Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WITAM , NIE WIEM GDZIE GRAĆ , SZUKAM COŚ BARDZO PODOBNEGO DO SERWERA TUOR Z BARDZO PODOBNYM SYSTEMEM ULEPSZEŃ ZBROJI I MIECZYKA RATY SERWERA EASY , MEDIUM

Polecam serwer diamondmt2 jest to solidny serwer który nie padnie :) Codziennie gra tam około 1,5k ludzi więc jest z kim pograć. Nowi gracze przybywają dorobić się yang nie jest trudno.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium+easy / easy

Dodatkowe Info: server najlepiej startujacy dzis lub ktory juz wystarowal (max 2 dni ) moze byc w ch*j epikow :P

Nagroda za pomoc: oczywiscie like :) i 5

Polecam ci zaczekać na PolishWorld serwer startuję jutro podajże po 15. Sporo epików ogarnięta administracje. Prezka jest w zapowiedziach jak coś:)

IDcncno.png

Opublikowano

WITAM , NIE WIEM GDZIE GRAĆ , SZUKAM COŚ BARDZO PODOBNEGO DO SERWERA TUOR Z BARDZO PODOBNYM SYSTEMEM ULEPSZEŃ ZBROJI I MIECZYKA RATY SERWERA EASY , MEDIUM

glador s1

805491408806070489277.png


Opublikowano

WITAM , NIE WIEM GDZIE GRAĆ , SZUKAM COŚ BARDZO PODOBNEGO DO SERWERA TUOR Z BARDZO PODOBNYM SYSTEMEM ULEPSZEŃ ZBROJI I MIECZYKA RATY SERWERA EASY , MEDIUM

VirtualMT2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- nie ważne jaki rodzaj serwera (pvp/4fun/easy/medium/hard)

- dużo ludzi online

- dobrze prosperujące forum

- ogarnięta administracja

Dodatkowe Info:

- zmianki 1/5 bonusu w sklepie

- możliwość zarobku na jakimś cheacie np. fb, drop, bs

(prosiłbym od razu o podanie tego sposobu do danego serwera)

Nagroda za pomoc.

- jeśli serwer mi się spodoba - limit oraz 5*

Metin5, Glador S1, Xenox

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

- nie ważne jaki rodzaj serwera (pvp/4fun/easy/medium/hard)

- dużo ludzi online

- dobrze prosperujące forum

- ogarnięta administracja

Dodatkowe Info:

- zmianki 1/5 bonusu w sklepie

- możliwość zarobku na jakimś cheacie np. fb, drop, bs

(prosiłbym od razu o podanie tego sposobu do danego serwera)

Nagroda za pomoc.

- jeśli serwer mi się spodoba - limit oraz 5*

a45e42aae9.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Serwerze podobnym do : "Antissa"

Dodatkowe Info:

Eq dropiło sie z szkat. z roznymi bonami..

Nagroda za pomoc.

Lajk.?

Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:


  • Szybkim expie, łatwym do zdobycia eq i ogólnie PVP. SERWER PVP/4FUN


Dodatkowe Info:


  • Chciałbym serwer 4fun/easy/pvp gdzie latwo wbic max lvl (najlepiej 250). Grałem już na XenoX, Metin5S1 i S2, Pandora, Dragon, PVPMT2, ProMT2.


Nagroda za pomoc.


  • Lajk i inne.


 

k,NjM1NDYxMzcsNDU0OTYxMDQ=,f,PaigeOrbing4.gif
Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

  • Szybkim expie, łatwym do zdobycia eq i ogólnie PVP. SERWER PVP/4FUN

Dodatkowe Info:

  • Chciałbym serwer 4fun/easy/pvp gdzie latwo wbic max lvl (najlepiej 250). Grałem już na XenoX, Metin5S1 i S2, Pandora, Dragon, PVPMT2, ProMT2.

Nagroda za pomoc.

  • Lajk i inne.

 

DivineWord

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwerze podobnym do : "Antissa"

Dodatkowe Info:

Eq dropiło sie z szkat. z roznymi bonami..

Nagroda za pomoc.

Lajk.?

Ravia

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- nie ważne jaki rodzaj serwera (pvp/4fun/easy/medium/hard)

- dużo ludzi online

- dobrze prosperujące forum

- ogarnięta administracja

Dodatkowe Info:

- zmianki 1/5 bonusu w sklepie

- możliwość zarobku na jakimś cheacie np. fb, drop, bs

(prosiłbym od razu o podanie tego sposobu do danego serwera)

Nagroda za pomoc.

- jeśli serwer mi się spodoba - limit oraz 5*

Jeśli chcesz zarobić to hard Ravia, Balantia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: zeby bylo malo epikow max 4 w miare latwo o ulepsanie max 125lvl tanie zmianki jak najwiecej ludzi online zeby ku nie lecialo z metinow tylko sklep ;)
Dodatkowe Info: Grałem na PandoraMt2 , XenoxMt2 , Senthia , Divine
Nagroda za pomoc: 5 ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zeby bylo malo epikow max 4 w miare latwo o ulepsanie max 125lvl tanie zmianki jak najwiecej ludzi online zeby ku nie lecialo z metinow tylko sklep ;)

Dodatkowe Info: Grałem na PandoraMt2 , XenoxMt2 , Senthia , Divine

Nagroda za pomoc: 5 ;)

 

EliteMT2.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

4fun dedyk

Dodatkowe Info:

byle jaki 4fun

Nagroda za pomoc.

lajk

4funmt2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: W miare szybkim wbijaniu lvl / dużo ludzi online / nie za trudno o eq / easy/medium !
Dodatkowe Info: Byle to nie był virtual / glador / xenox / divineworld
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

I am the most Complete fighter in the World "Yuri Boyka"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

4fun dedyk

Dodatkowe Info:

byle jaki 4fun

tylko zeby darmowy byl :/

Nagroda za pomoc.

lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miare szybkim wbijaniu lvl / dużo ludzi online / nie za trudno o eq / easy/medium !

Dodatkowe Info: Byle to nie był virtual / glador / xenox / divineworld

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Dragon, pandora.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

4fun dedyk

Dodatkowe Info:

byle jaki 4fun

tylko zeby darmowy byl :/

Nagroda za pomoc.

lajk

glador s1

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:

4fun dedyk

Dodatkowe Info:

byle jaki 4fun

tylko zeby darmowy byl :/

Nagroda za pomoc.

lajk

Celestial -world2 s1

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym expie,dużo zbroi ,dużo dungeonów i expowisk :)

Dodatkowe Info: żeby grało tam dużo ludzi :)

Nagroda za pomoc: lajki :>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer Hard/Cięższy Medium (Prócz Ravia,Balmora,Balantia)
Dodatkowe Info:

Na serwie musi grać sporo osób (Dziennie około 350 graczy online)

Nagroda za pomoc:

+


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer easy
Dodatkowe Info:bardzo duży exp, łatwe zdobywanie yang i ulepek, bon 6/7 i szybkie wbjianie lvl-a.
Nagroda za pomoc:lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp


Dodatkowe Info: Dużo ludzi online na serwie. NIE GLADOR/XENOX/PANDORA/DIVINE/FUNMT2/4FUNMT2


Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Easy / Medium[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Bardziej niech poidchodzi pod easy[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajk , + ": )[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Easy / Medium[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Bardziej niech poidchodzi pod easy[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajk , + ": )[/color][/i][/b]

[/center]

NightCore, XenoxMt2 lub DivineWorld s2 ;) lub PolishWorld który startuje już nie długo :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp

Dodatkowe Info: Dużo ludzi online na serwie. NIE GLADOR/XENOX/PANDORA/DIVINE/FUNMT2/4FUNMT2

Nagroda za pomoc: lajk

Jeśli chodzi o PvP to mam dla ciebie serwer zagraniczny HammerMt2 sporo nowości i max lv na start i wszystko w sklepach tylko eq bonujesz ;) to serwer Angielski :D

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer easy

Dodatkowe Info:bardzo duży exp, łatwe zdobywanie yang i ulepek, bon 6/7 i szybkie wbjianie lvl-a.

Nagroda za pomoc:lajk

NightCore podchodzi bardzo pod to co napisałeś ;)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer Hard/Cięższy Medium (Prócz Ravia,Balmora,Balantia)

Dodatkowe Info:

Na serwie musi grać sporo osób (Dziennie około 350 graczy online)

Nagroda za pomoc:

+

 

 

NerviL powinien ci przypaść do gustu ;) codziennie 350 graczy+ ;)

i24453_fullcolor.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...