Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium, hard, 500+ online minimum (condordia cały dzien nie działa, ravi ani balmory nie chce.)
Dodatkowe Info: brak 6/7 bonu ,
Nagroda za pomoc: LIKE

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: szybkim przyjemnym expie / miłej atmosferze *(medium) średnim systemem ulepszeńDodatkowe Info: brak 6/7 bonu lot kasy średni Nagroda za pomoc: Like i pomoc w grze jak się rozwine.

ethana.eu/ divineworld s2/diamondmt2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: serwerze medium, hard, 500+ online minimum (condordia cały dzien nie działa, ravi ani balmory nie chce.)Dodatkowe Info: brak 6/7 bonu ,Nagroda za pomoc: LIKE

revential

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać;! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na: Grze na poziomie trudności zbliżonym do oryginalnego [hard].

Dodatkowe Info: Największa liczba graczy online. Dobra atmosfera. Zaczynam grę dopiero.

Nagroda za pomoc: Like ?



1377863814-U611928.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać;! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Grze na poziomie trudności zbliżonym do oryginalnego [hard].

Dodatkowe Info: Największa liczba graczy online. Dobra atmosfera. Zaczynam grę dopiero.

Nagroda za pomoc: Like ?

Ravia.eu

Opublikowano

Chcialbym zagrac na jakis fajnym privie, ale niewiem na jakim. Kiedys byl SonixMT2, ale upadł on mi sie najbardziej podobal i chiałbym na podobnym zagrac. Odp prosze pisac na PW ;) z gory dzieku je pozdro ;p

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać;! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Grze na poziomie trudności zbliżonym do oryginalnego [hard].
Dodatkowe Info: Największa liczba graczy online. Dobra atmosfera. Zaczynam grę dopiero.
Nagroda za pomoc: Like ?

ConcordiaMT2 / Astium

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać;! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy pvp .

Dodatkowe Info: Duzo ludzi. Duzo do roboty. I zeby dalo sie grac bez is.

Nagroda za pomoc: Like ?

11652897063828352516.jpg

 

 

 

85518276976899155481.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać;! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy pvp .

Dodatkowe Info: Duzo ludzi. Duzo do roboty. I zeby dalo sie grac bez is.

Nagroda za pomoc: Like ?

Virtual, Xenox

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać;! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy pvp .

Dodatkowe Info: Duzo ludzi. Duzo do roboty. I zeby dalo sie grac bez is.

Nagroda za pomoc: Like ?

Hmm Polecam Dragon-Born.

http://www.mpcforum.pl/topic/1026829-dragon-bornpl-dedyk-medium/

Dlaczego?

Bo w bardzo dużym stopniu jest to easy ; ) Szybki exp, bronie na 75 z bossów bardzo łatwych do ubicia, bony wchodzą max, dziś mają dodać kilka nowości, graczy wielu dochodzi ;) Polecam :>

Opublikowano

LinaresMt2 polecam, stoi już parę miesięcy, ale ciągle dużo ludzi i ta liczba się utrzymuje. GM-owie często robią jakieś eventy (praktycznie codziennie), co miesiąc są organizowane turnieje pvp.

 

link:

 

 http://linaresmt2.pl/

 

 

Edit: co do bossów to jest ich nawet dużo na serwerze rozsiannych, na każdej mapce znajduje się po kilka bossów.

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Fajny serwer EASY max 250/ 200 bez masy broni ulepszaczy. Exp 700% +
Dodatkowe Info: Serwer który dopiero wystartuje!!!!!!!!!!
Nagroda za pomoc: Jak serwer będzie godny uwagi to masa lajków.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium max 250/ 200
Dodatkowe Info: Serwer który dopiero powstał
Nagroda za pomoc: Lajki

WebRep
Overall rating
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Fajny serwer EASY/MEDIUM max 250/ 200 bez masy broni ulepszaczy. Exp 700% +
Dodatkowe Info: Serwer który dopiero wystartuje
Nagroda za pomoc: Jak serwer będzie godny uwagi to masa lajków.

Dragon-Born

http://www.mpcforum.pl/topic/1026829-dragon-bornpl-dedyk-medium/

Mimo małych problemów śmiało mogę polecić ; ) Masa graczy dochodzi a grywalność ogromna : )

Opublikowano

Napisałem że taki który ma exp 700% lub więcej ten ma 300%.. I już stoi

Mimo to exp jest bardzo przyjemny. Nie pisałbym tego, gdyby było inaczej. ; )

Stoi bo chwilowo off ; )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium max 250/ 200

Dodatkowe Info: Serwer który dopiero powstał

Nagroda za pomoc: Lajki

 

EstraMorras

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium max 250/ 200

Dodatkowe Info: Serwer który dopiero powstał

Nagroda za pomoc: Lajki

 

EstraMorras

Cavis

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium max 250/ 200

Dodatkowe Info: Serwer który dopiero powstał

Nagroda za pomoc: Lajki

 

EstraMorras

Nathiss.pl

Max lv 180 ale będzie zwiększany

41196912334212939960.png


Opublikowano

Szukam serwera Hard lub Hard-Medium Tak żeby bojowy był od 1 lvla

Zastosuj się do wzoru który masz na pierwszej stronie

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP

Dodatkowe Info:max lv. 99, eq jak na PL, w miarę osob, nie musi byc; dedyk ale byloby milo.

Nagroda za pomoc:like + 5*

gyuq.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Zależy mi na: skilach u npc i zeby server był łatwy exp spora ilosc epików / łatwy drop [4FUN][EASY][PL]

Dodatkowe info: Żeby server nie był przez Hamachi , podobny do xenoxmt2,Argentus.pl

Nagroda za pomoc: Like ! oraz ładne dziękuje gdy tylko wejdę na serwer ;D

 

Ps . Przepraszam za takie duze wymagania

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...