Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym żeby działał na tym serwie YangBug,żeby to był polski serwer
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa na privie
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: tym żeby działał na tym serwie YangBug,żeby to był polski serwerDodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa na privieNagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Xenox

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Kostiumy u handlarzy, lvl na start, EQ u handlarzy (tylko bronie i zbroje te co na PL), możliwość wejścia na mapki które są na PL (nei wszystkie ale te podstawowe tak).
Dodatkowe Info: Nie ważne czy serwer PL, ile ma graczy - liczy się tylko to co napisałem wyżej. Serwer jest mi potrzebny do nagrania tylko paru klipów.
Nagroda za pomoc: Lajki

2nsj.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy, liczba graczy + 300 online.
Dodatkowe Info: Skile odrazu P miła atmosfera i łatwy exp i żeby dropiło dużo yang
Nagroda za pomoc: Laik +5

2971194124.png

 

<3 Kocham MPCFORUM <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer 4fun/pvp, darmowa rejestracja, bez Pay To Win (p2w)
Dodatkowe Info: Grałem na 2-4 i każdy pay to win
Nagroda za pomoc: mogę sypnąć yangami na Negrosie lub like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy, liczba graczy + 300 online.

Dodatkowe Info: Skile odrazu P miła atmosfera i łatwy exp i żeby dropiło dużo yang

Nagroda za pomoc: Laik +5

 

Invoria

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze. ogarniety team bez zadnych blaznow ;p, miasta nie moga siwecic pustkami,
Dodatkowe Info:w miare latwe zdobywanie lv,eq, moze pojawic sie wiecej misji
Nagroda za pomoc:a co tam chceta ;D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze. ogarniety team bez zadnych blaznow ;p, miasta nie moga siwecic pustkami, 

Dodatkowe Info:w miare latwe zdobywanie lv,eq, moze pojawic sie wiecej misji 

Nagroda za pomoc:a co tam chceta ;D

GladoR, daj 5 w profilu lub lajka xD

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, w miare duża liczba osób
Dodatkowe Info: Skile odrazu P, wysoki max lvl, stalki i bronie na 75 w sklepach albo w duzej ilosci oraz tanie w sklepach, duży drop yang
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Szukam serwera głownie chodzi żeby była duża liczba osób grających , serwer easy ale znowu nie tak easy że w ciagu dnia nabijam maksymalny level chodzi mi o tak umiarkowany exp , żeby serwer nie był nudny , chce sobie pograć tak z 3/4 miesiące i żeby mi sie nie znudziło co polecacie ? Jak znacie jakis medium fajny czy cos to też napiszcie :)

Opublikowano

Pomocy! Nie wiem gdzie grać!


Zależy Mi najbardziej na by był to serwer Easy bądź Medium (każdy to inaczej nazywa). Lvl max. 99-180.


Aby zmianki były u handlarzy brak 6skila brak 6/7b. Umiejętności wbijają się same po 17pkt. bądź robi się je za pomocą ksiąg, które znajdują się u handlarzy. System ulepszania: żeby nie było dużo syfu nawalonego jak na Xenoxie czy innych 4fun :D.


Opublikowano

Szukam serwera głownie chodzi żeby była duża liczba osób grających , serwer easy ale znowu nie tak easy że w ciagu dnia nabijam maksymalny level chodzi mi o tak umiarkowany exp , żeby serwer nie był nudny , chce sobie pograć tak z 3/4 miesiące i żeby mi sie nie znudziło co polecacie ? Jak znacie jakis medium fajny czy cos to też napiszcie :)

VirtualMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

PvP/Easy/Medium/Hard

Dodatkowe Info:

Sporo graczy w grze i na forum, możliwość zarobku np. dropiąc sztabki, bs, fishbot etc - proszę o podanie jej razem z serwerem, inaczej nie dam like.

 

Nagroda za pomoc:

Like, a jeśli na serwerze zostanę, to tygodniowy limit!

123

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

PvP/Easy/Medium/Hard

 

Dodatkowe Info:

Sporo graczy w grze i na forum, możliwość zarobku np. dropiąc sztabki, bs, fishbot etc - proszę o podanie jej razem z serwerem, inaczej nie dam like.

 

Nagroda za pomoc:

Like, a jeśli na serwerze zostanę, to tygodniowy limit!

Ethana, Pandora, Ravia, Dreikon.

Dałeś takie kryteria, że mogę Ci tu dać cały dział Publikacje ;)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

PvP/Easy/Medium/Hard

 

Dodatkowe Info:

Sporo graczy w grze i na forum, możliwość zarobku np. dropiąc sztabki, bs, fishbot etc - proszę o podanie jej razem z serwerem, inaczej nie dam like.

 

Nagroda za pomoc:

Like, a jeśli na serwerze zostanę, to tygodniowy limit!

Invoria, ravia

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Ethana, Pandora, Ravia, Dreikon.

Dałeś takie kryteria, że mogę Ci tu dać cały dział Publikacje ;)

 

Invoria, ravia

Nauczcie się czytać, oboje.

"możliwość zarobku np. dropiąc sztabki, bs, fishbot etc - proszę o podanie jej razem z serwerem, inaczej nie dam like"

123

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: by fajnie bony wchodziły i szybki exp coś jak np divinewordl s2
Dodatkowe Info: tylko priv

Opublikowano

Szukam serwera na którym istnieje taki system bryłek jak na ethanie


Chodzi mi dokładnie o to okienko



Jeśli ktoś zna serwer na którym w taki lub podobny sposób ( musi być wyskakujące okienko ) można sprzedawać bryłki/yangi czy co kolwiek wymieniać czy coś to proszę o podanie mi tego serwera/serwerów.

Dziękuję z góry daję lajki jeśli pytacie po co mi one to podpowiem że pracuję nad nowym hackiem :Pexperymentuję zobaczymy co wyjdzie.
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

PvP/Easy/Medium/Hard


Dodatkowe Info:

Sporo graczy w grze i na forum, możliwość zarobku np. dropiąc sztabki, bs, fishbot etc - proszę o podanie jej razem z serwerem, inaczej nie dam like.


Nagroda za pomoc:

Like, a jeśli na serwerze zostanę, to tygodniowy limit!

123

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
PvP/Easy/Medium/Hard
Dodatkowe Info:
Sporo graczy w grze i na forum, możliwość zarobku np. dropiąc sztabki, bs, fishbot etc - proszę o podanie jej razem z serwerem, inaczej nie dam like.
Nagroda za pomoc:
Like, a jeśli na serwerze zostanę, to tygodniowy limit!

 

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...