Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: szybkim i prostym wbiciu max lv serwer easy

latwy zarobek szybkie zrobienie eq , spora ilosc graczy , serwer

stabilny ktory juz istnieje jakis czas , malo ulepszaczy

 

Dodatkowe Info: 6/7 bony do expa , duza ilosc broni , zbroi , bizuterii , gralem na divine world , xenox , glador

Eruris. Serwer niemal identyczny jak divine world.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Z dobrym expem. takim ala łatwym systemem ulepszeń żeby nie dropic przez godzine truty np.Skille na P od handlarzy / albo wbijasz na 17 i masz na P.

Nagroda za pomoc:Lajk..

DivineWorld

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/z nutka Medium

Dodatkowe Info: zeby bronie od 65 do 75 nie dropilo, w godzine.. i nabic 100 level w dzien.

Nagroda za pomoc:Lajk..

DivineWorld w 1 dzień można wbić 150+

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze 4fun max lvl 250 skille P
Dodatkowe Info:grałem na xenoxmt2 glador hammermt2 virtualmt2 nightcore camerion promt2 evoramt2
Nagroda za pomoc:Lajk...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze 4fun max lvl 250 skille P

Dodatkowe Info:grałem na xenoxmt2 glador hammermt2 virtualmt2 nightcore camerion promt2 evoramt2

Nagroda za pomoc:Lajk...

Eruris. Max level jest 250, podobny do niektórych z wymienionych przez Ciebie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Łatwym expie i duzej ilosci przedmiotow do ulepszania
Dodatkowe Info: serwer najlepiej medium/easy(ok.600% rat)
Nagroda za pomoc Dogadamy się :)

HWDP For EVER ! <3

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Łatwym expie i duzej ilosci przedmiotow do ulepszania

Dodatkowe Info: serwer najlepiej medium/easy(ok.600% rat)

Nagroda za pomoc Dogadamy się :)

Eruris. Spełnia Twoje wymagania, exp jest łatwy, a itemów jest sporo.

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Łatwym expie i duzej ilosci przedmiotow do ulepszania

Dodatkowe Info: serwer najlepiej medium/easy(ok.600% rat)

Nagroda za pomoc Dogadamy się :)

Polecam dreikon.pl ,miał problemy ze stabilnością,ale teraz już ok jest.Nie polecam erurisa,jest co chwile off ,tydzień temu ściągałem -off ,dzisiaj też.A w maju jak grałem to kilka razy w tygodniu był wyłączony ,a forum tam nie działa.Jak bardzo zależy ci na erurisie to zagraj na divineworld ,taki sam ,ale bardziej stabilny.Mimo to polecam dreikon.pl .

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: zależy mi na serwerze medium z nutką harda . Ulepszacze zbroje etc tak jak na PL
Dodatkowe Info: byle nie tiveria / balmora
Nagroda za pomoc: napewno sie dogadamy :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zależy mi na serwerze medium z nutką harda . Ulepszacze zbroje etc tak jak na PL

Dodatkowe Info: byle nie tiveria / balmora

Nagroda za pomoc: napewno sie dogadamy :)

concordiamt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 250 lvl max. w 2 dni bez pd, ulepszanie epików itp. bez ulepszaczy, mogą być sztabki, stalki, truty w sklepach, skille od razu na P .
Dodatkowe Info: Oprócz Xenoxa i tego typu serwów.
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 250 lvl max. w 2 dni bez pd, ulepszanie epików itp. bez ulepszaczy, mogą być sztabki, stalki, truty w sklepach, skille od razu na P .

Dodatkowe Info: Oprócz Xenoxa i tego typu serwów.

Nagroda za pomoc: +

A co bys powiedzial na ProMt2 ? http://promt2.com.pl/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 250 lvl max. w 2 dni bez pd, ulepszanie epików itp. bez ulepszaczy, mogą być sztabki, stalki, truty w sklepach, skille od razu na P .

Dodatkowe Info: Oprócz Xenoxa i tego typu serwów.

Nagroda za pomoc: +

LinaresMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Zalezy mi najbardziej na : serwerze medium/ odrobine hard

Dodatkowe info : miła atmosfera 300+ ludzi ;D

Nagroda : lajk ;D

Tiveria

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Zalezy mi najbardziej na : serwerze medium/ odrobine hard

Dodatkowe info : miła atmosfera 300+ ludzi ;D

Nagroda : lajk ;D

concordia, ravia, balmora

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!


Zalezy mi najbardziej na : serwerze Easy/4fun


Dodatkowe info : Szybko lv, dużo ludzi 600 +, w 6/7b bez ABS na klasy.


Nagroda : lajk ;D


1691169.jpeg


Metin to nie wszystko. 


 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Zalezy mi najbardziej na : serwerze Easy/4fun

Dodatkowe info : Szybko lv, dużo ludzi 600 +, w 6/7b bez ABS na klasy.

Nagroda : lajk ;D

DiamondMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Zalezy mi najbardziej na : serwerze Easy/4fun

Dodatkowe info : Szybko lv, dużo ludzi 600 +, w 6/7b bez ABS na klasy.

Nagroda : lajk ;D

glador s1

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Konieczenie musi to być serwer gdzie od 0 można zbierać kasę.Chodzi mi o to aby były tam sztabki 2,5,10 kk i pierscien anty expa prawie ,że za free ,żebym nie musiał inwestowac w is albo nie wiadomo ile kasy.

Dodatkowe Info:medium średnia graczy online musi zaczynać się od 500.

Nagroda za pomoc:Lajk.

Ethana.eu

 

Dzisiaj o 18 startuje namerius.pl wiec wbijaj i graj ;p.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Zalezy mi najbardziej na : serwerze Easy/4fun

Dodatkowe info : Szybko lv, dużo ludzi 600 +, w 6/7b bez ABS na klasy.

Nagroda : lajk ;D

DivineWorld

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Zalezy mi najbardziej na : serwerze medium

Dodatkowe info : miła atmosfera 300+ ludzi ;D Nie stary serwer

Nagroda : lajk ;D

Cavis

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy.

 

 

Zalezy mi najbardziej na : hard/medium

Dodatkowe info:

cos podobnego do balanti to priorytet

sporo ludzi

zmianki dodania z mobów

max lvl jak na pl lub 99

może być serwer który dopiero wystartuje

 

nagroda: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 250 lvl max. w 2 dni bez pd, ulepszanie epików itp. bez ulepszaczy, podkreślam BEZ ULEPSZACZY. Mogą być sztabki, stalki, truty w sklepach, SKILLE OD RAZU NA P .
Dodatkowe Info: Oprócz Xenoxa, Linaresa, ProMT2 itp.
Nagroda za pomoc: lajk, + .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 250 lvl max. w 2 dni bez pd, ulepszanie epików itp. bez ulepszaczy, podkreślam BEZ ULEPSZACZY. Mogą być sztabki, stalki, truty w sklepach, SKILLE OD RAZU NA P .

Dodatkowe Info: Oprócz Xenoxa, Linaresa, ProMT2 itp.

Nagroda za pomoc: lajk, + .

FunMT2 (ale rejestracja jest platna chyba)

 

Nie wiem gdzie grać pomocy.

 

 

Zalezy mi najbardziej na : hard/medium

Dodatkowe info:

cos podobnego do balanti to priorytet

sporo ludzi

zmianki dodania z mobów

max lvl jak na pl lub 99

może być serwer który dopiero wystartuje

 

nagroda: lajk

ConcordiaMT2

39224706187380304474.png



DISS - Nakou vs Mastick ( MODERATOR )


www.mpcforum.pl/topic/1056037-diss-nakou-vs-mastick/


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...