Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Azaron.pl

nowy serwer wiec mozesz cos na nim osiagnac

 

@danielkuta na mysl przychodzi mi tylko EliteMT2 kiedys po 1 tys osob online teraz nie wiem...

Gram teraz na Azaronie ale jakoś sensacji nie widze żadnych epików w broniach.

 

Almantia / Tilian2, spoko serwer.

Grałem na Tilianie.Zobaczę co to ta Almantia.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ponawiam pytanie

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: privie, max. 250lv, bardzo łatwy exp, dużo nowych zboji i broni
Dodatkowe Info: grałem na xenox, cavalos, yitian, extreme, glador, itp. i żeby to nie była mexilia

Nagroda za pomoc: 5 * w profilu

Nazgul%20sygnatura.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac ;x

 

zalezy mi najbardziej : na serwerze 4fun/easy , medium aby codziennie ludzi bylo 300+ exp nie byl zbyt zmudny oraz aby bony wchodzily najlepiej maxymalnie i dobrze zeby serw byl swiezy choc w ostatecznosci moze byc tez starszy

 

dodtakowe info :grałem na imetin , xenox , camerion ,

 

nagroda : limit lajkow oraz 5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac ;x

 

zalezy mi najbardziej : na serwerze 4fun/easy , medium aby codziennie ludzi bylo 300+ exp nie byl zbyt zmudny oraz aby bony wchodzily najlepiej maxymalnie i dobrze zeby serw byl swiezy choc w ostatecznosci moze byc tez starszy

 

dodtakowe info :grałem na imetin , xenox , camerion ,

 

nagroda : limit lajkow oraz 5 w profilu

 

4FunMT2

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Ponawiam pytanie

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: privie, max. 250lv, bardzo łatwy exp, dużo nowych zboji i broni

Dodatkowe Info: grałem na xenox, cavalos, yitian, extreme, glador, itp. i żeby to nie była mexilia

Nagroda za pomoc: 5 * w profilu

imetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na : Serwer PVP , Exp wysoki coś 4Fun

Grałem na : EliteMT2 ProMt2 GladoR Azmal

mu8jbp8wvtif_t.jpgSygnaturka by Kiszek (Ja)

 

Gram na Serwerach : Azmal - Frykas 100 lvl Jinno

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
]Zależy mi najbardziej na: jakims globalu,gdzie expi sie podobnie do pla tylko latwiej
Dodatkowe Info:Gralem na metin2 sg i ph,lecz mam tam strasznie lagi,gralem rowniez na draenorze,ravii,nawie ale to nie w moim goscie,lubie duza ilosc misji,

ciekawe eventy,ale nienawidze duzej ilosci broni i zbroi,

ie068n.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

- serwer ma być nowy (max. 3 miesiące),

-stabilny (taki który nie padnie po tygodniu)

-najlepiej EASY lub MEDIUM,

-niezbyt dużo nowych broni,

-exp jak na starych serwerach typu Metin5 lub Yitian2.
Dodatkowe Info: Chciałbym aby serwer posiadał:

-system petów

-nowe umiejętności takie jak np. zielarstwo

-możliwość gry bez wydawania kasy na IS

-nowe mapy

-nowe bosy

-bony bez silny/odporny na..

-bony wchodzą max (niekoniecznie)
Nagroda za pomoc: LIKE





Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dedyk
Dodatkowe Info: Idziesz do handlary i daje ci 250lvl,taki że eq all jest u handlarzy 6/7 też żeby do zabawy był:0

serwer PVP ilosc ludzi 50+

Nagroda za pomoc: 5 gwiazdek w profilu , LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Only Dedyk . Serwer 4FuNN/easy . Żeby nie było tak. Kupujesz za kase i jesteś kox .
Dodatkowe Info:Nie muszą to być jakieś sławne serwery, mogą to być jakieś nowe smaczki .
Nagroda za pomoc: 5 lików jak to będzie PRO serwer. Im słabszy serwer,tym mniej lików :D

skcg.png



by kml14


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dedyk

Dodatkowe Info: Idziesz do handlary i daje ci 250lvl,taki że eq all jest u handlarzy 6/7 też żeby do zabawy był:0

serwer PVP ilosc ludzi 50+

Nagroda za pomoc: 5 gwiazdek w profilu , LIKE

Tinesha.xn.pl

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Only Dedyk . Serwer 4FuNN/easy . Żeby nie było tak. Kupujesz za kase i jesteś kox .

Dodatkowe Info:Nie muszą to być jakieś sławne serwery, mogą to być jakieś nowe smaczki .

Nagroda za pomoc: 5 lików jak to będzie PRO serwer. Im słabszy serwer,tym mniej lików :D

VirtualMT2.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

]Zależy mi najbardziej na: jakims globalu,gdzie expi sie podobnie do pla tylko latwiej

Dodatkowe Info:Gralem na metin2 sg i ph,lecz mam tam strasznie lagi,gralem rowniez na draenorze,ravii,nawie ale to nie w moim goscie,lubie duza ilosc misji,

ciekawe eventy,ale nienawidze duzej ilosci broni i zbroi,

Balmora ?

Opublikowano

Poszukuję takiego serwera metin2 jak Xenoxmt2,gondormt2


Ma być to wszystko same


Najważniejsze


Rzeczy:


6/7 u hanladry za jangi


stalki do kupienia u handlary


Dobry/Łatwy exp


Grało conajmniej 50+osób


Eq z łez u handlary


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Poszukuję


takie


Serwera


takiego


Jak


Tineshia


Funmt2


Taki serwer do PVP


Ma być Darmowy


Opublikowano

Poszukuję takiego serwera metin2 jak Xenoxmt2,gondormt2

 

Ma być to wszystko same

 

Najważniejsze

 

Rzeczy:

 

6/7 u hanladry za jangi

 

stalki do kupienia u handlary

 

Dobry/Łatwy exp

 

Grało conajmniej 50+osób

 

Eq z łez u handlary

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac pomocy! :D

Szukam servera easy ...pvp , dedyk podobny do xenox lub Vertuis

Wiecej inf..

Exp okolo kafla moze wiecej :D

Yangi no moze tak samo jak exp

Drop to samo

Najlepiej malo epikow bez 6/7 chociaz nie koniecznie :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grac pomocy! :DSzukam servera easy ...pvp , dedyk podobny do xenox lub VertuisWiecej inf..Exp okolo kafla moze wiecej :DYangi no moze tak samo jak expDrop to samo Najlepiej malo epikow bez 6/7 chociaz nie koniecznie :)

 

imetin

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grac pomocy! :DSzukam servera easy ...pvp , dedyk podobny do xenox lub VertuisWiecej inf..Exp okolo kafla moze wiecej :DYangi no moze tak samo jak expDrop to samo Najlepiej malo epikow bez 6/7 chociaz nie koniecznie :)

 

 

 

 

 

 

 

FunMt2 Polecam

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac pomocy! :D Szukam servera easy ...pvp , dedyk podobny do xenox lub Vertuis Wiecej inf.. Exp okolo kafla moze wiecej :D Yangi no moze tak samo jak exp Drop to samo Najlepiej malo epikow bez 6/7 chociaz nie koniecznie :)

VirtualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...