Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzych Ratach serwera cos ok. 2500-3000% Exp itp. Tak jak ma xenoxmt2.
Dodatkowe Info:Zeby Na serwerze byl duzy DMG , Nowe Itemki Itp. Max lv. Ok. 250lv
Nagroda za pomoc:Lajk +5 w profilu :D

Gram W Nic..... Chyba

 

Metin To Tylko Gra

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium/lekki hard

Dodatkowe Info: stoi od 2013r mniej więcej, graczy 500+ w dzień, bez 6/7 ( w ostateczności tylko exp)

Nagroda za pomoc:0.7 + gratisowo lajk :D

nervil

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dość nowy, hard/medium/easy, spora ilość graczy

Dodatkowe Info: niezbyt dużo epików, mile widziane dungeony

Nagroda za pomoc: like

Nervil

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzych Ratach serwera cos ok. 2500-3000% Exp itp. Tak jak ma xenoxmt2.

Dodatkowe Info:Zeby Na serwerze byl duzy DMG , Nowe Itemki Itp. Max lv. Ok. 250lv

Nagroda za pomoc:Lajk +5 w profilu :D

Virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzych Ratach serwera cos ok. 2500-3000% Exp itp. Tak jak ma xenoxmt2.

Dodatkowe Info:Zeby Na serwerze byl duzy DMG , Nowe Itemki Itp. Max lv. Ok. 250lv

Nagroda za pomoc:Lajk +5 w profilu :D

glador s1

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzych Ratach serwera cos ok. 2500-3000% Exp itp. Tak jak ma xenoxmt2.

Dodatkowe Info:Zeby Na serwerze byl duzy DMG , Nowe Itemki Itp. Max lv. Ok. 250lv

Nagroda za pomoc:Lajk +5 w profilu :D

VirtualMT2 tylko tam jest max lv 255 (nie wiem czy Ci się to spodoba).

Opublikowano

Serwer medium/easy 180/250 max (tylko nie w klimacie xenoxa itp.)

W miare nowy, bez eq z navi i żeby ludzi troszkę grało ( +400)

PS. PolishWorld już wystartował?

DivineWord

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Serwer łatwiuki medium lub ciężki hard .

Nie lubię zbytnio takich jak ravia bo tam wgl kd po przerabiane nie chce nowośći

chce jak stary metin z 2008 roku ;/ poprostu max tryton max 99lv a nie jakiś syf

nie znalazłem dotychczas takiego serwera na balmorze nie czuję klimatów

na draenor2 gra za mało osób a na innych jest dużo nowości albo 105lv ;/

wkurza mnie to ;/ nie znalazłem jeszcze chyba takiego i nie lubię serwerów

gdzie co 3lvl jest misja jak np balantia ;( dlatego tam nie gram nie wiem nie w moim

typie nudzi mi się prawie wszystko mi się nudzi jakby mi się nie nudziło to bym nie pisał

gram w metina 5 - 6 lat i jestem przyzwyczajony do starych klimatów ;/

a nie te nowe bezy szlilty wychodzą ;/

Opublikowano

[center]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Zeby serwer byl medium
Dodatkowe Info:Gralen na balmora balantia ravia
Nagroda za pomoc:5+ like :D
[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Metin2.pl
Dodatkowe Info: A więc poszukuję najlepszego serwera Metin2.Gra dużo ludzi,ceny nie są ani za tanie tak jak Solar,ani za drogie jak np.Feniks
Nagroda za pomoc:Lajk

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Metin2.pl

Dodatkowe Info: A więc poszukuję najlepszego serwera Metin2.Gra dużo ludzi,ceny nie są ani za tanie tak jak Solar,ani za drogie jak np.Feniks

Nagroda za pomoc:Lajk

Agronas

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy ogarniętych . Czyli mało plebsu itd. Nie za wysokich cenach trochę większe niż na solarze może być . Na solar aura 2kk , fms +9 15-20kk . Mało botów , co za tym idzie ogarnięty zespół gm . Duża ilość sklepów.
Dodatkowe Info: Więcej grzechów nie pamiętam
Nagroda za pomoc: Like/5

 

 

 

 

+++++ Mile widziane : )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy ogarniętych . Czyli mało plebsu itd. Nie za wysokich cenach trochę większe niż na solarze może być . Na solar aura 2kk , fms +9 15-20kk . Mało botów , co za tym idzie ogarnięty zespół gm . Duża ilość sklepów.

Dodatkowe Info: Więcej grzechów nie pamiętam

Nagroda za pomoc: Like/5

Metin2.sg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy ogarniętych . Czyli mało plebsu itd. Nie za wysokich cenach trochę większe niż na solarze może być . Na solar aura 2kk , fms +9 15-20kk . Mało botów , co za tym idzie ogarnięty zespół gm . Duża ilość sklepów.

Dodatkowe Info: Więcej grzechów nie pamiętam

Nagroda za pomoc: Like/5

Ravia.eu

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy ogarniętych . Czyli mało plebsu itd. Nie za wysokich cenach trochę większe niż na solarze może być . Na solar aura 2kk , fms +9 15-20kk . Mało botów , co za tym idzie ogarnięty zespół gm . Duża ilość sklepów.

Dodatkowe Info: Więcej grzechów nie pamiętam

Nagroda za pomoc: Like/5

Balantia

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Metin2.pl

Dodatkowe Info: A więc poszukuję najlepszego serwera Metin2.Gra dużo ludzi,ceny nie są ani za tanie tak jak Solar,ani za drogie jak np.Feniks

Nagroda za pomoc:Lajk

Ravia.eu

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy ogarniętych . Czyli mało plebsu itd. Nie za wysokich cenach trochę większe niż na solarze może być . Na solar aura 2kk , fms +9 15-20kk . Mało botów , co za tym idzie ogarnięty zespół gm . Duża ilość sklepów.

Dodatkowe Info: Więcej grzechów nie pamiętam

Nagroda za pomoc: Like/5

Metin.ph

805491408806070489277.png


Opublikowano

Serwer medium/easy 180/250 max (tylko nie w klimacie xenoxa itp.)

W miare nowy, bez eq z navi i żeby ludzi troszkę grało ( +400)

PS. PolishWorld już wystartował?

 

Ethana

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwy exp , ogarniety skład , dużo ludzi , mozliwosc zrobienia dobrego eq bez allegro/is .
Dodatkowe Info:4fun/easy
Nagroda za pomoc:Lajk*5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy exp , ogarniety skład , dużo ludzi , mozliwosc zrobienia dobrego eq bez allegro/is .

Dodatkowe Info:4fun/easy

Nagroda za pomoc:Lajk*5

PandoraMT2

beztytuulxx.jpg

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] exp,drop,yang easy/medium około 500% MINIMUM 550ludzi żeby nie było wartości bonów 3,5 ;)
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] PRIV
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] Lajki
[/center]

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Nowych rzechach. Zeby byl easy i szybko sie wbijalo lvl (okolo 500% lub wiecej) i gralo kupe ludzi. Ogarniety Team oraz duzo eventow.
Dodatkowe Info: Dedyk oprocz Elite
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowych rzechach. Zeby byl easy i szybko sie wbijalo lvl (okolo 500% lub wiecej) i gralo kupe ludzi. Ogarniety Team oraz duzo eventow.

Dodatkowe Info: Dedyk oprocz Elite

Nagroda za pomoc: Lajki

VirtualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowych rzechach. Zeby byl easy i szybko sie wbijalo lvl (okolo 500% lub wiecej) i gralo kupe ludzi. Ogarniety Team oraz duzo eventow.

Dodatkowe Info: Dedyk oprocz Elite

Nagroda za pomoc: Lajki

DivineWord Xenox

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...