Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

 

Zależy mi na: skilach u npc i zeby server był łatwy exp spora ilosc epików / łatwy drop [4FUN][EASY][PL]

 

Dodatkowe info: Żeby server nie był przez Hamachi , podobny do xenoxmt2,Argentus.pl

 

Nagroda za pomoc: Like ! oraz ładne dziękuje gdy tylko wejdę na serwer ;D

 

Ps . Przepraszam za takie duze wymagania

Virtual, hammer

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP

Dodatkowe Info:max lv. 99, eq jak na PL, w miarę osob, nie musi byc; dedyk ale byloby milo.

Nagroda za pomoc:like + 5*

Hmmmm... Sprawdź sobie ProMT2 max 250, ale jak zrobisz eq to na 80-90 możesz kosić 250 ;)
Specjalista
Opublikowano

Zależy mi na: serwerze Easy/4fun,latwe dostęp do skilii na P,nie za dużo broni i zbr,max lvl obojętnie
Dodatkowe info: Żeby serwer nie był przez Hamachi , podobny do xenoxmt2,Argentus.pl,Aline2.pl

Nagroda za pomoc: +++++++++

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze HARD!
Dodatkowe Info:max lv. Obojętny, Nowe kostiumy, nowe fryzurki,zwierzaki np. Fenixy żeby trzeba było dropić ulepki, egzo, duchowe, ku, Is może być.
Nagroda za pomoc:like + 5*

sygnatura_450x150.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard z dużą ilością graczy online. Odpada : Ravia , Concordia , Astium , Revential.
Dodatkowe Info: Serwer podobny do Balmora.PL (w sensie do expa)
Nagroda za pomoc: Like.?




Zależy mi na: serwerze Easy/4fun,latwe dostęp do skilii na P,nie za dużo broni i zbr,max lvl obojętnie
Dodatkowe info: Żeby serwer nie był przez Hamachi , podobny do xenoxmt2,Argentus.pl,Aline2.pl

Nagroda za pomoc: +++++++++

 

 

ProMT2 / PandoraMT2 / VirtualMT2 / HammerMT2
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze HARD!

Dodatkowe Info:max lv. Obojętny, Nowe kostiumy, nowe fryzurki,zwierzaki np. Fenixy żeby trzeba było dropić ulepki, egzo, duchowe, ku, Is może być.

Nagroda za pomoc:like + 5*

Nostidla,Concordia,Balmora,Ravia,Revential Ja osobiście polecam Revential

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na pvp serwer:
Dodatkowe Info dam like :D:
Nagroda za pomoc DAM LIKE :

 

HammerMt2 ,ProMt2,iMetin ?

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard z dużą ilością graczy online. Odpada : Ravia , Concordia , Astium , Revential.
Dodatkowe Info: Serwer podobny do Balmora.PL (w sensie do expa)
Nagroda za pomoc: Like.?

 

 

 

 

 

Nostidla

 

 

sygna.png

Opublikowano

Help!

 

Zależy mi najbardziej na: żeby bony wchodziły łatwo (zeby 3/4x15 nie było problemem na BSie) 6/7 obojętnie (aby nie było na klasy)

 

Dodatkowe info: easy/medium nie za stary i żeby nie świecił pustkami.

(ostatnio grałem na ethanie ale porażka z tymi bonami :))

 

daje like

Opublikowano

Help!

 

Zależy mi najbardziej na: żeby bony wchodziły łatwo (zeby 3/4x15 nie było problemem na BSie) 6/7 obojętnie (aby nie było na klasy)

 

Dodatkowe info: easy/medium nie za stary i żeby nie świecił pustkami.

(ostatnio grałem na ethanie ale porażka z tymi bonami :))

 

daje like

Cavis

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Fajny serwer EASY max 250/ 200 bez masy broni ulepszaczy. Exp 700% +
Dodatkowe Info: Serwer który dopiero wystartuje!!!!!!!!!!
Nagroda za pomoc: Jak serwer będzie godny uwagi to masa lajków.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, miłej atmosferze, dużo polaków
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. Na jakimś dobrym globlu, na którym sie opłaca zacząć grać od nowa.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dużej ilości graczy, miłej atmosferze, dużo polaków

Dodatkowe Info:

Planuję zacząć grę od nowa. Na jakimś dobrym globlu, na którym sie opłaca zacząć grać od nowa.

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

Najnowszy jest PH, ale najwięcej ludu na SG, ewentualnie sprawdź metin2world, prywatny serwer ale jak Global i dużo graczy.
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dużej ilości graczy, miłej atmosferze, dużo polaków

Dodatkowe Info:

Planuję zacząć grę od nowa. Na jakimś dobrym globlu, na którym sie opłaca zacząć grać od nowa.

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

 

 

SG :)

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, miłej atmosferze, dużo polaków

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. Na jakimś dobrym globlu, na którym sie opłaca zacząć grać od nowa.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Polecam SG, jest na nim więcej ludzi ponieważ połączyli go z PH

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać;! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Ilośc graczy 800+ Server Medium/Hard
Dodatkowe Info: Zastanawiałem się pomiędzy 3 serverami (inne odpadają) Revential vs Concordia vs Nostidla
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
[/center

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać;! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilośc graczy 800+ Server Medium/Hard

Dodatkowe Info: Zastanawiałem się pomiędzy 3 serverami (inne odpadają) Revential vs Concordia vs Nostidla

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

[/center

concordia

administracja spoko i wgl.

najbardziej przypomina Globala z wszystkich hardow

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Fajny serwer EASY max 250/ 200 bez masy broni ulepszaczy. Exp 700% +

Dodatkowe Info: Serwer który dopiero wystartuje!!!!!!!!!!

Nagroda za pomoc: Jak serwer będzie godny uwagi to masa lajków.

Immortal-metin2

start 28.08.13r.

serwer proo :D

41196912334212939960.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4 fun /easy lubie dropić oraz szybko expić ( exp to nie problem) duza ilosc epików najlepiej 100% na ulepszenie lub duzy i bezproblemowy drop ulepszaczy :] np Mapy Metinów ITP
Dodatkowe Info: Wmiarę , stabilny/ pewny serwer podobny do xenox,argentus odpadaja serwy z epikami w sklepach
Nagroda za pomoc: Lajk + ładne dziękuje ! :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy/ sporo epików/ fajna fabuła/ sporo map/ urozmaicenia/dungeony
Dodatkowe Info: W miare nowy i ogarniety serwerek
Nagroda za pomoc: jaką zapragniecie;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4 fun /easy lubie dropić oraz szybko expić ( exp to nie problem) duza ilosc epików najlepiej 100% na ulepszenie lub duzy i bezproblemowy drop ulepszaczy :] np Mapy Metinów ITP

Dodatkowe Info: Wmiarę , stabilny/ pewny serwer podobny do xenox,argentus odpadaja serwy z epikami w sklepach

Nagroda za pomoc: Lajk + ładne dziękuje ! :D

 

Cavis

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/ sporo epików/ fajna fabuła/ sporo map/ urozmaicenia/dungeony

Dodatkowe Info: W miare nowy i ogarniety serwerek

Nagroda za pomoc: jaką zapragniecie;)

Cavis

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy
Dodatkowe Info: Szukam takiego sera gdzie wbije spokojnie ponad 100 lvl w jeden dzień ;) Jak największy exp
Nagroda za pomoc: Like :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy

Dodatkowe Info: Szukam takiego sera gdzie wbije spokojnie ponad 100 lvl w jeden dzień ;) Jak największy exp

Nagroda za pomoc: Like :)

Xenox DivineWorld Cavis

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4 fun /easy lubie dropić oraz szybko expić ( exp to nie problem) duza ilosc epików najlepiej 100% na ulepszenie lub duzy i bezproblemowy drop ulepszaczy :] np Mapy Metinów ITP
Dodatkowe Info: Wmiarę , stabilny/ pewny serwer podobny do xenox,argentus odpadaja serwy z epikami w sklepach
Nagroda za pomoc: Lajk + ładne dziękuje ! :D

 

 

Ps. Ponawiam Pytanie serwer ma 4 , dni skad wiesz ze jest STABLINY I PEWNY ? ;]

 

 

Nie moge pobierac z MEGA a "patcher" to tylko łatka...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4 fun /easy lubie dropić oraz szybko expić ( exp to nie problem) duza ilosc epików najlepiej 100% na ulepszenie lub duzy i bezproblemowy drop ulepszaczy :] np Mapy Metinów ITP

Dodatkowe Info: Wmiarę , stabilny/ pewny serwer podobny do xenox,argentus odpadaja serwy z epikami w sklepach

Nagroda za pomoc: Lajk + ładne dziękuje ! :D

 

 

Ps. Ponawiam Pytanie serwer ma 4 , dni skad wiesz ze jest STABLINY I PEWNY ? ;]

 

 

Nie moge pobierac z MEGA a "patcher" to tylko łatka...

DivineWorld

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4 fun /easy lubie dropić oraz szybko expić ( exp to nie problem) duza ilosc epików najlepiej 100% na ulepszenie lub duzy i bezproblemowy drop ulepszaczy :] np Mapy Metinów ITP

Dodatkowe Info: Wmiarę , stabilny/ pewny serwer podobny do xenox,argentus odpadaja serwy z epikami w sklepach

Nagroda za pomoc: Lajk + ładne dziękuje ! :D

 

 

Ps. Ponawiam Pytanie serwer ma 4 , dni skad wiesz ze jest STABLINY I PEWNY ? ;]

 

 

Nie moge pobierac z MEGA a "patcher" to tylko łatka...

VirtualMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...