Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwym expie,dużo zbroi ,dużo dungeonów i expowisk :)
Dodatkowe Info: żeby grało tam dużo ludzi :)
Nagroda za pomoc: lajki :>

 

Polecam Ci serwer prywatny imetin.

Panuje tu miła atmosfera, ogarnięci administratorzy, serwer jest cały czas rozwijany, rodzaj: easy.

Gram tu sporo, a gra mi się jeszcze nie znudziła, zawsze znajdzie się coś ciekawego do roboty.

Konto założysz pod tym linkiem:

 

 http://imetin.pl/?s=p1&ref=460231
 

 

Stąd pobierz:

 

Skan.
 

 

Zapraszam Cię również na forum :

 

http://forum.imetin.pl/
 

 

Pozdrawiam i życzę miłej gry, powodzenia!

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze Hard na którym gra sporo ludzi i jest nowy -jak najnowszy hard.
Dodatkowe Info: cos nowszego od Ravii
Nagroda za pomoc: plus

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer Hard/Cięższy Medium (Prócz Ravia,Balmora,Balantia)

Dodatkowe Info:

Na serwie musi grać sporo osób (Dziennie około 350 graczy online)

Nagroda za pomoc:

+

Wlasnie nie ma hardow, nic nie startuje lipa jak nie wiem.Jak cos sie dowiem dam znac

 

Polecam Ci serwer prywatny imetin.

Panuje tu miła atmosfera, ogarnięci administratorzy, serwer jest cały czas rozwijany, rodzaj: easy.

Gram tu sporo, a gra mi się jeszcze nie znudziła, zawsze znajdzie się coś ciekawego do roboty.

Konto założysz pod tym linkiem: http://imetin.pl/?s=p1&ref=460231

Stąd pobierz: http://www.imetin.pl/?s=p3#p2

Zapraszam Cię również na forum : http://forum.imetin.pl/

Pozdrawiam i życzę miłej gry, powodzenia!

Diamond, Pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer średni bardziej hard Który ma maximum 2 miesiące

Dodatkowe Info

Serwer nie za prosty nie za łatwy i serwer który się nie nudzi jak balantia ;/ wszystkie mi się znudziły

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer średni bardziej hard Który ma maximum 2 miesiące

Dodatkowe Info

Serwer nie za prosty nie za łatwy i serwer który się nie nudzi jak balantia ;/ wszystkie mi się znudziły

Almantia ?

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer Hard/Cięższy Medium (Prócz Ravia,Balmora,Balantia)

Dodatkowe Info:

Na serwie musi grać sporo osób (Dziennie około 350 graczy online)

Nagroda za pomoc:

+

 

 

Draenor2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na takim serwie ze jest podobny do PL i ma te bony co pare lv otwieam[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: serwerr pobony do pandory[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajki[/color][/i][/b]
[/center]



[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: serwer musi byc podobny do metin2PL [/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:koniecznie musi byc w startowym eq ta skrzynia co na pl sie otwiera co pare lv :D [/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajki [/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Serwerze Prywatnym, gdzie gra dosyć dużo osób (ok. stałe 300+ graczy). Dużo nowości(nowe zbroje,bronie,mapy i wgl dużo wszystkiego). Dosyć szybkie zdobywanie ekwipunku(ale nie takie że w 3 dni mamy wszystko)[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Serwer musi być medium może w ostateczności hard[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajki[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Serwerze Prywatnym, gdzie gra dosyć dużo osób (ok. stałe 300+ graczy). Dużo nowości(nowe zbroje,bronie,mapy i wgl dużo wszystkiego). Dosyć szybkie zdobywanie ekwipunku(ale nie takie że w 3 dni mamy wszystko)[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Serwer musi być medium może w ostateczności hard[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajki[/color][/i][/b]

[/center]

VirtualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serwerze exp 600%+ nowe zbroje.bronie,mapy
Dodatkowe Info: serwer ma być easy gdzie nie trzeba się męczyc zeby zdobyć dobre eQ
Nagroda za pomoc: +++++

bulasek11413sygna.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze exp 600%+ nowe zbroje.bronie,mapy

Dodatkowe Info: serwer ma być easy gdzie nie trzeba się męczyc zeby zdobyć dobre eQ

Nagroda za pomoc: +++++

Senthia.pl (tlyko brak nowych map)

Opublikowano

Witam

Poszukuję serwera. Pomożecie?

Zależy mi na: Małej ilości nowych itemków, zbroi i broni.

Dodatkowe Info: Serwer ma być medium, nie easy, nie hard. Coś typu NerviL jeśli ktoś grał. Najbardziej chciałbym, aby trzeba było na nim dropić Ku, nie po 1 z metka, tylko najlepiej z jakiejś skrzyni po kilka i aby można było sporo na tych Ku zarobić dropiąc je.

Nagroda: ++++++

johncenak.png
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwerze exp 600%+ nowe zbroje.bronie,mapyDodatkowe Info: serwer ma być easy gdzie nie trzeba się męczyc zeby zdobyć dobre eQNagroda za pomoc: +++++

PandoraMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Napisze może na jakich grałem bo widze że podaliście serwery na których grałem:

PandoraMT2,Senthia,LegionMT2,Sealian,VenoxMT2,XenoXMT2

bulasek11413sygna.png

Opublikowano

Witam

Poszukuję serwera. Pomożecie?

Zależy mi na: Małej ilości nowych itemków, zbroi i broni.

Dodatkowe Info: Serwer ma być medium, nie easy, nie hard. Coś typu NerviL jeśli ktoś grał. Najbardziej chciałbym, aby trzeba było na nim dropić Ku, nie po 1 z metka, tylko najlepiej z jakiejś skrzyni po kilka i aby można było sporo na tych Ku zarobić dropiąc je.

Nagroda: ++++++

Ethana

805491408806070489277.png


Opublikowano

DevuxMt2



Ethana

No właśnie tak patrzałem na ten serwer :) Ale coś mi ich stronka nie działa. Nie wiem czemu .. Pomoże ktoś ?



Ethana

No właśnie tak patrzałem na ten serwer :) Ale coś mi ich stronka nie działa. Nie wiem czemu .. Pomoże ktoś ?

johncenak.png
Opublikowano

DevuxMt2

 

No właśnie tak patrzałem na ten serwer :) Ale coś mi ich stronka nie działa. Nie wiem czemu .. Pomoże ktoś ?

 

No właśnie tak patrzałem na ten serwer :) Ale coś mi ich stronka nie działa. Nie wiem czemu .. Pomoże ktoś ?

robią coś na stronie

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Nie było za dużo g*wnianych nowości. Serwer medium/easy. Powstały w 2013r. min. 400 graczy.
Dodatkowe Info: Ma się grać dosyć łatwo ale jednocześnie żeby była zabawa.
Nagroda za pomoc: "Lubie to!"

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie było za dużo g*wnianych nowości. Serwer medium/easy. Powstały w 2013r. min. 400 graczy.

Dodatkowe Info: Ma się grać dosyć łatwo ale jednocześnie żeby była zabawa.

Nagroda za pomoc: "Lubie to!"

Quadron?

Opublikowano

Trochę za mało graczy i on bardziej podchodzi pod hard/medium. Szukam coś typu Azmal.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Nie było za dużo g*wnianych nowości. Serwer medium/easy. Powstały w 2013r. min. 400 graczy. Dodatkowe Info: Ma się grać dosyć łatwo ale jednocześnie żeby była zabawa.Nagroda za pomoc: "Lubie to!"

Almantia

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...