Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy ty grasz na tym serwerze?

Jeśli tak to w jakim królestwie najwięcej osób gra?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy
Zależy mi najbardziej na:[Serwerze Hard aby leciały szkaty oraz system ulepszeń jak na PL

Dodatkowe Info: Żeby działały jakieś wspomagacze FB/BS księgi z metinów , zmianki dodanie także
Nagroda za pomoc: lajk i 5

 

Z góry dzięki

 

@ A i jeszcze aby było dużo ludu !!

837371446280124127260.png
Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:[Serwerze Hard aby leciały szkaty oraz system ulepszeń jak na PL

Dodatkowe Info: Żeby działały jakieś wspomagacze FB/BS księgi z metinów , zmianki dodanie także

Nagroda za pomoc: lajk i 5

 

 

Z góry dzięki

 

@ A i jeszcze aby było dużo ludu !!

 

 

Ravia.eu
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie było za dużo g*wnianych nowości. Serwer medium/easy. Powstały w 2013r. min. 400 graczy.

Dodatkowe Info: Ma się grać dosyć łatwo ale jednocześnie żeby była zabawa.

Nagroda za pomoc: "Lubie to!"

Nervil

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: serwer medium/lekki hard
Dodatkowe Info: stoi od 2013r mniej więcej, graczy 500+ w dzień, bez 6/7 ( w ostateczności tylko exp)
Nagroda za pomoc:0.7 + gratisowo lajk :D

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium/lekki hard

Dodatkowe Info: stoi od 2013r mniej więcej, graczy 500+ w dzień, bez 6/7 ( w ostateczności tylko exp)

Nagroda za pomoc:0.7 + gratisowo lajk :D

 

 

quadron.pl
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium/lekki hard

Dodatkowe Info: stoi od 2013r mniej więcej, graczy 500+ w dzień, bez 6/7 ( w ostateczności tylko exp)

Nagroda za pomoc:0.7 + gratisowo lajk :D

Alamntia

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy (w godzinach szczytu przynajmniej 600-700)
Dodatkowe Info: serwer ma być być typu medium/hard, brak 6/7 bonu, dobra opinia serwera wśród graczy (czyli brak navi, mało bugów, mili GM itd...)

Nagroda za pomoc: like

 

Odpadają:

Ravia - Grałem tam dość sporo, mimo że wiem iż jest to dobry priv to nie chce mi się zaczynać tam od nowa.

Balmora - Fubu

Quadron - Dopiero skończyłem tam grać, pełno bugów, coraz mniej osób gra

Balantia

nervil - mało osób

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy (w godzinach szczytu przynajmniej 600-700)

Dodatkowe Info: serwer ma być być typu medium/hard, brak 6/7 bonu, dobra opinia serwera wśród graczy (czyli brak navi, mało bugów, mili GM itd...)

Nagroda za pomoc: like

 

Odpadają:

Ravia - Grałem tam dość sporo, mimo że wiem iż jest to dobry priv to nie chce mi się zaczynać tam od nowa.

Balmora - Fubu

Quadron - Dopiero skończyłem tam grać, pełno bugów, coraz mniej osób gra

Balantia

nervil - mało osób

Tiveria?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy (w godzinach szczytu przynajmniej 600-700)

Dodatkowe Info: serwer ma być być typu medium/hard, brak 6/7 bonu, dobra opinia serwera wśród graczy (czyli brak navi, mało bugów, mili GM itd...)

Nagroda za pomoc: like

 

Odpadają:

Ravia - Grałem tam dość sporo, mimo że wiem iż jest to dobry priv to nie chce mi się zaczynać tam od nowa.

Balmora - Fubu

Quadron - Dopiero skończyłem tam grać, pełno bugów, coraz mniej osób gra

Balantia

nervil - mało osób

żaden serwer nie spełnia Twoich wymogów ><

Spróbuj na Tilian2 : )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy (w godzinach szczytu przynajmniej 600-700)

Dodatkowe Info: serwer ma być być typu medium/hard, brak 6/7 bonu, dobra opinia serwera wśród graczy (czyli brak navi, mało bugów, mili GM itd...)

Nagroda za pomoc: like

 

Odpadają:

Ravia - Grałem tam dość sporo, mimo że wiem iż jest to dobry priv to nie chce mi się zaczynać tam od nowa.

Balmora - Fubu

Quadron - Dopiero skończyłem tam grać, pełno bugów, coraz mniej osób gra

Balantia

nervil - mało osób

Almantia

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

DivineWord Xenox

 

 

 

PolishWorld

Mówiłem bez 6/7 bon. Takie servy to smieci jak dla mnie

 

 

Mam złe zdanie o serwerze, dlatego nie zagram. Proszę o inne.

Dlaczego złe ? Fakt na poczatku luki w zabezpieczeniach ale teraz wszystko naprawione w 100% Jutro start o 18 zobacz Posmakuj ponownie serva :)

Asus R510J i7 4710HQ // 4 GB DDR 3 // 750 GB 7200 RPM // nVidia GTX 850M 2 GB // Windows 7 Ultimate

 

Za pomocny lub śmieszny post wg Ciebie zostaw jakis znak :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:przyjemnej grze, fajnym expie nie zbyt meczacym, i pvp .
Dodatkowe Info:Interesuja mnie serwery typu EASY/MEDIUM niezbyt duzo ulepek eq w miare fajne . ilosc graczy nie wazna byle zeby bylo spoko . Potrzebuje serwera w miare nowego bo na starych smieciach nie chce mi sie grac, dziekuje.
Nagroda za pomoc: lajki

pryzmat.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy. TYLKO NIE POLSKI !!
Dodatkowe Info: jakis zajebisty serwer easy dosyc duzo expików ( nie wymagane) + najlepiej kilku polaków ;p
Nagroda za pomoc: fchuj lajków :D

 

Grałem na takich serwerach: HikariMT2/ CelestialWorld/ UndergroundMT3/ Metin XPM / HARDCORE Reoladed

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dość nowy, hard/medium/easy, spora ilość graczy
Dodatkowe Info: niezbyt dużo epików, mile widziane dungeony
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dość nowy, hard/medium/easy, spora ilość graczy

Dodatkowe Info: niezbyt dużo epików, mile widziane dungeony

Nagroda za pomoc: like

 

PolishWorld

805491408806070489277.png


Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Łatwy Exp niebianki :P bądz te nowe zbr :D[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:NIE Diamondmt2 Elitemt2 Pandoramt2 ale coś w tym stylu bo łatwo sie expi i hajs łatwy ;d[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:like i 5[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Łatwy Exp niebianki :P bądz te nowe zbr :D[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:NIE Diamondmt2 Elitemt2 Pandoramt2 ale coś w tym stylu bo łatwo sie expi i hajs łatwy ;d[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:like i 5[/color][/i][/b]

[/center]

xenox

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zaczęcie na nowym serwerze ;)

Dodatkowe info: Serwer który startuje dzisiaj lub jutro ale najlepiej dzisiaj ;)

Nagroda za Pomoc: like i 5 reputacji (jak serwer zostanie w skrócie opisany). :D

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Serwer medium/easy 180/250 max (tylko nie w klimacie xenoxa itp.)

W miare nowy, bez eq z navi i żeby ludzi troszkę grało ( +400)

PS. PolishWorld już wystartował?

Opublikowano

Serwer medium/easy 180/250 max (tylko nie w klimacie xenoxa itp.)

W miare nowy, bez eq z navi i żeby ludzi troszkę grało ( +400)

PS. PolishWorld już wystartował?

Ethana/PolishWorld

805491408806070489277.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...