Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium lub hard

Dodatkowe Info:

  • Fajna atmosfera,
  • Jest co robić,
  • Wgrana duża czcionka lub możliwość jej zrobienia,
  • Kostiumy,
  • Możliwość dziczenia na BS'ie

Nagroda za pomoc:Lajk

 

 

Polecam Ci Balantie ;]

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium, z duza iloscia osob on-line oraz zeby nie bylo kosmicznych cen

Dodatkowe Info: stabilny serwer, duzo wojen, malo botow

Nagroda za pomoc:Lajk

Również Balantie polecam, osób jest przynajmniej 600 i cały czas dochodzi, gdyż zaczęli reklamować, robić codziennie eventy ITP. :D również nie ma kosmicznych cen np.: Aura 2kk,zwój egzo 1.5-2kk,małż 1.2kk, ebo +9 30kk.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: na dobrym serverze gdzie trzeba pobic metki chodzic na dt wo zeby cos osiagnać, duzej ilosci graczy i server miał 4-5 miesiecy
Dodatkowe Info: ok 150 lvl, malo epikow a jesli to nie jakies wymyslone z painta brak 7 bonu, serwer bardziej pod exp niz pvp
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na dobrym serverze gdzie trzeba pobic metki chodzic na dt wo zeby cos osiagnać, duzej ilosci graczy i server miał 4-5 miesiecy

Dodatkowe Info: ok 150 lvl, malo epikow a jesli to nie jakies wymyslone z painta brak 7 bonu, serwer bardziej pod exp niz pvp

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Ravia Balantia.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: tym zeby serwer był podobny do PL[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: na serwie musi byc tak zeby czesto cos wypadało co jest cos warte :D[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: LAJKI !![/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: tym zeby serwer był podobny do PL[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: na serwie musi byc tak zeby czesto cos wypadało co jest cos warte :D[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: LAJKI !![/color][/i][/b]

[/center]

Balmora

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium, z duza iloscia osob on-line oraz zeby nie bylo kosmicznych cen

Dodatkowe Info: stabilny serwer, duzo wojen, malo botow

Nagroda za pomoc:Lajk

 

Z tym 2 lekki kryzys ale jakoś to się zmienia . Nervil.pl . Moze Quadron

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na dobrym serverze gdzie trzeba pobic metki chodzic na dt wo zeby cos osiagnać, duzej ilosci graczy i server miał 4-5 miesiecy

Dodatkowe Info: ok 150 lvl, malo epikow a jesli to nie jakies wymyslone z painta brak 7 bonu, serwer bardziej pod exp niz pvp

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Nervil

center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: tym zeby serwer był podobny do PL[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: na serwie musi byc tak zeby czesto cos wypadało co jest cos warte :D[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: LAJKI !![/color][/i][/b]

[/center]

Nervil.pl

Opublikowano

center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: tym zeby serwer był podobny do PL[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: na serwie musi byc tak zeby czesto cos wypadało co jest cos warte :D[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: LAJKI !![/color][/i][/b]

[/center]

Dreanor2/Ravia

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:ABY SERWER BYŁ NOWY LUB ZAPOWIEDŹ Dobrym expie , dużo nowosci , coś podobnego do yitian2 ale z rok do tylu
Dodatkowe Info:Ma to być serwer medium / easy , żeby były nowe mounty bossy , nie tak dużo broni , żeby łatwo kase dropnać , tani IS , i SERWER MA BYĆ NOWY LUB ZAPOWIEDŹ !
Nagroda za pomoc: limit like i 5 w profilu

82410266488940901538.png GG: 47085347

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:ABY SERWER BYŁ NOWY LUB ZAPOWIEDŹ Dobrym expie , dużo nowosci , coś podobnego do yitian2 ale z rok do tylu

Dodatkowe Info:Ma to być serwer medium / easy , żeby były nowe mounty bossy , nie tak dużo broni , żeby łatwo kase dropnać , tani IS , i SERWER MA BYĆ NOWY LUB ZAPOWIEDŹ !

Nagroda za pomoc: limit like i 5 w profilu

PolishWorld lub Ethana.

332qyoy.jpg



Pomogłem? Walnij + :)


Opublikowano

Pomocy nie mam gdzie grac !
Najbardziej zależy mi na : Aby wchodziły maxymalne bony , dużo eventów , miła administracja

Dodatkowe info : Fajnie by było jakby to był serwer easy i aby był ciekawy system ulepszeń.

Opublikowano

 

Pomocy nie mam gdzie grac !

Najbardziej zależy mi na : Aby wchodziły maxymalne bony , dużo eventów , miła administracja

Dodatkowe info : Fajnie by było jakby to był serwer easy i aby był ciekawy system ulepszeń.

glador s1

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Pomocy nie mam gdzie grac !

Najbardziej zależy mi na : Aby wchodziły maxymalne bony , dużo eventów , miła administracja

Dodatkowe info : Fajnie by było jakby to był serwer easy i aby był ciekawy system ulepszeń.

VirtualMT2, odnośnik do prezki masz w mojej sygnie :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:


  • minimum 800 osob online
  • jest z kim pograc
  • jest gdzie kupic itemy
  • jest jak zarobic na ulepkach czy na czyms innym
  • jakis hardzik z 99/105 lvl max, albo medium do 150 lvla
  • pety, kostiumy, zielarstwo
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

  • minimum 800 osob online
  • jest z kim pograc
  • jest gdzie kupic itemy
  • jest jak zarobic na ulepkach czy na czyms innym
  • jakis hardzik z 99/105 lvl max, albo medium do 150 lvla
  • pety, kostiumy, zielarstwo

glador1 , lecz max lvl - 250

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

  • minimum 800 osob online
  • jest z kim pograc
  • jest gdzie kupic itemy
  • jest jak zarobic na ulepkach czy na czyms innym
  • jakis hardzik z 99/105 lvl max, albo medium do 150 lvla
  • pety, kostiumy, zielarstwo

Ravia ?

332qyoy.jpg



Pomogłem? Walnij + :)


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilośći graczy 600+
Dodatkowe Info: max lvl 150+,średnia ilość epików,dużo map,eventów,nowe mounty :)
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwym zarobku, dużej ilości itemów, szybkiego zdobyć lv
Dodatkowe Info: max lv ok. 250, mounty, zwierzaki

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer pvp darmowa rejestracja

Dodatkowe Info:Żeby nie było mało osób i żeby najlepsze eq nie było w IS

Nagroda za pomoc:Like ;)

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym zarobku, dużej ilości itemów, szybkiego zdobyć lv

Dodatkowe Info: max lv ok. 250, mounty, zwierzaki

Pandora ? Dragon?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer pvp darmowa rejestracja

Dodatkowe Info:Żeby nie było mało osób i żeby najlepsze eq nie było w IS

Nagroda za pomoc:Like ;)

Może Senthia?

332qyoy.jpg



Pomogłem? Walnij + :)


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer pvp darmowa rejestracja

Dodatkowe Info:Żeby nie było mało osób i żeby najlepsze eq nie było w IS

Nagroda za pomoc:Like ;)

glador s1

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: serverze na ktorym mozna osiagnac wszystko, misje, eq pvp, max lvl itp. w max pare miesiecy. Nie pol roku ale pare miesiecy 1,2,3,4 max

Dodatkowe Info: Zadne gladory, zadne pandory, zadne xenoxy :D bo te servery juz mnie znudzily. Przydalo by sie aby bylo z 500+ online, i co najwazniejsze, stabilny

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer pvp darmowa rejestracja

Dodatkowe Info:Żeby nie było mało osób i żeby najlepsze eq nie było w IS

Nagroda za pomoc:Like ;)

DivineWord Xenox

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze na ktorym mozna osiagnac wszystko, misje, eq pvp, max lvl itp. w max pare miesiecy. Nie pol roku ale pare miesiecy 1,2,3,4 max

Dodatkowe Info: Zadne gladory, zadne pandory, zadne xenoxy :D bo te servery juz mnie znudzily. Przydalo by sie aby bylo z 500+ online, i co najwazniejsze, stabilny

DivineWord

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze na ktorym mozna osiagnac wszystko, misje, eq pvp, max lvl itp. w max pare miesiecy. Nie pol roku ale pare miesiecy 1,2,3,4 max

Dodatkowe Info: Zadne gladory, zadne pandory, zadne xenoxy :D bo te servery juz mnie znudzily. Przydalo by sie aby bylo z 500+ online, i co najwazniejsze, stabilny

virtual

805491408806070489277.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...