Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bardzo wygodnym expie , miłej atmosferze , duzej ilosci graczy i normalnych cenach i na tym aby serwer nie był starucheeeem :)(ew + zmianka klasy :D)
Dodatkowe Info: priv easy/medium
Nagroda za pomoc: Lajk :) (ew za bardzo dobrą radę 5* w profilu :D )

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo wygodnym expie , miłej atmosferze , duzej ilosci graczy i normalnych cenach i na tym aby serwer nie był starucheeeem :)(ew + zmianka klasy :D)

Dodatkowe Info: priv easy/medium

Nagroda za pomoc: Lajk :) (ew za bardzo dobrą radę 5* w profilu :D )

Quadron/Revoir/Nexanity

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy.Bony 1-5 mają wchodzić odrazu max.Ma być-Bez um i sr w broni przeznaczonej do pojedynków,np.żeby sie broń do pvp robiło z bojowego(nie chce mi sie ciągle zmieniać um/sr,tak wiem,że jest bot do tego),mało dodanych dupereli(broni,zbroji,eq,ulepszaczy,itp.itd.),mało bugów,szybki exp i drop(ulepszaczy),ogólnie ogarnięty,niezbyt przesadzony server bez pięćdziesięciu nowych map.
Dodatkowe Info:Najlepiej bez dodanych skili(wojownik ninja),bony 6/7 mogą być,ale jak już to:tanie,bez odporności na klase i bez silny na klase.No i skoro jest 6/7 to zmianki tanie u NPC,lub w łatwy i szybki sposób do zdobycia.Ludzi,tak od 200 w góre.
Nagroda za pomoc:5 Reputacji

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy.Bony 1-5 mają wchodzić odrazu max.Ma być-Bez um i sr w broni przeznaczonej do pojedynków,np.żeby sie broń do pvp robiło z bojowego(nie chce mi sie ciągle zmieniać um/sr,tak wiem,że jest bot do tego),mało dodanych dupereli(broni,zbroji,eq,ulepszaczy,itp.itd.),mało bugów,szybki exp i drop(ulepszaczy),ogólnie ogarnięty,niezbyt przesadzony server bez pięćdziesięciu nowych map.

Dodatkowe Info:Najlepiej bez dodanych skili(wojownik ninja),bony 6/7 mogą być,ale jak już to:tanie,bez odporności na klase i bez silny na klase.No i skoro jest 6/7 to zmianki tanie u NPC,lub w łatwy i szybki sposób do zdobycia.Ludzi,tak od 200 w góre.

Nagroda za pomoc:5 Reputacji

Senthia.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dość dużej ilości graczy, brak 6/7bon

Dodatkowe Info: Serwer może być easy - medium (ale żeby się nie wbijało na wyższym lv 20min 1 lv ...) (Grałem na diamond )

Nagroda za pomoc: Lajk

Quadron

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dość dużej ilości graczy, brak 6/7bon

Dodatkowe Info: Serwer może być easy - medium (ale żeby się nie wbijało na wyższym lv 20min 1 lv ...) (Grałem na diamond )

Nagroda za pomoc: Lajk

DivineWord Xenox

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy.Bony 1-5 mają wchodzić odrazu max.Ma być-Bez um i sr w broni przeznaczonej do pojedynków,np.żeby sie broń do pvp robiło z bojowego(nie chce mi sie ciągle zmieniać um/sr,tak wiem,że jest bot do tego),mało dodanych dupereli(broni,zbroji,eq,ulepszaczy,itp.itd.),mało bugów,szybki exp i drop(ulepszaczy),ogólnie ogarnięty,niezbyt przesadzony server bez pięćdziesięciu nowych map.
Dodatkowe Info:Najlepiej bez dodanych skili(wojownik,ninja),bony 6/7 mogą być,ale jak już to:tanie,bez odporności na klase i bez silny na klase.No i skoro jest 6/7 to zmianki tanie u NPC,lub w łatwy i szybki sposób do zdobycia.Ludzi,tak od 200 w góre.
Nagroda za pomoc:5 Reputacji

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dość dużej ilości graczy, brak 6/7bon
Dodatkowe Info: Serwer easy/pvp max lvl 99/125 który można wbić w 1 dzień

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dość dużej ilości graczy, brak 6/7bon

Dodatkowe Info: Serwer easy/pvp max lvl 99/125 który można wbić w 1 dzień

Nagroda za pomoc: Lajk

Nie ma easy z takim niskim lvl.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze gdzie jest miła atmosfera, Sporo graczy tak +800 przeważnie. Wygodny EXP. Najlepiej brak 6/7 bonu(nie obowiązkowe).
Dodatkowe Info:Serwer medium. Max lvl-obojętnie. Odpada: Pandora, Divine, Glador, iMetin.
Nagroda za pomoc: Lajk

Piona !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze gdzie jest miła atmosfera, Sporo graczy tak +800 przeważnie. Wygodny EXP. Najlepiej brak 6/7 bonu(nie obowiązkowe).

Dodatkowe Info:Serwer medium. Max lvl-obojętnie. Odpada: Pandora, Divine, Glador, iMetin.

Nagroda za pomoc: Lajk

Xenox

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Na XenoX za dużo bugów do tego połowa ludzi ma eq z navi :/

Więc czekam na dalsze propozycję.

 

@up

A na co mnie serwer, który jeszcze nie wystartował? :)

Piona !

Opublikowano

Nie wiem Gdzie grać!

Najwiażniejsze: Serwer max 99/105/127lv, Hard moga byc elementy Medium.

Skille: 10 ku do G, 10 kamyków do P, rady i zwoje mogą dropić niekoniecznie.

Exp: Nie za łatwy ale nie za trudny, Żeby się wbijało tygodniami... Tak dopiero od 90 schody

Yang: Dobry drop yang odpowiadający ceną,

EQ: Max 3 zbroje i 3 bronie. Ulepszacze z metków i bossów.

Najlepiej żeby był bez IS'u, lub to co w isie dostepne w grze.

Ma grac ponad 500osób, serwer musi mięc dobrą reputację!

Jeżeli taki serwer istnieje to proszę o podanie ;D

Wykluczam Balmora, Balantia, Nexanity !

Jeżeli priv nie spełnia chodź jednego wymagania to nie pisz !

Na forach lub w grze posiadam nick:


Vears, Marx lub Soanath.


Jeżeli skądś mnie znasz. Napisz na forum lub w grze. :)


Opublikowano

Nie wiem Gdzie grać!

Najwiażniejsze: Serwer max 99/105/127lv, Hard moga byc elementy Medium.

Skille: 10 ku do G, 10 kamyków do P, rady i zwoje mogą dropić niekoniecznie.

Exp: Nie za łatwy ale nie za trudny, Żeby się wbijało tygodniami... Tak dopiero od 90 schody

Yang: Dobry drop yang odpowiadający ceną,

EQ: Max 3 zbroje i 3 bronie. Ulepszacze z metków i bossów.

Najlepiej żeby był bez IS'u, lub to co w isie dostepne w grze.

Ma grac ponad 500osób, serwer musi mięc dobrą reputację!

Jeżeli taki serwer istnieje to proszę o podanie ;D

Wykluczam Balmora, Balantia, Nexanity !

Jeżeli priv nie spełnia chodź jednego wymagania to nie pisz !

A ten w opisie to zły ? ;d

Ravia pasuje idealnie :)

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Szukam jakiegoś pvp max 99lv najlepsze eq to niebian,hełm mistrza wojny,tryton,quliny itp. czyli tak jak przed latka na pl-u do 105 u chandlary zmianki bez ulepow albo eq typu niebian u npc Serwer Easy

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD

Dodatkowe Info:Na start podstawy, z metkow trzeba dropic KU/KD i Kamyki

Nagroda za pomoc: + albo - i co tam jeszcze chcecie :)

Ravia

sygna1.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.
Dodatkowe Info: 4fun 4fun żeby i dużo epików i duże lvl

Mam zamiar grać bez ISa oraz Allegro, chce wyciągnąć najczystszą przyjemność z gry - Lecz czy mi się opłaca?

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

Nagroda za pomoc: Lajk?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info: 4fun 4fun żeby i dużo epików i duże lvl

Mam zamiar grać bez ISa oraz Allegro, chce wyciągnąć najczystszą przyjemność z gry - Lecz czy mi się opłaca?

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

Nagroda za pomoc: Lajk?

4funmt2?

Opublikowano

Help !

Poszukuję serwera , który niedawno wystartował , max level 99/120 .

Między Medium/hard , 6/7 bon nie koniecznie musi być !

 

Za pomoc leci +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...