Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej Ilości garczy Bardzo duzej .

Dodatkowe Info: Mogą być 6-7 bony ale tez i nie muszą .

Nagroda za pomoc: z góry dziękuje za pomoc Chodzi mi o TOP 5 Serwerow na ktorych gra najwiecej ludzi z gory za pomoc slicznie dziekuje.

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Totalny easy, dozowlony bs, bonusy maksymalne, metale do ulepszeń w shopach, brak 6 skila, brak 6-7, kd w max ulepszeniu w shopach.

Dodatkowe Info: Serwer ma być taki który dopiero wystartuje!

Nagroda za pomoc: Lubię to

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Hardzie z domieszką medium
Dodatkowe Info: Widziałem kiedyś taki server co u NPC sa maski zbroje po 10 20 30 yang z mobów lecą po 2-3 yang szukam takiego servera wiem że napewno jest bo kiedyś widziałem taki tylko zapomniałem nazwy :/ jak by ktoś pomógł mi przypomnieć sobię tą nazwę.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hardzie z domieszką medium

Dodatkowe Info: Widziałem kiedyś taki server co u NPC sa maski zbroje po 10 20 30 yang z mobów lecą po 2-3 yang szukam takiego servera wiem że napewno jest bo kiedyś widziałem taki tylko zapomniałem nazwy :/ jak by ktoś pomógł mi przypomnieć sobię tą nazwę.

Tiveria, Balmora, ConcordiaMt2, Ravia, Tavia

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Hardzie z domieszką mediumDodatkowe Info: Widziałem kiedyś taki server co u NPC sa maski zbroje po 10 20 30 yang z mobów lecą po 2-3 yang szukam takiego servera wiem że napewno jest bo kiedyś widziałem taki tylko zapomniałem nazwy :/ jak by ktoś pomógł mi przypomnieć sobię tą nazwę.

umetin2.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hardzie z domieszką medium

Dodatkowe Info: Widziałem kiedyś taki server co u NPC sa maski zbroje po 10 20 30 yang z mobów lecą po 2-3 yang szukam takiego servera wiem że napewno jest bo kiedyś widziałem taki tylko zapomniałem nazwy :/ jak by ktoś pomógł mi przypomnieć sobię tą nazwę.

revential / concordia

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do globala, ALE exp, drop, yang zwiększony kilkukrotnie. Max 99-120, mało epików, najlepiej tak jak na globalu, serwer inny niż Balmora.

Dodatkowe Info: SERWER HARD

Nagroda za pomoc: 10lajk

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do globala, ALE exp, drop, yang zwiększony kilkukrotnie. Max 99-120, mało epików, najlepiej tak jak na globalu, serwer inny niż Balmora.

Dodatkowe Info: SERWER HARD

 

Nagroda za pomoc: 10lajk

Ravia.eu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do globala, ALE exp, drop, yang zwiększony kilkukrotnie. Max 99-120, mało epików, najlepiej tak jak na globalu, serwer inny niż Balmora.

Dodatkowe Info: SERWER HARD

Nagroda za pomoc: 10lajk

 

 

revential.pl
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: serwer jest obojętny, byle był stały, z ogarniętą administracją, a w razie zakończenia gry, konto było coś warte, lub żeby można zarabiać grając. Ravia odpada nuda wkoło hematy i wyżyna.

 

Dodatkowe Info: SERWER HARD/MEDIUM

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy lub Medium
Dodatkowe Info:LVL nie ma znaczenia ale bardzo chciałbym aby były pety oraz 6 skill.
Nagroda za pomoc: Like :)

PS:Grałem na xenoxmt2 i virtual,xnyga,nathiss,tiveria,balmora,

dookie.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy lub Medium

Dodatkowe Info:LVL nie ma znaczenia ale bardzo chciałbym aby były pety oraz 6 skill.

Nagroda za pomoc: Like :)

PS:Grałem na xenoxmt2 i virtual,xnyga,nathiss,tiveria,balmora,

Eruris.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PVP
Dodatkowe Info: Prosze o serwer pvp. Moze byc zagraniczny ale zeby bylo spolszczenie
Nagroda za pomoc:Lubie TO !



od tego czasu zgrzeszyłem przeciwko Bogu następującymi grzechami:

1. Double Post
2. Refresh przed 24H :C

więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie grzechy bardzo żałuje, I Prosze O zdjęcie kilka procent : )

 

Opublikowano

Nie wiem dzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie MeeeGaaa easy/4fun (najlepiej który powstał w tym roku), żeby sie szybko expiło i zdobyło perf eq na max lvl w bardzo krótkim czasie (np w 2 lub 4tyg góra). Bronie, żeby się robiło z bojowego miecza, (a nie z truty). Max lvl: 99/250. Aby nie było tak duzo nowych rzeczy, np 3/4 zbroje (najlepiej nie hwangi), 4/5 mieczy, 2/3 bizu, najlepiej bez 6/7. Żeby bony wchodziły od razu w maksymalnych wartościach. Dziennie aby grało chociaż 200/300 osób. Ogarnięty Team.

Dodatkowe informacje: Liczę na szybkie propozycje (dobre). Inne niż Theris, Senthia, Linares, Pandora, Elite, Diamond, Argentus, Mexilia, Mariner, Cavis.

Nagroda za każdą pomoc: Lajk ;d

Ludzie wysilcie się no xD

ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

Nie wiem dzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie MeeeGaaa easy/4fun (najlepiej który powstał w tym roku), żeby sie szybko expiło i zdobyło perf eq na max lvl w bardzo krótkim czasie (np w 2 lub 4tyg góra). Bronie, żeby się robiło z bojowego miecza, (a nie z truty). Max lvl: 99/250. Aby nie było tak duzo nowych rzeczy, np 3/4 zbroje (najlepiej nie hwangi), 4/5 mieczy, 2/3 bizu, najlepiej bez 6/7. Żeby bony wchodziły od razu w maksymalnych wartościach. Dziennie aby grało chociaż 200/300 osób. Ogarnięty Team.

Dodatkowe informacje: Liczę na szybkie propozycje (dobre). Inne niż Theris, Senthia, Linares, Pandora, Elite, Diamond, Argentus, Mexilia, Mariner, Cavis.

Nagroda za każdą pomoc: Lajk ;d

 

Ludzie wysilcie się no xD

http://www.mpcforum.pl/topic/1053639-azzar2-dedyk-easy/

ze starszych to Xenox i Virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PVP
Dodatkowe Info: Prosze o serwer pvp. Grałem na wielu, prosze nie piszcie ze Xenox, Virtual itp bo to nie sa PvP tylko easy/medium :/
Nagroda za pomoc: +++

tumblrm9c1xpnb1c1rbso6a.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy,pvp nowy serwer do 2miesięcy trwania.

Dodatkowe Info: dużo, mało epików obojetnie byle ze by był dobry exp i serwer nowy! pomocy. +200-250 osób na serwerze.
Nagroda za pomoc: 10 like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy,pvp nowy serwer do 2miesięcy trwania.

Dodatkowe Info: dużo, mało epików obojetnie byle ze by był dobry exp i serwer nowy! pomocy. +200-250 osób na serwerze.

Nagroda za pomoc: 10 like.

polecam Dreikon.pl

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, duży level max, dużo ulepszeń, dużo komnat itd.

Dodatkowe Info: Nie chcem xenoxa, extreme i serwera z bugami. Ma być aktywny.

Nagroda za pomoc: Like :P

polecam Dreikon.pl/virtaulmt2 teraz nie ma lepszego easy.

Opublikowano

Najbardziej mi zależy na tym alby to był zagraniczny serv (nie ważne w jakim języku) i żeby był nastawiony pod pvp (easy lub medium)

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, duży level max, dużo ulepszeń, dużo komnat itd.

Dodatkowe Info: Nie chcem xenoxa, extreme i serwera z bugami. Ma być aktywny.

Nagroda za pomoc: Like :P

virtualmt2.pl -aktywna administracja dostepna praktycznie 24/7

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, duży level max, dużo ulepszeń, dużo komnat itd.

Dodatkowe Info: Nie chcem xenoxa, extreme i serwera z bugami. Ma być aktywny.

Nagroda za pomoc: Like :P

virtualmt2.pl -aktywna administracja dostepna praktycznie 24/7
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, duży level max, dużo ulepszeń, dużo komnat itd.

Dodatkowe Info: Nie chcem xenoxa, extreme i serwera z bugami. Ma być aktywny.

Nagroda za pomoc: Like :P

VirtualMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...