Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy , żeby miał max 4 mies. i było chociaż dziennie 200 online+

Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie exp nie jest monotonny , były jakieś eventy + żeby nie był tylko dla IS'u

Nagroda za pomoc: Lajki

Dreikon

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4Fun, EASY EXP !
Dodatkowe Info:
Bardzo, bardzo Duży exp, 4fun i ma dużo graczy(mogą być same 150lvl+) a nie że 100lvl wbija się 3h i są same 250lvl, lub Medium/easy i dużo graczy z oko 100lvl oko. Nie: Xenox, mexilia, virtual, diamond, elitemt, dragon, newlogju, no i oprócz pandory ;P ( podajcie kilka serwów jak możecie :D)

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun, EASY EXP !

Dodatkowe Info: Bardzo, bardzo Duży exp, 4fun i ma dużo graczy(mogą być same 150lvl+) a nie że 100lvl wbija się 3h i są same 250lvl, lub Medium/easy i dużo graczy z oko 100lvl oko. Nie: Xenox, mexilia, virtual, diamond, elitemt, dragon, newlogju, no i oprócz pandory ;P ( podajcie kilka serwów jak możecie :D)

Nagroda za pomoc: Like

 

Dreikon

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun, EASY EXP !

Dodatkowe Info: Bardzo, bardzo Duży exp, 4fun i ma dużo graczy(mogą być same 150lvl+) a nie że 100lvl wbija się 3h i są same 250lvl, lub Medium/easy i dużo graczy z oko 100lvl oko. Nie: Xenox, mexilia, virtual, diamond, elitemt, dragon, newlogju, no i oprócz pandory ;P ( podajcie kilka serwów jak możecie :D)

Nagroda za pomoc: Like

 

Invoria

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy , żeby miał max 4 mies. i było chociaż dziennie 200 online+

Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie exp nie jest monotonny , były jakieś eventy + żeby nie był tylko dla IS'u

Nagroda za pomoc: Lajki

Dreikon, Invoria, Memorial, Semanthia.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer Easy, Max lvl 250.
Dodatkowe Info: Łatwo o epiki, 100% Ulepszania, jeżeli jest taki to proszę o niego.
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer Easy, Max lvl 250.
Dodatkowe Info: Łatwo o epiki, 100% Ulepszania, jeżeli jest taki to proszę o niego.

 

100% Ulepszania raczej nie ma, ale polecam: PandoraMT2, Glador, VirtualMT2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: SERWERZE Z WOJNAMI!!!

Dodatkowe Info: 300 graczy+, najlepiej przyjemny easy/medium bez epickich BIŻUTERII :)

Nagroda za pomoc: 5+

 

ZASKOCZCIE MNIE CZYMŚ, PROSZĘ :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: SERWERZE Z WOJNAMI!!!

Dodatkowe Info: 300 graczy+, najlepiej przyjemny easy/medium bez epickich BIŻUTERII :)

Nagroda za pomoc: 5+

 

ZASKOCZCIE MNIE CZYMŚ, PROSZĘ :D

PandoraMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy

Dodatkowe Info: Exp Medium/Hard (nie chcę Balmory i Ravii). Głównie zależy mi na tym aby serwer był ciekawy i grało na nim 1000 osób +. Serwer nie musi być PL

Nagroda za pomoc: like

muzyka w sygnaturze :x.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy i zeby serwer był medium.

Dodatkowe Info: MEDIUM, ogar admini ;)

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy i zeby serwer był medium.
Dodatkowe Info: MEDIUM, ogar admini ;)
Nagroda za pomoc: like

 

VirtualMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy i zeby serwer był medium/easy

Dodatkowe Info: Nie za duzo nowych broni i zbroi. Grałem na Virtual, Pandora

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy i zeby serwer był medium/easy
Dodatkowe Info: Nie za duzo nowych broni i zbroi. Grałem na Virtual, Pandora
Nagroda za pomoc: like

 

Dreikon, Ethana.eu

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Chińskim metinie
Dodatkowe Info: Stare dobre czasy
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać tralal.. itp.

Zależy mi najbardziej na: Żeby grało ludzi troche, przynajmniej 300-400 osób. Medium. Żeby nie było dużo śmieci (eq do ulepszania itp.).

Dodatkowe info: Mogą być stroje tam również, ale nie muszą. Gdzieś gdzie da sie zarobić na początku.

Nagroda za pomoc: Pluusy

Ponawiam swoją prośbę, wie ktoś ?

VNp6c2U.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby grało trochę ludzi ok.150-200, serwer hard podobny do globala z 2012 roku
Dodatkowe Info: Stary system ulepszeń np: bojowy -> syrek,, max 99lv.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: ku u instruktorów, albo dropi ale szybko sie skile robi na G/P, max 125lv lub 99, taki serwer żebym wbił w 1 dzień max 60/70 i się pobił i wgl. Taki lekki, mogą być nowe bronie i kilka nowości.
Dodatkowe Info: niech gra sporo ludu :)
Nagroda za pomoc: lajki

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ku u instruktorów, albo dropi ale szybko sie skile robi na G/P, max 125lv lub 99, taki serwer żebym wbił w 1 dzień max 60/70 i się pobił i wgl. Taki lekki, mogą być nowe bronie i kilka nowości.

Dodatkowe Info: niech gra sporo ludu :)

Nagroda za pomoc: lajki

Za bardzo nie ma/nie znam takiego serwera jak opisałeś, ale spróbuj Dreikon/Ethane(tylko tu dużo większy lvl, 240).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer global. ( zastanawialem sie na metin2 sg). Albo jakis fajny hard priv. Bez tej aktualizacji ( stalki +7 itp.). Klimacik dawnego pl-a. Normalny zarobek (nie jak na pl-u ze nie ma jak zarobic na niskim lvl).

Dodatkowe Info:Nie laduje w is i allgro.

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer global. ( zastanawialem sie na metin2 sg). Albo jakis fajny hard priv. Bez tej aktualizacji ( stalki +7 itp.). Klimacik dawnego pl-a. Normalny zarobek (nie jak na pl-u ze nie ma jak zarobic na niskim lvl).

Dodatkowe Info:Nie laduje w is i allgro.

Nagroda za pomoc: like

Z serwerów PL to Diumar, a z prywatnych Ravia/ConcordiaMT2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer global. ( zastanawialem sie na metin2 sg). Albo jakis fajny hard priv. Bez tej aktualizacji ( stalki +7 itp.). Klimacik dawnego pl-a. Normalny zarobek (nie jak na pl-u ze nie ma jak zarobic na niskim lvl).

Dodatkowe Info:Nie laduje w is i allgro.

Nagroda za pomoc: like

Balmora.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard, na którym średnio jest przynajmniej 600osób + ( Ravia i balmora odpadają )

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...