Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: pvp i dobrej zabawie[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: serwer prywatny medium/ hard (ale nie taki jak ravia) dużo dungeonów, nowych mapek i wgl nowości, sporo eq i dużo graczy[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:like [/color][/i][/b]
[/center]

@ down Graczy Online: 368 chciałem dużo a to jest tyle co nic

1363095337-U286162.png
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: pvp i dobrej zabawie[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: serwer prywatny medium/ hard (ale nie taki jak ravia) dużo dungeonów, nowych mapek i wgl nowości, sporo eq i dużo graczy[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:like [/color][/i][/b]

[/center]

Moze Glador ? duzo fajnych broni. sporo ludzi. jest miejsce do expienia. duzo mapek. 250lvl zatrute od V2-V6 ? http://mt2.glador.pl/

SAM gralem tam. polecam server .

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo duzo zbrojek. duzo ludzi. server typowo 4fun / medium z expem do 250. 6.7 bon mzoe byc przeciwko i odpornosc na klaasy. gralem na xenox cavalos divine glador camerion virtual extreme gondor pandora elitee . chyba wszystkie >.< ale jaki polecacie ?

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:Likee!

NightCore.pl też teraz zaczołem Jinno

 

Szukam Serwera Easy Prv podobnego do cavalosmt2

NightCore.pl xenoxmt2 glador.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, dosyć licznej ilości graczy może to być hard/medium
Dodatkowe Info: Odpadają serwery Draenor2, Balmora i Yitian2
Nagroda za pomoc: +'ik

 

Opublikowano

szukam serwera na "szybko" (mam dużo wolnego czasu ponieważ są matury) tak żebym pograł sobie do środy (czyli do startu PolishWorld) serwer Easy (nie chce hardów ani 4fun), całkie sporo ludzi, łatwo się gra, sa nowości, nie ma samych 250 lvl

jednym słowem typowy easy z nowosciami i niezbyt stary

 

tylko błagam nie piszcie mi serwera Nightcore bo to jedna z najwiekszych porażek...

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, dosyć licznej ilości graczy może to być hard/medium
Dodatkowe Info: Odpadają serwery Draenor2, Balmora i Yitian2
Nagroda za pomoc: +'ik

 

Tiveria.

 

szukam serwera na "szybko" (mam dużo wolnego czasu ponieważ są matury) tak żebym pograł sobie do środy (czyli do startu PolishWorld) serwer Easy (nie chce hardów ani 4fun), całkie sporo ludzi, łatwo się gra, sa nowości, nie ma samych 250 lvl

jednym słowem typowy easy z nowosciami i niezbyt stary

 

tylko błagam nie piszcie mi serwera Nightcore bo to jedna z najwiekszych porażek...

ProMT2.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, dosyć licznej ilości graczy może to być hard/medium
Dodatkowe Info: Odpadają serwery Draenor2, Balmora i Yitian2
Nagroda za pomoc: +'ik

 

Nervil

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Zależy mi na: Dość dużo ilość graczy , Dużo itemów , łatwo zdobyć eq i też dropie . I żeby nie był bony 6/7 do pvp . miłe graczy . i łatwo nabić poziomów maks 1 tydzień 250 lv . Serwer [ Easy , 4 Fun ] !
Uwaga. ! = Grałem --- XenoxMt2 , Extrememt2 , Gondormt2 , Imetin , Metin5 , Pandormt2 , Elitemt2 , DivineWorld , Gardor .
Dodatkowe info: Żeby nie był przez hamachi

Nagroda za pomoc: Lajków

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilosci graczy, bon 6/7, miła atmosfera, serwer HARD, rozbudowana mapka, nowe rzeczy ( questy, metiny, npc ) questy fabularne, poprawnie spolszczony serwer.

Dodatkowe info: Dedyk, nie chce hamachi.

Nagroda za pomoc: Like.

 

Inne kolory dlatego że mi nie działa ten wzór ;_;

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilosci graczy, bon 6/7, miła atmosfera, serwer HARD, rozbudowana mapka, nowe rzeczy ( questy, metiny, npc ) questy fabularne, poprawnie spolszczony serwer.

Dodatkowe info: Dedyk, nie chce hamachi.

Nagroda za pomoc: Like.

 

Inne kolory dlatego że mi nie działa ten wzór ;_;

Ravia, Blamor

 

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

 

Zależy mi na: Dość dużo ilość graczy , Dużo itemów , łatwo zdobyć eq i też dropie . I żeby nie był bony 6/7 do pvp . miłe graczy . i łatwo nabić poziomów maks 1 tydzień 250 lv . Serwer [ Easy , 4 Fun ] !

Uwaga. ! = Grałem --- XenoxMt2 , Extrememt2 , Gondormt2 , Imetin , Metin5 , Pandormt2 , Elitemt2 , DivineWorld , Gardor .

Dodatkowe info: Żeby nie był przez hamachi

 

Nagroda za pomoc: Lajków

Virtualmt2

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilosci graczy, bon 6/7, miła atmosfera, serwer HARD, rozbudowana mapka, nowe rzeczy ( questy, metiny, npc ) questy fabularne, poprawnie spolszczony serwer.

Dodatkowe info: Dedyk, nie chce hamachi.

Nagroda za pomoc: Like.

 

Inne kolory dlatego że mi nie działa ten wzór ;_;

Balmora, Elite.

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

 

Zależy mi na: Dość dużo ilość graczy , Dużo itemów , łatwo zdobyć eq i też dropie . I żeby nie był bony 6/7 do pvp . miłe graczy . i łatwo nabić poziomów maks 1 tydzień 250 lv . Serwer [ Easy , 4 Fun ] !

Uwaga. ! = Grałem --- XenoxMt2 , Extrememt2 , Gondormt2 , Imetin , Metin5 , Pandormt2 , Elitemt2 , DivineWorld , Gardor .

Dodatkowe info: Żeby nie był przez hamachi

 

Nagroda za pomoc: Lajków

Linares Mt2

 

Bardzo łatwy serwer ja wbiłem 155 na nim w 1 h :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: server łatwiejszy od Balanri Balmory itp, duza ilosc graczy, 150 lvl, szybkie robienie skili, nie za duzo epikow, wyprawy metki bosy aby sie wyrobic
Dodatkowe Info: brak 6/7 bon dostepnosc zmianek i dodan u handlarzy TO NIE MOZE BYC SERVER NERVIL.PL
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: server łatwiejszy od Balanri Balmory itp, duza ilosc graczy, 150 lvl, szybkie robienie skili, nie za duzo epikow, wyprawy metki bosy aby sie wyrobic

Dodatkowe Info: brak 6/7 bon dostepnosc zmianek i dodan u handlarzy TO NIE MOZE BYC SERVER NERVIL.PL

Nagroda za pomoc: like

DiamondMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: zeby bylo malo epikow max 4 w miare latwo o ulepsanie max 125lvl tanie zmianki jak najwiecej ludzi online zeby ku nie lecialo z metinow tylko sklep ;)
Dodatkowe Info: Grałem na PandoraMt2 , XenoxMt2 , Senthia , Divine
Nagroda za pomoc: 5 ;)
[/center]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilosci graczy, bon 6/7, miła atmosfera, serwer HARD, rozbudowana mapka, nowe rzeczy ( questy, metiny, npc ) questy fabularne, poprawnie spolszczony serwer.

Dodatkowe info: Dedyk, nie chce hamachi.

Nagroda za pomoc: Like.

 

Inne kolory dlatego że mi nie działa ten wzór ;_;

Draenor2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

- nie ważne jaki rodzaj serwera (pvp/4fun/easy/medium/hard)

- dużo ludzi online

- dobrze prosperujące forum

- ogarnięta administracja

Dodatkowe Info:

- zmianki 1/5 bonusu w sklepie

- możliwość zarobku na jakimś cheacie np. fb, drop, bs

(prosiłbym od razu o podanie tego sposobu do danego serwera)

Nagroda za pomoc.

- jeśli serwer mi się spodoba - limit oraz 5*

a45e42aae9.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- nie ważne jaki rodzaj serwera (pvp/4fun/easy/medium/hard)

- dużo ludzi online

- dobrze prosperujące forum

- ogarnięta administracja

Dodatkowe Info:

- zmianki 1/5 bonusu w sklepie

- możliwość zarobku na jakimś cheacie np. fb, drop, bs

(prosiłbym od razu o podanie tego sposobu do danego serwera)

Nagroda za pomoc.

- jeśli serwer mi się spodoba - limit oraz 5*

xenoxmt2 - Easy serwer z baaardzo dużą ilością graczy.

Ravia - bardzo fajny serwer HARD z ogarniętą administracją.Cieszy się on dużą grywalnością ze względu na liczne ewenty, rożnorakie questy i nie tylko.Łatwo zarabia się na FB, jednakże zmianek nie ma w sklepie .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium+easy / easy / 4fun, zmianki w sklepie, 6-7 do expa, fmsy u npc, skile na P jesli nie to skile z m1 do g 10 ksiag
Dodatkowe Info: max lvl 99 / 150 / 250. Byle nie byl to hard :)
Nagroda za pomoc: oczywiscie like :) i 5

@Down czytaj ze zrozumieniem, bo na virtual sa 6-7 na klasy :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium+easy / easy / 4fun, zmianki w sklepie, 6-7 do expa, fmsy u npc, skile na P jesli nie to skile z m1 do g 10 ksiag

Dodatkowe Info: max lvl 99 / 150 / 250. Byle nie byl to hard :)

Nagroda za pomoc: oczywiscie like :) i 5

VirtualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

- nie ważne jaki rodzaj serwera (pvp/4fun/easy/medium/hard)

- dużo ludzi online

- dobrze prosperujące forum

- ogarnięta administracja

Dodatkowe Info:

- zmianki 1/5 bonusu w sklepie

- możliwość zarobku na jakimś cheacie np. fb, drop, bs

(prosiłbym od razu o podanie tego sposobu do danego serwera)

Nagroda za pomoc.

- jeśli serwer mi się spodoba - limit oraz 5*

a45e42aae9.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...