Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na : easy/medium, duzo ludzi najlepiej +500 osób

 

Dodatkowe Info: chciałbym aby na serwerze nie było 6/7 bon na klasy

 

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.

 

Ponawiam pytanie :)

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: serwerze stabilnym , ilosc graczy powyzej 700 , easy polski ewentualnie zagraniczny , ogarniety team
Dodatkowe Info: max lv 250 , 125 pkt statusu , brak 6/7 na klasy , nie za duzo ulepszaczy , sporo broni po bojowym i troche bizuterii po niebianskich na 54 lv . gralem na pandora , dragon , diamond , divine , imetin , virtual .
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00] Nie wiem gdzie grać! Pomocy! [/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee] Zależy mi najbardziej na:4FUN/EASY[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Pety , nowe zbroje itp . [/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee] Nagroda za pomoc:Lajk [/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00] Nie wiem gdzie grać! Pomocy! [/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee] Zależy mi najbardziej na:4FUN/EASY[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Pety , nowe zbroje itp . [/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee] Nagroda za pomoc:Lajk [/color][/i][/b]

[/center]

CelestialWorld 2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

GDZIE NA AZARONIE WCHODZĄ MAX BONY???!!!

 

BOŻE LUDZIE JAK SIĘ NIE ZNACIE NIE PISZCIE!!! BO TO TYLKO STRATA CZASU!!! JEŚLI TAK MACIE POMAGAĆ TO LEPIEJ WGL NIE PISZCIE!!! WIELCY ZNAWCY, A PODAJĄ NAZWY SERWA GDZIE NIE GRALI, LUB NAWET PREZENKI NIE ZOBACZYLI... ŻENADA !!!! POZDRO ;x



Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:


-raty są 200%+ [mało ważne]


-easy/medium


-ku, kamienie duchowe są u npc!


-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]


-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą [mogą być, ale co najwyżej u NPC]


-max lvl minimum 150


-nowe mapy


-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne


-nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje [nie koniecznie, ale dobrze by było ;D]


-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]



Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu



UMIECIE CZYTAĆ JAKIE SĄ WYMAGANIA?! PO ZA TYM, ŻE MAJĄ WCHODZIĆ MAX BONY I, ŻE IS NIE RZĄDZI TO RESZTĘ PRAKTYCZNIE KAŻDY SERW MA !!! JAK MACIE MI PISAĆ JAKIEŚ BEZNADZIEJNE SERWY, GDZIE WY TAM GRACIE I GO REKLAMUJECIE, A NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ TO ZAMKNĄĆ SIĘ !!!

 

 

 

PRZEZ TAKICH NOOBÓW GRAĆ SIĘ ODECHCIEWA...

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: serwerze stabilnym , ilosc graczy powyzej 700 , easy polski ewentualnie zagraniczny , ogarniety team

Dodatkowe Info: max lv 250 , 125 pkt statusu , brak 6/7 na klasy , nie za duzo ulepszaczy , sporo broni po bojowym i troche bizuterii po niebianskich na 54 lv . gralem na pandora , dragon , diamond , divine , imetin , virtual .

Nagroda za pomoc: Lajk

 

GladoR

DR5ChPt.png

Opublikowano

Akurat GladoR jest do bani, właśnie niedawno sie zalogowałem i lipa. Nie warty.

 

Tobie się nie musi podobać może mu się spodoba

 

GDZIE NA AZARONIE WCHODZĄ MAX BONY???!!!

 

BOŻE LUDZIE JAK SIĘ NIE ZNACIE NIE PISZCIE!!! BO TO TYLKO STRATA CZASU!!! JEŚLI TAK MACIE POMAGAĆ TO LEPIEJ WGL NIE PISZCIE!!! WIELCY ZNAWCY, A PODAJĄ NAZWY SERWA GDZIE NIE GRALI, LUB NAWET PREZENKI NIE ZOBACZYLI... ŻENADA !!!! POZDRO ;x

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-raty są 200%+ [mało ważne]

-easy/medium

-ku, kamienie duchowe są u npc!

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą [mogą być, ale co najwyżej u NPC]

-max lvl minimum 150

-nowe mapy

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje [nie koniecznie, ale dobrze by było ;D]

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

 

UMIECIE CZYTAĆ JAKIE SĄ WYMAGANIA?! PO ZA TYM, ŻE MAJĄ WCHODZIĆ MAX BONY I, ŻE IS NIE RZĄDZI TO RESZTĘ PRAKTYCZNIE KAŻDY SERW MA !!! JAK MACIE MI PISAĆ JAKIEŚ BEZNADZIEJNE SERWY, GDZIE WY TAM GRACIE I GO REKLAMUJECIE, A NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ TO ZAMKNĄĆ SIĘ !!!

 

 

 

PRZEZ TAKICH NOOBÓW GRAĆ SIĘ ODECHCIEWA...

 

Człowieku... nikt nie jest omylny i każdemu może się zdarzyć podać nie ten priw albo zapomnieć czy wchodziły max bony czy nie... po 2 to nie musisz pisać aż takimi literami raczej każdy doczyta się jak będziesz pisał w normalnym rozmiarze czcionki.

 

Tak btw. na tą chwile nie ma serwera który by ci dogodził bo albo są takie tylko nie z max bonami albo takie tylko jakieś starsze (na GladoR,divine,xenox(xenoxa nie polecam) sealian (nie wiem czy tak się to dokładnie pisze)

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na :

 

- dużej grywalności, żeby gra nie polegała na spędzaniu grubych godzin expiąc/dropiąc

- braku przerobionych zbroji z innych gier

- nie interesują mnie serwery IS (typu yitian, imetin z najlepszymi eq dostępnymi tylko is)

 

Dodatkowe info :

 

Ile osób na draenorze jest w tej chwili? :D

 

Nagroda :

 

Odwdzięczę się lajkiem.

 

Almantia,senthia,legionmt2

DR5ChPt.png

Opublikowano

GDZIE NA AZARONIE WCHODZĄ MAX BONY???!!!

 

BOŻE LUDZIE JAK SIĘ NIE ZNACIE NIE PISZCIE!!! BO TO TYLKO STRATA CZASU!!! JEŚLI TAK MACIE POMAGAĆ TO LEPIEJ WGL NIE PISZCIE!!! WIELCY ZNAWCY, A PODAJĄ NAZWY SERWA GDZIE NIE GRALI, LUB NAWET PREZENKI NIE ZOBACZYLI... ŻENADA !!!! POZDRO ;x

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-raty są 200%+ [mało ważne]

-easy/medium

-ku, kamienie duchowe są u npc!

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą [mogą być, ale co najwyżej u NPC]

-max lvl minimum 150

-nowe mapy

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje [nie koniecznie, ale dobrze by było ;D]

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

 

UMIECIE CZYTAĆ JAKIE SĄ WYMAGANIA?! PO ZA TYM, ŻE MAJĄ WCHODZIĆ MAX BONY I, ŻE IS NIE RZĄDZI TO RESZTĘ PRAKTYCZNIE KAŻDY SERW MA !!! JAK MACIE MI PISAĆ JAKIEŚ BEZNADZIEJNE SERWY, GDZIE WY TAM GRACIE I GO REKLAMUJECIE, A NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ TO ZAMKNĄĆ SIĘ !!!

 

 

 

PRZEZ TAKICH NOOBÓW GRAĆ SIĘ ODECHCIEWA...

CelestialWorld2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Dużej grywalności, świeżości serwera (max 3 / 4 tygodnie)
Dodatkowe Info:Nie wiem, na którym z tych wszystkich nowych serwerów gra najwięcej luda.
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: serwerze stabilnym , ilosc graczy powyzej 700 , easy polski ewentualnie zagraniczny , ogarniety team
Dodatkowe Info: max lv 250 , 125 pkt statusu , brak 6/7 na klasy , nie za duzo ulepszaczy , sporo broni po bojowym i troche bizuterii po niebianskich na 54 lv . gralem na pandora , dragon , diamond , divine , imetin , virtual .
Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

 

 

GladoR

 

 

właśnie sprawdziłem tego Gladora i nie przypadl mi do gustu więc szukam dalej :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na :

 

- dużej grywalności, żeby gra nie polegała na spędzaniu grubych godzin expiąc/dropiąc

- braku przerobionych zbroji z innych gier

- nie interesują mnie serwery IS (typu yitian, imetin z najlepszymi eq dostępnymi tylko is)

 

Dodatkowe info :

 

Ile osób na draenorze jest w tej chwili? :D

 

Nagroda :

 

Odwdzięczę się lajkiem.

 

DiamondMt2 ?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: privie, max. 250lv, bardzo łatwy exp, dużo nowych zboji i broni

Dodatkowe Info: grałem na xenox, cavalos, yitian, extreme, glador, itp.

Nagroda za pomoc: 5 gwiazdek w profilu

 

MexiliaMT2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Skilach wchodzących od razu na P, szybki exp, drop, yang (tak jak na reinor)lub sztabki, +800 osób, PL-owa czcionka, 250/150lvl, mogą być 6-7 bony ale bez klas, dropiące małże z metków, po 3 rodzaje epików

Dodatkowe Info:Grałem na imetin, pandoramt2, diamondmt2, reinor

Nagroda za pomoc:5 gwiazdek na profilu

 

 

 

 

 

 

 

MexiliaMT2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy Metin2

Dodatkowe Info: Grałem na Xenoxie, ale to już było dawno osiągnąłem wszystko co było możliwe, wraz z najlepszym ekwipunkiem i postacią na serwerze, poszukuje w miare wygodnego i łatwego serwera

Nagroda za pomoc: Dozgonna wdzięczność i like.

 

MexiliaMT2

Zależy mi najbardziej na: serwerze stabilnym , ilosc graczy powyzej 700 , easy polski ewentualnie zagraniczny , ogarniety team

Dodatkowe Info: max lv 250 , 125 pkt statusu , brak 6/7 na klasy , nie za duzo ulepszaczy , sporo broni po bojowym i troche bizuterii po niebianskich na 54 lv . gralem na pandora , dragon , diamond , divine , imetin , virtual .

Nagroda za pomoc: Lajk

Też: MexiliaMT2 :D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej grywalności, świeżości serwera (max 3 / 4 tygodnie)

Dodatkowe Info:Nie wiem, na którym z tych wszystkich nowych serwerów gra najwięcej luda.

Nagroda za pomoc: lajk

Revoir

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hamachi ktory dziala !
Dodatkowe Info: Mala ilosc epikow w shopach moga byc ale

bez przesady te najprostrze tzn hwang , bronie na 90 (100 moga byc tez)

serwer PVP ilosc ludzi 50+

Nagroda za pomoc: 5 gwiazdek w profilu , LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym zeby serwer był podobny do PL i zeby miał te skrzyneczki co sie owiera co pare lv :)
Dodatkowe Info:EQ musi byc tam tanie bo grałem na jednym takim i było naprawde taniutko
Nagroda za pomoc:lajki za pomoc :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym zeby serwer był podobny do PL i zeby miał te skrzyneczki co sie owiera co pare lv :)

Dodatkowe Info:EQ musi byc tam tanie bo grałem na jednym takim i było naprawde taniutko

Nagroda za pomoc:lajki za pomoc :)

Ravia, Balantia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Szukam jakiegoś fajnego serwera conajmniej 800 osob online. Najlepiej żeby to był medium/easy max 250lvl fajne mapki etc oraz żeby sie nie znudził szybko :) Za pomoc lajkI!!!!!!!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy/Troszkę medium,przyjemny exp,z 500+ ludzi na serwie, nowe mapy,nowe zbr,nowe bronie,nowe kostiumy i fryzurki i żeby serwer nie był pod is.

 

Dodatkowe Info:Miła atfosmera i administracja ogarnięta i żeby serwer nie był taki stary tylko max 1/2 miesiące.


Nagroda za pomoc:Lajk +5.

Opublikowano

Azaron.pl
nowy serwer wiec mozesz cos na nim osiagnac



@danielkuta na mysl przychodzi mi tylko EliteMT2 kiedys po 1 tys osob online teraz nie wiem...

sygnatura.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy/Troszkę medium,przyjemny exp,z 500+ ludzi na serwie, nowe mapy,nowe zbr,nowe bronie,nowe kostiumy i fryzurki i żeby serwer nie był pod is.

 

Dodatkowe Info:Miła atfosmera i administracja ogarnięta i żeby serwer nie był taki stary tylko max 1/2 miesiące.

 

Nagroda za pomoc:Lajk +5.

Almantia / Tilian2, spoko serwer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...