Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niewiem gdzie grac pomocy !!!

 

Zalezy mi najbardziej na:dosc szybkim expiemiu okolo 3-4 max lvl

Dodatkowe informacje: bony wchodzace max minimum z 5 zbrojek i mieeczy bizu obojetnie duzo wojen erwer torche pvp i NIE POD IS !!!

Nagroda: 5 reputacji 5 like i wdziecznosc :D

 

PS: tylko nie jestes staroscie z 2-3 lat musi byc nowy/swierzy

Sealian powinien Ci przypaść do gustu.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/ 4fun tak aby mozna byloby milo spedzic czas ...

Dodatkowe Info: Szukam cos typu camerion , z fajnym systemem ulepszen i moze byc duzo zbrojek i broni :D

Nagroda za pomoc: Like i wdziecznosc

Sealian lub Senthia

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niewiem gdzie grac pomocy !!!

 

Zalezy mi najbardziej na:dosc szybkim expiemiu okolo 3-4 max lvl

Dodatkowe informacje: bony wchodzace max minimum z 5 zbrojek i mieeczy bizu obojetnie duzo wojen erwer torche pvp i NIE POD IS !!!

Nagroda: 5 reputacji 5 like i wdziecznosc :D

 

PS: tylko nie jestes staroscie z 2-3 lat musi byc nowy/swierzy

Venox może?

Opublikowano

Niewiem gdzie grac pomocy !!!

 

Zalezy mi najbardziej na:dosc szybkim expiemiu okolo 3-4 max lvl

Dodatkowe informacje: bony wchodzace max minimum z 5 zbrojek i mieeczy bizu obojetnie duzo wojen erwer torche pvp i NIE POD IS !!!

Nagroda: 5 reputacji 5 like i wdziecznosc :D

 

PS: tylko nie jestes staroscie z 2-3 lat musi byc nowy/swierzy

Venox :)

tumblr_mxao8uPws31qadhufo1_540.jpg

Opublikowano

Niewiem gdzie grac pomocy !!!

 

Zalezy mi najbardziej na:dosc szybkim expiemiu okolo 3-4 max lvl

Dodatkowe informacje: bony wchodzace max minimum z 5 zbrojek i mieeczy bizu obojetnie duzo wojen erwer torche pvp i NIE POD IS !!!

Nagroda: 5 reputacji 5 like i wdziecznosc :D

 

PS: tylko nie jestes staroscie z 2-3 lat musi byc nowy/swierzy

 

DivineWorld/Pro/Glador

a45e42aae9.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/ 4fun tak aby mozna byloby milo spedzic czas ...

Dodatkowe Info: Szukam cos typu camerion , z fajnym systemem ulepszen i moze byc duzo zbrojek i broni :D

Nagroda za pomoc: Like i wdziecznosc

4funMT2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: by ulepszaczami były tylko perły bony by się ławo robiło (coś na zasadzie CavalosMt2)

Dodatkowe Info:Najlepiej właśnie jak serv był bardzo podobny do cavalosa

Nagroda za pomoc: duża ilość lajków

Senthia może ci przypadnie do gustu.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zalezy mi najbardziej na : GLOBALU (grałem na PL SG PH i mi się znudziły)

Dodatkowe INFO: tak aby w miare szybko dobić do 65lvl (żadnych priv serwerów)

metin2.co.uk

Opublikowano

Szukam :Mało znanego priva czym mniej ludzi tym lepiej mogę

max lv czym większy tym lepszy najlepiej większy niz 250 ale 250 też może być

dużo nowych itemków itp bardzo latwy exp ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy.Ma być-Bez um i sr w broni przeznaczonej do pojedynków,np.żeby sie broń do pvp robiło z bojowego(nie chce mi sie ciągle zmieniać um/sr,tak wiem,że jest bot do tego),mało dodanych dupereli(broni,zbroji,eq,ulepszaczy,itp.itd.),mało bugów,szybki exp i drop(ulepszaczy),ogólnie ogarnięty,niezbyt przesadzony server bez pięćdziesięciu nowych map.

Dodatkowe Info:Bony 6/7 mogą być,ale jak już to:tanie,bez odporności na klase i bez silny na klase.No i zmianki tanie u NPC,lub w łatwy i szybki sposób do zdobycia.Ludzi,tak od 200 w góre.

Nagroda za pomoc:5 Reputacji

 

To polecam Vertuis, Prawdopodobnie ma dzis wystartować. Grałem na becie i po becie też. Dobry serwer do PvP. W broniach do pvp nie ma SR i UM. Szybki Exp i łatwe w zdodyciu ulepki.

Poszukuję Polaków do wspólnej gry w Dragon Pals na serwerze s106 Europe. Chętnie udzielę pomocy w grze i udzielę kilka porad.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!! Pomocy!!

Zależy mi najbardziej na: hard (Warty grania i nie za bardzo podobny do PL'a--NewEarth, Ravia, Draneor2, Balmora, tiveria.pl, balantia.pl, nexanity i inne starsze 2-3 lata wykluczam!!--) lub medium-easy (Łatwe zdobywanie rzeczy i łatwe robienie skill, eq, i w miare szybki exp--Wykluczam: XenoxMt2, GondorMt2, Extremes s2, NightCore.pl , FunMt2, Camerion, cMetin.pl, Divine world s2, Linares.pl, Quadron.pl, AvalonMt2, canopymt2, Devux.pl, SpotlineMt2, EliteMt2, Nevios, VirtualMt2, AnimeMt2, Mystiqe, Senthia, PandoraMt2, Glador s1, Azmal.pl, Revoir, AvonisMt2, DeralixMt2, Tavia.eu, Eruris.pl, ProMt2, MexillaMt2, Morfeuszmt2, AsteraMt2, XedonisMt2, Metin5 s1, Moria, Almantia, DragonMt2, Anrela, DiamondMt2, NevoraMt2, iMetin, Nitem2, tilian2, Revolution, OvenMt2, Noxia, Molten, Velia mt2 s2, sunrisemt2, i inne starsze 2-3 lata.

Dodatkowe info: Serwer Stabilny, może być w języku włoskim, linki do klienta i strona działające, zaufana administracja i mało lagów!! Jeśli ktoś mi poda serwer to niech mi poda dobre i złe strony serwera

Na tylu serwerach grałem że szukam coś nowego

Nagroda za Pomoc: Like i 5 Reputacji

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Szukam :Mało znanego priva czym mniej ludzi tym lepiej mogę

max lv czym większy tym lepszy najlepiej większy niz 250 ale 250 też może być

dużo nowych itemków itp bardzo latwy exp ;)

cmetin / extreme s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! jaki server polecacie?!


Zależy mi najbardziej na tanich cenach itemow, zeby latwo eq zdobyc:
Dodatkowe Info zeby gralo duzo osob :
Nagroda za pomoc limit likow:

Opublikowano

Szukam jakiegoś porządnego HARD/MEDIUM...


Strasznie dużo map, potworów, Metinów... maksymalny poziom 175 (nie więcej)...


U handlarzy drogie itemy żeby trochę się potrudzić na zmianki czy coś takiego...


Coś jak Nexanity, ale żeby był trochę lepszy :D


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! jaki server polecacie?!

Zależy mi najbardziej na tanich cenach itemow, zeby latwo eq zdobyc:

Dodatkowe Info zeby gralo duzo osob :

Nagroda za pomoc limit likow:

Xenox, Linaresmt,

 

 

Szukam jakiegoś porządnego HARD/MEDIUM...

Strasznie dużo map, potworów, Metinów... maksymalny poziom 175 (nie więcej)...

U handlarzy drogie itemy żeby trochę się potrudzić na zmianki czy coś takiego...

Coś jak Nexanity, ale żeby był trochę lepszy :D

Zobacz HardlineMT2

Poszukuję Polaków do wspólnej gry w Dragon Pals na serwerze s106 Europe. Chętnie udzielę pomocy w grze i udzielę kilka porad.

Opublikowano

 

Szukam jakiegoś porządnego HARD/MEDIUM...

Strasznie dużo map, potworów, Metinów... maksymalny poziom 175 (nie więcej)...

U handlarzy drogie itemy żeby trochę się potrudzić na zmianki czy coś takiego...

Coś jak Nexanity, ale żeby był trochę lepszy :D

Dobry hard to Ravia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze PVP albo Easy na którym max lvl i eq zajmie parę godz.

Dodatkowe Info:Reje darmowe

Nagroda za pomoc: duża ilość lajków


Nie Xenox i divineworld s2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze PVP albo Easy na którym max lvl i eq zajmie parę godz.

Dodatkowe Info:Reje darmowe

Nagroda za pomoc: duża ilość lajków

 

 

DivineWord, Xenox

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: klasyku,max.99/110 lvl,max. broń syrek zbroja stalka ewentualnie coś po stalce

Dodatkowe Info: Serwer podobny do AnimeMT2(serwer bambuska)

Nagroda za pomoc: lajki

Na serwach ------------------- kaN


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: klasyku,max.99/110 lvl,max. broń syrek zbroja stalka ewentualnie coś po stalce

Dodatkowe Info: Serwer podobny do AnimeMT2(serwer bambuska)

Nagroda za pomoc: lajki

 

 

NewEarth

Ps. Anime to nie serwer Bambus3k'a.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!,


Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium, średnio ludzi 100/200,


Dodatkowe Info: Nie za łatwy ale żeby w 1/2 tygodnie wbić max lvl, serwer nowy [do 5 miechów],


Nagroda za pomoc: Lajk

1365425281-U294119.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze PVP albo Easy na którym max lvl i eq zajmie parę godz.

Dodatkowe Info:Reje darmowe

Nagroda za pomoc: duża ilość lajków

 

Nie Xenox i divineworld s2

Vertuis! Dziś możliwe, ze będzie start lub w tym tygodniu! Wymarzony do pvp! EQ można zdobyc i lvl szybko max osiagnąć!

Poszukuję Polaków do wspólnej gry w Dragon Pals na serwerze s106 Europe. Chętnie udzielę pomocy w grze i udzielę kilka porad.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!,

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium, średnio ludzi 100/200,

Dodatkowe Info: Nie za łatwy ale żeby w 1/2 tygodnie wbić max lvl, serwer nowy [do 5 miechów],

Nagroda za pomoc: Lajk

 

DiamondMT2 - nie jest nowy ale chyba spełnia wymagania.

Opublikowano

Vertuis! Dziś możliwe, ze będzie start lub w tym tygodniu! Wymarzony do pvp! EQ można zdobyc i lvl szybko max osiagnąć!

Ten serwer miałbyć miesiąc temu . I tak do teraz przedłużają

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!,

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium, średnio ludzi 100/200,

Dodatkowe Info: Nie za łatwy ale żeby w 1/2 tygodnie wbić max lvl, serwer nowy [do 5 miechów],

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Nexanity

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...