Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: serwerze typu normal lub lekki hardzik
Dodatkowe Info: Szukam coś w stylu elitemt2 lecz nowszego i gdzie gra dużo ludzi. Ważne też jest żeby było mało epików od 3-5
Nagroda za pomoc: lajk

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: serwerze typu normal lub lekki hardzik

Dodatkowe Info: Szukam coś w stylu elitemt2 lecz nowszego i gdzie gra dużo ludzi. Ważne też jest żeby było mało epików od 3-5

Nagroda za pomoc: lajk

 

Nexanity hard/medium :)

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: serwerze typu normal lub lekki hardzik

Dodatkowe Info: Szukam coś w stylu elitemt2 lecz nowszego i gdzie gra dużo ludzi. Ważne też jest żeby było mało epików od 3-5

Nagroda za pomoc: lajk

 

Może Nervil ?

 

 

Szukam jakiegoś porządnego HARD/MEDIUM...

Strasznie dużo map, potworów, Metinów... maksymalny poziom 175 (nie więcej)...

U handlarzy drogie itemy żeby trochę się potrudzić na zmianki czy coś takiego...

Coś jak Nexanity, ale żeby był trochę lepszy :D

Może nervil ci przypadnie do gustu:D. Balantia, balmora?

Opublikowano

Gram czasami na Balmorze, ale potrzebuję coś jeszcze konkretniejszego :P.

- Maksymalne poziomy [150, 175, 200]

- Wiele unikalnych modyfikacji

- Dużo misji/metinów/map/potworów/ludzi/możliwości, żeby nie było monotonni

Opublikowano

Gram czasami na Balmorze, ale potrzebuję coś jeszcze konkretniejszego :P.

- Maksymalne poziomy [150, 175, 200]

- Wiele unikalnych modyfikacji

- Dużo misji/metinów/map/potworów/ludzi/możliwości, żeby nie było monotonni

Ravoir / Nexanity

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: hard/medium, max 150 lvl, niezbyt duza ilosc epików, w godzinach szczytu jakieś 600/800 graczy, najlepiej jakby był z tego roku
Dodatkowe Info: podobny do elitemt2, przed aktualką z broniami 150+
Nagroda za pomoc: lajki :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard/medium, max 150 lvl, niezbyt duza ilosc epików, w godzinach szczytu jakieś 600/800 graczy, najlepiej jakby był z tego roku

Dodatkowe Info: podobny do elitemt2, przed aktualką z broniami 150+

Nagroda za pomoc: lajki :P

 

Gdzie grac? szukam harda sporo ludzi aby nie ravia balmora balantia

Polecam Wam serwer Nexanity. Jest to hard z nutką mediuma.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: globalu na którym szybko można wbić 65lvl
Dodatkowe Info: grałem na PG SG PL US
Nagroda za pomoc: lajki

869378blaster_pl_copy.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: globalu na którym szybko można wbić 65lvl

Dodatkowe Info: grałem na PG SG PL US

Nagroda za pomoc: lajki

metin2.co.kr / metin2.ca

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na : Serwer 4FUN/PVP , najlepiej duzy lv na start. [PL]
Dodatkowe Info : eq +9 u handlary
Nagroda za pomoc : like

syg2.png

xBogi 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Serwer 4FUN/PVP , najlepiej duzy lv na start. [PL]

Dodatkowe Info : eq +9 u handlary

Nagroda za pomoc : like

 

DivineWord Xenox

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:łatwym expie i na dobrej administracji
Dodatkowe Info: żeby był tak easy lub 4fun
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Gram czasami na Balmorze, ale potrzebuję coś jeszcze konkretniejszego :P.

- Maksymalne poziomy [150, 175, 200]

- Wiele unikalnych modyfikacji

- Dużo misji/metinów/map/potworów/ludzi/możliwości, żeby nie było monotonni

Polish World za 5 dni wystartuje.

 

DivineWord Xenox

4funMt2. Lecz jest płatny. Sam wybierasz lvl. I możesz zamienić się w poli o wybranym id.

x2pt.png


Don't be shy | Member

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:łatwym expie i na dobrej administracji
Dodatkowe Info: żeby był tak easy lub 4fun
Nagroda za pomoc: Lajk

 

Xenox polecam :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:łatwym expie i na dobrej administracji

Dodatkowe Info: żeby był tak easy lub 4fun

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Xenox polecam :)

Xenox / Virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy(minimum 500) i oby nie było zbyt dużo epików (1-4 max.)

Dodatkowe Info: Serwer Medium, lekki hard
Nagroda za pomoc: Lubie To

Dota 2 > Lol

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy(minimum 500) i oby nie było zbyt dużo epików (1-4 max.)

Dodatkowe Info: Serwer Medium, lekki hard

Nagroda za pomoc: Lubie To

Teoden

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szybkim expie, gdzie szybko można wbić lvl, zrobić w miare szybko eq, było dużo misji, tam gdzie nie skill gracza nie zależy od is'u tylko umiejętności. Dużo nowych broni, zbroji, ciekawy system ulepszeń gdzie nie trzeba zbierać kasy przez tydzien na jedno ulepszenie. No i najlepiej, żeby inni ludzie też grali :)
Dodatkowe Info: easy

Nagroda za pomoc: Lubie To

 

Nie XENOX, ani nie DIVINEWORD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...