Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: exp medium-hard serv. po zrobieniu dropka fajny zarobek.

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: graczy 300+ nie interesuje mnie balmora, ravia, draenor

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:lajky

Balantia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: exp medium-hard serv. po zrobieniu dropka fajny zarobek.

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: graczy 300+ nie interesuje mnie balmora, ravia, draenor

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:lajky

VirtualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium,gdzie gra dość dużo osób i nie ma 6/7 bonów pod pvp
Dodatkowe Info: chodzi o serwer medium,nie hard i nie easy !

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium,gdzie gra dość dużo osób i nie ma 6/7 bonów pod pvp
Dodatkowe Info: chodzi o serwer medium,nie hard i nie easy !

 

Quadron.pl jest idelnym serwerem, który pasuje do informacji które zamieściłeś wyżej !

Jeste hejtejem i dobrze mi z tym ziomki ; )

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium,gdzie gra dość dużo osób i nie ma 6/7 bonów pod pvp

Dodatkowe Info: chodzi o serwer medium,nie hard i nie easy !

Almantia

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze w starym stylu
Dodatkowe Info: fajnie by było gdyby na serwie było jak najmniej epików /serwer medium

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze w starym stylu

Dodatkowe Info: fajnie by było gdyby na serwie było jak najmniej epików /serwer medium

 

Quadron.pl !! Pasuje do twoich potrzeb opisanych !

Jeste hejtejem i dobrze mi z tym ziomki ; )

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze w starym stylu

Dodatkowe Info: fajnie by było gdyby na serwie było jak najmniej epików /serwer medium

Revoir

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze w starym stylu

Dodatkowe Info: fajnie by było gdyby na serwie było jak najmniej epików /serwer medium

Revoir

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium,gdzie gra dość dużo osób i nie ma 6/7 bonów pod pvp

Dodatkowe Info: chodzi o serwer medium,nie hard i nie easy !

Almantia,Tilian2,Quadron

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium(ew. easy), gdzie gra 200osób+ [/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Grałem ja wielu serwarach, ale nie przypadły mi do gustu np.(Ethana, Quadron)[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk :)[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium(ew. easy), gdzie gra 200osób+ [/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Grałem ja wielu serwarach, ale nie przypadły mi do gustu np.(Ethana, Quadron)[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk :)[/color][/i][/b]

[/center]

DivineWord Xenox Glador

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium,hard gdzie gra 200osób+
Dodatkowe Info:Najlepiej by bylo gdyby byly skrzynki ucznia i max lvl 150 moze byc mniejszy (Niechce balanti,quadrona,almanti,balmora odrazu pisze zeby niebylo cos bardzo podobnego do nich ale nie one)
Nagroda za pomoc:Szacun

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium,hard gdzie gra 200osób+

Dodatkowe Info:Najlepiej by bylo gdyby byly skrzynki ucznia i max lvl 150 moze byc mniejszy (Niechce balanti,quadrona,almanti odrazu pisze zeby niebylo cos bardzo podobnego do nich ale nie one)

Nagroda za pomoc:Szacun

Balmora

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

[center][b][i][color=red]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=green]Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy[/color][/i][/b]
[b][i][color=green]Dodatkowe info Serwer HARD:[/color][/i][/b]
[b][i][color=blue]Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu[/color][/i][/b]

[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=red]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=green]Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy[/color][/i][/b]

[b][i][color=green]Dodatkowe info Serwer HARD:[/color][/i][/b]

[b][i][color=blue]Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu[/color][/i][/b]

[/center]

Balmora

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium(ew. easy), gdzie gra 200osób+ [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Grałem ja wielu serwarach, ale nie przypadły mi do gustu np.(Ethana, Quadron)[/i][/b][/color]

[b][i

 

tiveria !][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk :)[/i][/b][/color]

[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy

Zależy mi najbardziej na 6/7 bon klasowych i 1k graczy+

Dodatkowe info:Gralem na Pandora, Elite, Dragon

Nagroda za pomoc:Like

VirtualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy
[Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie leci szybko exp, aby można było sprawdzić postacie itd
Dodatkowe Info: Serwer EASY
Nagroda za pomoc: LIKE

 

Dlaczego? chciałbym sprawdzić inne postaie takie jak SURA< SZAMAN< NINJA, bo zawsze grałem WOJEM

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy

Zależy mi najbardziej na tanim eq, dobrym dropem przedmiotow, nowosciami , serwer 4fun

Dodatkowe info:Gralem na Pandora, Elite, Virtual, Camerion , Nightcore
Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun (Coś podobnego do GladoR, Xenox odpada)
Dodatkowe Info: 500+ graczy
Nagroda za pomoc: Lajki ;3

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun (Coś podobnego do GladoR, Xenox odpada)

Dodatkowe Info: 500+ graczy

Nagroda za pomoc: Lajki ;3

4funmt2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun (Coś podobnego do GladoR, Xenox odpada)

Dodatkowe Info: 500+ graczy

Nagroda za pomoc: Lajki ;3

Diamond, Virtual

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...