5 i +

AslanMT2 start piątek/sobota. ;-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny exp, niski max lvl (180- coś na ten styl), mało itemów ( coś w stylu max 3 epickie zbroje etc.)
Dodatkowe Info: medium/easy
Nagroda za pomoc: 5 + uśmiech ;)

pc_Rodgerr.png
Już 3-cie lato z MPC Forum

Opublikowano

Nie wiem gdzie zagrać! Pomocy!


Najbardziej zależy mi na : Serwer easy z bardzo szybkim expem , bez bajerów typu 250lvl i milion broni (max 120lvl , kilka nowych broni )  Bez instant skille P . 


Dodatkowe info: Dużo graczy dość świeży -5 miesięcy , bez większych zmian w kliencie . Nie przypadły do gustu (averiamt2 , hammermt2 , pandora , helium)


Nagroda za pomoc: 5 + z góry dziekuje


Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie zagrać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na : Serwer easy z bardzo szybkim expem , bez bajerów typu 250lvl i milion broni (max 120lvl , kilka nowych broni )  Bez instant skille P . 

Dodatkowe info: Dużo graczy dość świeży -5 miesięcy , bez większych zmian w kliencie . Nie przypadły do gustu (averiamt2 , hammermt2 , pandora , helium)

Nagroda za pomoc: 5 + z góry dziekuje

 

Może Dreikon?

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze Gdzie W 2 /3 Dni Wbiej Maxymalny LvL 
Dodatkowe Info:Żeby Nie Było Trudno Z eq :)

Nagroda za pomoc:  Lajk +5 W Profilu :)

 

 

uberevil.png

Credits To: LoxTix

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny exp, niski max lvl (180- coś na ten styl), mało itemów ( coś w stylu max 3 epickie zbroje etc.)

Dodatkowe Info: medium/easy

Nagroda za pomoc: 5 + uśmiech ;)

 

Dreikon, Invoria.

 

Nie wiem gdzie zagrać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na : Serwer easy z bardzo szybkim expem , bez bajerów typu 250lvl i milion broni (max 120lvl , kilka nowych broni )  Bez instant skille P . 

Dodatkowe info: Dużo graczy dość świeży -5 miesięcy , bez większych zmian w kliencie . Nie przypadły do gustu (averiamt2 , hammermt2 , pandora , helium)

Nagroda za pomoc: 5 + z góry dziekuje

 

 

Invoria, Dreikon, Averia

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze Gdzie W 2 /3 Dni Wbiej Maxymalny LvL 

Dodatkowe Info:Żeby Nie Było Trudno Z eq :)

Nagroda za pomoc:  Lajk +5 W Profilu :)

Invoria, Dreikon, Averia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze Gdzie W 2 /3 Dni Wbiej Maxymalny LvL 

Dodatkowe Info:Żeby Nie Było Trudno Z eq :)

Nagroda za pomoc:  Lajk +5 W Profilu :)

Argentus.pl  XenoxMT2 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jakimś 4fun-easy badz jakis hard ale nie az tak strasszny ;d
Dodatkowe Info:  Żeby serwer nie byl zybt starły miał jakies 2-4 miesiace , zeby w dzien bylo chociaz 300+ online ,  a jesli chodzi o harda to moze stac dłuzej niz te 2-4 miesiace
Nagroda za pomoc: Lajk / 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Trybie medium na którym nie ma zbytnio problemu z EQDodatkowe Info: Dosyć przeciętna ilość graczyNagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

nervil.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tak jak na EliteMt2 Święty miecz itp 

Dodatkowe Info:Nie chce np: XenoxMt2 EliteMt2 ProMt2, zależy mi żeby były tanie zmianki, serwer PVP średni exp żeby do 90 lvl można było łatwo wbić. Stalki itp u handlarza. To nie maja być płatne serwery. Jak możecie dajcie kilka propo

Nagroda za pomoc: +5 dla konta

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakimś 4fun-easy badz jakis hard ale nie az tak strasszny ;d

Dodatkowe Info:  Żeby serwer nie byl zybt starły miał jakies 2-4 miesiace , zeby w dzien bylo chociaz 300+ online ,  a jesli chodzi o harda to moze stac dłuzej niz te 2-4 miesiace

Nagroda za pomoc: Lajk / 5

Co do harda to Ravia bądź Concordia.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tak jak na EliteMt2 Święty miecz itp 

Dodatkowe Info:Nie chce np: XenoxMt2 EliteMt2 ProMt2, zależy mi żeby były tanie zmianki, serwer PVP średni exp żeby do 90 lvl można było łatwo wbić. Stalki itp u handlarza. To nie maja być płatne serwery. Jak możecie dajcie kilka propo

Nagroda za pomoc: +5 dla konta

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakimś 4fun-easy badz jakis hard ale nie az tak strasszny ;d

Dodatkowe Info:  Żeby serwer nie byl zybt starły miał jakies 2-4 miesiace , zeby w dzien bylo chociaz 300+ online ,  a jesli chodzi o harda to moze stac dłuzej niz te 2-4 miesiace

Nagroda za pomoc: Lajk / 5

Polecam harda z klimatem jaki byl w 2009 r. ,Mortis.pl stoi 2miesiące graczy 300+

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Hard, max 99/105lvl, sporo ulepszaczy.
Dodatkowe Info:Opłaca się wracać na Ravię, albo zna ktoś jakis podobny serwer?
Nagroda za pomoc: Like / 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Hard, max 99/105lvl, sporo ulepszaczy.Dodatkowe Info:Opłaca się wracać na Ravię, albo zna ktoś jakis podobny serwer?Nagroda za pomoc: Like / 5

Mysle,ze tak.Na ravii wkoncu uporali sie z botami ;p

 

Srij9JT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...