Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro te serwery podobne do PLa Ci się nie podobają, to polecam Nexanity, jest to hard/medium z większą ilością nowości.

Nie zagram ponieważ admin mnie wykorzystał kupiłem mu vpsa za 60zł na exone i nie podał mi pasów ;/ przykro mi nie zawitam tam skoro mnie wykorzystał i innym oferował pomoc za kasę i potem nie pomagał ;/

 

Może na balmorze zagram ale wiadomo to już bym musiał kupić konto bo od nowa to ja nawet nie wiem gdzie zarobić.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Prosty serw PVP/4Fun żeby max lvl zdobyć w połowe dnia, ogromne raty

Nagroda za pomoc: Lajk

Coś naprawde 4/fun / pvp grałem na xenox divine glador

VirtualMT2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Prosty serw PVP/4Fun żeby max lvl zdobyć w połowe dnia, ogromne raty

Nagroda za pomoc: Lajk

Coś naprawde 4/fun / pvp grałem na xenox divine glador

4funmt2

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:

- nie było broni PVP ze średnimi/umkami

- nie było 6/7 PVP (samo w sobie może być tylko z bonusami np: HP, Siła, Kryt, Wartość, Potwory itd.)

- nie był serwer zrobiony pod IS [/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:

- szybki exp (wiadomo nie taki że w 1 dzieńmax lvl)

- Yangi musza ładnie lecieć żeby nie było problemów z eq tak do 100Lv
- Dużo zbr/broni
- nowe mapy
- Eventy czasami, nie mówię że codziennie ale co weekend mogą być
- coś nowego typu DT (z bosami itp.)
- żeby na serwerze nie było nudno
- HA/GA/GM czasami byli dostępni i byli aktywni
- 0 eq navi
- żeby Administratorzy byli ogarnięci nie rozdawali eq, nie bratali się zbytnio... (ponieważ są osoby co udają kozaków a potem zasłaniają się administratorem i wtedy nie przyjemności, mimo że nie z twojej winy)

- i poprostu zeby była miła atmosfera, zajebiści ludzie, i wgl[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Like[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

VirtualMT2

 

 

VirtualMT2

NO KURWA JEMU NAPISAŁEŚ ZE NA HARD MA ISC NA VIRTUAL I MI TEZ A JA NAPISAŁEM ZE MA BYĆ EASY I SZYBKI EXP.......

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SERWERZE PVP I SZYBKI EXP

Nagroda za pomoc: Lajk

Coś naprawde 4/fun / pvp grałem divine mexilia metin5

Opublikowano

NO KURWA JEMU NAPISAŁEŚ ZE NA HARD MA ISC NA VIRTUAL I MI TEZ A JA NAPISAŁEM ZE MA BYĆ EASY I SZYBKI EXP.......

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SERWERZE PVP I SZYBKI EXP

Nagroda za pomoc: Lajk

Coś naprawde 4/fun / pvp grałem divine mexilia metin5

VirtualMT2 to medium/easy dlatego Wam poleciłem ten serwer. Gdzie poleciłem VirtualMT2 jako serwer hard? :O

 

 

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:

- nie było broni PVP ze średnimi/umkami

- nie było 6/7 PVP (samo w sobie może być tylko z bonusami np: HP, Siła, Kryt, Wartość, Potwory itd.)

- nie był serwer zrobiony pod IS [/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:

- szybki exp (wiadomo nie taki że w 1 dzieńmax lvl)

- Yangi musza ładnie lecieć żeby nie było problemów z eq tak do 100Lv
- Dużo zbr/broni
- nowe mapy
- Eventy czasami, nie mówię że codziennie ale co weekend mogą być
- coś nowego typu DT (z bosami itp.)
- żeby na serwerze nie było nudno
- HA/GA/GM czasami byli dostępni i byli aktywni
- 0 eq navi
-

żeby Administratorzy byli ogarnięci nie rozdawali eq, nie bratali się

zbytnio... (ponieważ są osoby co udają kozaków a potem zasłaniają się

administratorem i wtedy nie przyjemności, mimo że nie z twojej winy)

- i poprostu zeby była miła atmosfera, zajebiści ludzie, i wgl[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Like[/color][/i][/b]

[/center]

Mexilia, Metin5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: duża ilość ludzi, dużo chętnych do grania, czym więcej z PLa tym lepiej, tak żeby jak coś można wymienić się później tym kontem priv coś z PL. W miarę żeby dało się tam coś zarobić ale żeby nie było tak że wszystko podane na tacy bądź ten tydzień/miesiąc i już wszystko max.
Dodatkowe Info: Miło by było(nawet bardzo ;p) gdyby działał np mod od Kamera bądź inna interesująca modyfikacja(ograniczony czas grania a chce się coś pyknąć). Prosiłbym o jakieś 2 propozycje ( wybór :D )
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: duża ilość ludzi, dużo chętnych do grania, czym więcej z PLa tym lepiej, tak żeby jak coś można wymienić się później tym kontem priv coś z PL. W miarę żeby dało się tam coś zarobić ale żeby nie było tak że wszystko podane na tacy bądź ten tydzień/miesiąc i już wszystko max.

Dodatkowe Info: Miło by było(nawet bardzo ;p) gdyby działał np mod od Kamera bądź inna interesująca modyfikacja(ograniczony czas grania a chce się coś pyknąć). Prosiłbym o jakieś 2 propozycje ( wybór :D )

Nagroda za pomoc: Lajk

Balmora / Ravia

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/4fun mocno rozbudowany system ulepszeń około 6+ broni/zbroi
Dodatkowe Info: 500+ graczy w dzień.6/7 może być bez klas ale jak będą też nic sie nie stanie ;)/grałem na xenox/glador.Prosze o jakieś dodatkowe info o serwerze ;)
Nagroda za pomoc:LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/4fun mocno rozbudowany system ulepszeń około 6+ broni/zbroi

Dodatkowe Info: 500+ graczy w dzień.6/7 może być bez klas ale jak będą też nic sie nie stanie ;)/grałem na xenox/glador.Prosze o jakieś dodatkowe info o serwerze ;)

Nagroda za pomoc:LIKE

Virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/4fun mocno rozbudowany system ulepszeń broni i zbroi
Dodatkowe Info: 250+ graczy w dzień.6/7 może być ale bez klas. Nie pisać serwery takie jak glador/xenox/virtual/divine. Z góry dzieki.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/4fun mocno rozbudowany system ulepszeń około 6+ broni/zbroi

Dodatkowe Info: 500+ graczy w dzień.6/7 może być bez klas ale jak będą też nic sie nie stanie ;)/grałem na xenox/glador.Prosze o jakieś dodatkowe info o serwerze ;)

Nagroda za pomoc:LIKE

PandoraMT2 ?

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/4fun mocno rozbudowany system ulepszeń broni i zbroi

Dodatkowe Info: 250+ graczy w dzień.6/7 może być ale bez klas. Nie pisać serwery takie jak glador/xenox/virtual/divine. Z góry dzieki.

Ethana

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!<br />Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/4fun mocno rozbudowany system ulepszeń broni i zbroi <br />Dodatkowe Info: 250+ graczy w dzień.6/7 może być ale bez klas. Nie pisać serwery takie jak glador/xenox/virtual/divine. Z góry dzieki.<br />

<br /><br />Azmal.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 6/7bon, Łatwy exp, Dużo epików oraz łatwe ich ulepszanie.
Dodatkowe Info: Tylko serwery priv/dedyk
Nagroda za pomoc: Lajki. ;)

Drogi Adminie/Moderatorze jeśli masz zamiar dać mi ostrzeżenie za moje własne zdanie, wiedz że nie jesteś nic wartą kurwą !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Balmora lub Ravia
Dodatkowe Info: Nie wiem ktory hard wybrac? Oplaca sie tam zaczynac?
Nagroda za pomoc: Like i 5 w profilu

x


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Balmora lub Ravia

Dodatkowe Info: Nie wiem ktory hard wybrac? Oplaca sie tam zaczynac?

Nagroda za pomoc: Like i 5 w profilu

Balmora - Więcej nowości , częste eventy i nie jest nudny jak ravia

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Balmora lub Ravia

Dodatkowe Info: Nie wiem ktory hard wybrac? Oplaca sie tam zaczynac?

Nagroda za pomoc: Like i 5 w profilu

 

Balmora jest o niebo ciekawsza od ravi !!

Jeżeli miał byś zaczynać polecam Balmore

Balmora ciągłe konkursy,eventy itp... Na pewno tego szukasz .

Jeste hejtejem i dobrze mi z tym ziomki ; )

 

Opublikowano

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: exp medium-hard serv. po zrobieniu dropka fajny zarobek.
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: graczy 300+ nie interesuje mnie balmora, ravia, draenor
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:lajky

Opublikowano

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: exp medium-hard serv. po zrobieniu dropka fajny zarobek.

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: graczy 300+ nie interesuje mnie balmora, ravia, draenor

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:lajky

glador s1

805491408806070489277.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...