Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam serwer : LegionMt2 rusza na nowo (Gdyż był hrad'em , lecz zmienia się na Easy/medium) Super serwer na prawdę POLECAM!!!!

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na : Świeżych serwach aby nie byc daleko w tyle , serw musi byc 4fun-easy badz medium
Dodatkowe Info: Zależy mi aby na serwie dziennie bylo conajmniej 250+ ludzi oraz aby bony nie wchodzily za ciezko
Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : easy/medium, duzo ludzi najlepiej +500 osób

Dodatkowe Info: chciałbym aby na serwerze nie było 6/7 bon na klasy

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Chcem zagrać na metin2 pl ale na jakim servie żeby był on naj tańszy Pomocy !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na : easy/medium, duzo ludzi najlepiej +500 osób

 

Dodatkowe Info: chciałbym aby na serwerze nie było 6/7 bon na klasy

 

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.

http://revoir.pl/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Chcem zagrać na metin2 pl ale na jakim servie żeby był on naj tańszy Pomocy !

 

Graj na solarze.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Skile szybko na P, bez 6/7 na klasy , szybki exp

Dodatkowe Info: gralem na xenox , pandora , eruris , glador , divine, dopracowany zeby byl . moze byc medium/easy/4fun . hard odpada

Nagroda za pomoc: Lajk

74087101576427940179.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnej grze, aby nie było za ciężklo
Dodatkowe Info:
Poszukuje serwera podobnego do Nevios, aby był nie zatruty, a za razem fajna atmosfera
Nagroda za pomoc: Daje Lubie TO !

 

Daj Lubię To !!!!!!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnej grze, aby nie było za ciężklo
Dodatkowe Info:
Poszukuje serwera podobnego do Nevios, aby był nie zatruty, a za razem fajna atmosfera
Nagroda za pomoc: Daje Lubie TO !

 

 

www.quadron.pl

Już wkrótce. Start 29.03.2013.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:


-raty są 200%+ [mało ważne]


-easy/medium


-ku, kamienie duchowe są u npc!


-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]


-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą [mogą być, ale co najwyżej u NPC]


-max lvl minimum 150


-nowe mapy


-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne


-nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje [nie koniecznie, ale dobrze by było ;D]


-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]



Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp - w pare h full lvl i eq pvp, duzo ludzi gra :)
Dodatkowe Info: moze byc zagraniczny ale musi miec spol ;)
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-raty są 200%+ [mało ważne]

-easy/medium

-ku, kamienie duchowe są u npc!

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą [mogą być, ale co najwyżej u NPC]

-max lvl minimum 150

-nowe mapy

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje [nie koniecznie, ale dobrze by było ;D]

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Azaron

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp - w pare h full lvl i eq pvp, duzo ludzi gra :)

Dodatkowe Info: moze byc zagraniczny ale musi miec spol ;)

Nagroda za pomoc: +

Xenox

1373443667-U470250.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp - w pare h full lvl i eq pvp, duzo ludzi gra :)

Dodatkowe Info: moze byc zagraniczny ale musi miec spol ;)

Nagroda za pomoc: +

 

Na xenoxie gra dużo osób.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp - w pare h full lvl i eq pvp, duzo ludzi gra :)

Dodatkowe Info: moze byc zagraniczny ale musi miec spol ;)

Nagroda za pomoc: +

iMetin.

 

www.imetin.pl
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Grze takiej samej jak na PL tylko ze zwiększonym expem[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: najlepiej po ostatniej akutalizacji[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajki[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:stabilnym serverze, niskim expiem, dopracowaniu[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:grałem dwa lata temu na tiveri i szukam czegoś w tym stylu[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:co tam chcecie :) [/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:stabilnym serverze, niskim expiem, dopracowaniu[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:grałem dwa lata temu na tiveri i szukam czegoś w tym stylu[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:co tam chcecie :) [/color][/i][/b]

[/center]

ravia/balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na :

 

- dużej grywalności, żeby gra nie polegała na spędzaniu grubych godzin expiąc/dropiąc

- braku przerobionych zbroji z innych gier

- nie interesują mnie serwery IS (typu yitian, imetin z najlepszymi eq dostępnymi tylko is)

 

Dodatkowe info :

 

Ile osób na draenorze jest w tej chwili? :D

 

Nagroda :

 

Odwdzięczę się lajkiem.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:stabilnym serverze, niskim expiem, dopracowaniu[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:grałem dwa lata temu na tiveri i szukam czegoś w tym stylu[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:co tam chcecie :) [/color][/i][/b]
[/center]

 

Balmora, dobry serwer, :) pozdrawiam

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: privie, max. 250lv, bardzo łatwy exp, dużo nowych zboji i broni
Dodatkowe Info: grałem na xenox, cavalos, yitian, extreme, glador, itp.

Nagroda za pomoc: 5 gwiazdek w profilu

Nazgul%20sygnatura.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Skilach wchodzących od razu na P, szybki exp, drop, yang (tak jak na reinor)lub sztabki, +800 osób, PL-owa czcionka, 250/150lvl, mogą być 6-7 bony ale bez klas, dropiące małże z metków, po 3 rodzaje epików
Dodatkowe Info:Grałem na imetin, pandoramt2, diamondmt2, reinor
Nagroda za pomoc:5 gwiazdek na profilu

 

 

 

 


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy Metin2
Dodatkowe Info: Grałem na Xenoxie, ale to już było dawno osiągnąłem wszystko co było możliwe, wraz z najlepszym ekwipunkiem i postacią na serwerze, poszukuje w miare wygodnego i łatwego serwera
Nagroda za pomoc: Dozgonna wdzięczność i like.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...