Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A coś innego niż Xenox ? Chyba, że nie ma.. x;

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze, dość sporej ilości zbroi i broni - najlepiej ładnie wyglądających, min. 400 os.
Dodatkowe Info: najlepiej aby serwer był easy/medium lub 4Fun/easy.
Nagroda za pomoc: lajki. :)

Szukam dalej.

large.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze, dość sporej ilości zbroi i broni - najlepiej ładnie wyglądających, min. 400 os.

Dodatkowe Info: najlepiej aby serwer był easy/medium lub 4Fun/easy.

Nagroda za pomoc: lajki. :)

VirtualMT2

Opublikowano

Help!

Zależy mi najbardziej na: Żeby wartości bonów wchodziły max. 6-7bon obojętny aby nie było na klasy. No i żeby nie było w ciul eq które różni sie tylko kolorem.

Dodatkowe info: serwer easy jakiś w miare ogarniety i stabilny

Nagroda: Like.

Opublikowano

Help!

Zależy mi najbardziej na: Żeby wartości bonów wchodziły max. 6-7bon obojętny aby nie było na klasy. No i żeby nie było w ciul eq które różni sie tylko kolorem.

Dodatkowe info: serwer easy jakiś w miare ogarniety i stabilny

Nagroda: Like.

Xenox / VirtualMT2 (wchodzą klasy w 6/7)

Chyba nie istnieje taki easy bez klas w 6/7.

Opublikowano

Help!

Zależy mi najbardziej na: Żeby wartości bonów wchodziły max. 6-7bon obojętny aby nie było na klasy. No i żeby nie było w ciul eq które różni sie tylko kolorem.

Dodatkowe info: serwer easy jakiś w miare ogarniety i stabilny

Nagroda: Like.

DiamondMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym ,by wystartowal on dzis

Dodatkowe Info: najlepiej aby serwer był easy/medium lub 4Fun/easy.

Nagroda za pomoc: lajki. :)

Ogolnie chodzi o swiezy server <3

CannabisMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym ,by wystartowal on dzis

Dodatkowe Info: najlepiej aby serwer był easy/medium lub 4Fun/easy.

Nagroda za pomoc: lajki. :)

Ogolnie chodzi o swiezy server <3

Quadron

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwym robieniu eq i by były ulepszacze i +200graczy
Dodatkowe Info: Fajnie by było jak by to był medium hard ale nie Ravia/Balmora/Balantia
Nagroda za pomoc: lajki. :)

Chodzi mi o dobry serwer

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym robieniu eq i by były ulepszacze i +200graczy

Dodatkowe Info: Fajnie by było jak by to był medium hard ale nie Ravia/Balmora/Balantia

Nagroda za pomoc: lajki. :)

Chodzi mi o dobry serwer

Moze PolishWorld startuje w tym tygodniu Normal będzie pełno ludzi :)

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Help!

Zależy mi najbardziej na: Żeby wartości bonów wchodziły max. 6-7bon obojętny aby nie było na klasy. No i żeby nie było w ciul eq które różni sie tylko kolorem.

Dodatkowe info: serwer easy jakiś w miare ogarniety i stabilny

Nagroda: Like.

Może będzie ci pasować senthia tlyko nie zawsze maxy wchodzą ale(10-15,15 częściej), bez 6/7 na klasy ;p

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym robieniu eq i by były ulepszacze i +200graczy

Dodatkowe Info: Fajnie by było jak by to był medium hard ale nie Ravia/Balmora/Balantia

Nagroda za pomoc: lajki. :)

Chodzi mi o dobry serwer

Revoir / Virtual / Quadron

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym robieniu eq i by były ulepszacze i +200graczy

Dodatkowe Info: Fajnie by było jak by to był medium hard ale nie Ravia/Balmora/Balantia

Nagroda za pomoc: lajki. :)

Chodzi mi o dobry serwer

moze Nervil ?

Opublikowano

Czy opłaca się grać od 0 na PL ? jak tak to kim najszybciej się dorobie skili G i jaki serwer

Najlepiej chyba na Solarze bo najnowszy a postać jak kto woli. Najszybciej expi sie Sura WP

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Czy opłaca się grać od 0 na PL ? jak tak to kim najszybciej się dorobie skili G i jaki serwer

Opłaca się, szczególnie, że teraz będzie exp 50% oraz drop szkat blasku księżyca.

Polecam zacząć WP / mentalem.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym robieniu eq i by były ulepszacze i +200graczy

Dodatkowe Info: Fajnie by było jak by to był medium hard ale nie Ravia/Balmora/Balantia

Nagroda za pomoc: lajki. :)

Chodzi mi o dobry serwer

VirtualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Czy opłaca się grać od 0 na PL ? jak tak to kim najszybciej się dorobie skili G i jaki serwer

Solar, najszybciej? Sura WP.

Opublikowano

Czy opłaca się grać od 0 na PL ? jak tak to kim najszybciej się dorobie skili G i jaki serwer

Moim zdaniem , to najszybciej dobijesz skille szamanem healerem . Bardzo tanie ku praktycznie za grosze :P

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy(500+), brak 6/7bon, żeby to nie był stary serwer[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Serwer może być easy-hard byle był stabilny i z pozytywnymi opiniami innych graczy[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajki[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy(500+), brak 6/7bon, żeby to nie był stary serwer[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Serwer może być easy-hard byle był stabilny i z pozytywnymi opiniami innych graczy[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajki[/color][/i][/b]

[/center]

Quadron / Nexanity

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy(500+), brak 6/7bon, żeby to nie był stary serwer

Dodatkowe Info: Serwer może być easy-hard byle był stabilny i z pozytywnymi opiniami innych graczy

Nagroda za pomoc: Lajki

PolishWorld niedługo startuje :)

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...