Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slyszalem ,że właśnie na Virtual jest ciężko może jakieś inne propozycje? ;)

 

Szukam Dalej Na Xenox Gram , DivineWorld To dla mnie Syf ;c Virtual jest ponoć Trudny Teraz bo często pali

Gondormt2 a nie długo startuje PolishWorld

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:łatwym expie cos w stylu divineworld
Dodatkowe Info:drop z psa 100k+/6-7bon klasa/epiki/latwe ulepszanie
Nagroda za pomoc:5xlajk

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:łatwym expie cos w stylu divineworld[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:drop z psa 100k+/6-7bon klasa/epiki/latwe ulepszanie[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:5xlajk[/color][/i][/b]

[/center]

Glador s1?

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:łatwym expie cos w stylu divineworld

Dodatkowe Info:drop z psa 100k+/6-7bon klasa/epiki/latwe ulepszanie

Nagroda za pomoc:5xlajk

 

Xenox

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym Aby Server był Bardzo Łatwy Coś podobnego Do NeviosMT2 Typ Easy / 4FUn

Nagroda za pomoc: Like :)

PandoraMT2 lub EliteMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:łatwym expie cos w stylu divineworld

Dodatkowe Info:drop z psa 100k+/6-7bon klasa/epiki/latwe ulepszanie

Nagroda za pomoc:5xlajk

 

VirtualMT2

Nowicjusz
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: grywalności serwera
Dodatkowe Info: na serwerze około 1k ludzi (moze byc troche mniej) i by serwer nie był stary tj. balmora czy pandora. Co do trudności to obojętnie chociaż unikam easy. Ravia odpada.
Nagroda za pomoc: like
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] grywalności serwera

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] na serwerze około 1k ludzi (moze byc troche mniej) i by serwer nie był stary tj. balmora czy pandora. Co do trudności to obojętnie chociaż unikam easy. Ravia odpada.

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] like

[/center]

Hmm polecam PolishWorld super się zapowiada na pewno będzie pełno ludzi :)

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] grywalności serwera

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] na serwerze około 1k ludzi (moze byc troche mniej) i by serwer nie był stary tj. balmora czy pandora. Co do trudności to obojętnie chociaż unikam easy. Ravia odpada.

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] like

[/center]

Nexanity tam gra około 1k osób

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: grywalności serwera

Dodatkowe Info: na serwerze około 1k ludzi (moze byc troche mniej) i by serwer nie był stary tj. balmora czy pandora. Co do trudności to obojętnie chociaż unikam easy. Ravia odpada.

Nagroda za pomoc: like

http://quadron.pl/index.php?s=home
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium, 500+ graczy, ogarnięty Team.

Dodatkowe info: Odpadają: Pandora, XenoX, iMetin, EliteMT2, DragonMT2, DiamondMT2, Glador, VirtualMT2.

Nagroda za pomoc: Like


1310050507-U250359.jpg

 

90% ostrzeżeń. Pjona !!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium, 500+ graczy, ogarnięty Team.

Dodatkowe info: Odpadają: Pandora, XenoX, iMetin, EliteMT2, DragonMT2, DiamondMT2, Glador.

Nagroda za pomoc: Like

VirtualMT2

Opublikowano

VirtualMT2

Grałem. Zbyt dużo syfu. Zapomniałem wpisać, że grałem sry, ale leci like za dobre chęci.


1310050507-U250359.jpg

 

90% ostrzeżeń. Pjona !!

Opublikowano

W takim razie VenoxMT2

Serw chyba padł bo zapowiedź w koszu, a logowanie i reszta OFF tylko strona dziala :x


1310050507-U250359.jpg

 

90% ostrzeżeń. Pjona !!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium, 500+ graczy, ogarnięty Team.

Dodatkowe info: Odpadają: Pandora, XenoX, iMetin, EliteMT2, DragonMT2, DiamondMT2, Glador, VirtualMT2.

Nagroda za pomoc: Like

yitian2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...