Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

serwer praktycznie jak Glador - a z tego co wiem na gladorze więcej ludzi gra

TAKŻE PROSZĘ O DALSZE WYPOWIEDZI (odpada divine, glador)

MexiliaMt2 piękny server tyle powiem. Zapraszam.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-raty są 200%+ [mało ważne]

-easy/medium

-ku kamienie duchowe sa u npc!

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [ważne]

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą

-max lvl minimum 150

-nowe mapy

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje [ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Pozdrawiam

Jaciub ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: :łatwy exp typu easy moze byc tez medium cos w podobie do nevios.

Dodatkowe Info: Tylko nie pisac:Xenox,glador,divine


Nagroda za pomoc: lajk w temacie


5qj.png

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: :łatwy exp typu easy moze byc tez medium cos w podobie do nevios.

Dodatkowe Info: Tylko nie pisac:Xenox,glador,divine

Nagroda za pomoc: lajk w temacie

 

Za parę dni startuje ponownie serwer Tuor tylko, że pod inną nazwą z nową administracją. Serdecznie zapraszam.

1363701576-U247153.jpg


Opublikowano

Cześć szukam serwera MEDIUM,taki abym mógł wbić 60-70lvl w 2/3dni

Może być zagraniczny :)

I aby grało na nim z 60+ ludzi

Za pomoc daje like :)

 

oprócz tour i narniamt2

lip6k.png

Opublikowano

Cześć szukam serwera MEDIUM,taki abym mógł wbić 60-70lvl w 2/3dni

Może być zagraniczny :)

I aby grało na nim z 60+ ludzi

Za pomoc daje like :)

 

oprócz tour i narniamt2

Za parę dni startuje ponownie serwer Tuor tylko, że pod inną nazwą z nową administracją. Serdecznie zapraszam.

1363701576-U247153.jpg


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-raty są 200%+ [mało ważne]

-easy/medium

-ku kamienie duchowe sa u npc!

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [ważne]

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą

-max lvl minimum 150

-nowe mapy

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje [ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Pozdrawiam

Jaciub ;)

MexiliaMt2 :D Serio wszystko co opisałeś :)

 

Dzięki za like i 5 :D

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: :łatwy exp typu easy moze byc tez medium cos w podobie do nevios.
Dodatkowe Info: Tylko nie pisac:Xenox,glador,divine
Nagroda za pomoc: lajk w temacie
To samo co wyżej MexiliaMt2 :x

 

Cześć szukam serwera MEDIUM,taki abym mógł wbić 60-70lvl w 2/3dni
Może być zagraniczny :)
I aby grało na nim z 60+ ludzi
Za pomoc daje like :)
oprócz tour i narniamt2
DiamondMt2
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] Bez 6/7 , easy/medium - 500+ graczy (nie tuor i tilian2) Ważne żeby był nowy i bez lagów z miłą atmosferą
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] -
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] lajk
[/center]

Opublikowano

Balmora.pl

Grałem. Czekam dalej.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie mogę zacząć wszystko od nowa, po bardzo długiej przerwie od Metina.

Dodatkowe Info: Na pewno musi być to Priv Polski, graczy ma być bardzo, bardzo dużo, maszyna bez lagów, sporo sklepów w m1 Jinno, miła atmosfera do grania z kolegami. Jako iż nie jestem zdecydowany co do typu: hard/medium/easy dla tego możecie podać kilka serwerów w zależności od rodzaju, ale pogrupujcie na miejsca od 1. do x. .

Nagroda za pomoc: od 1 do 10 lików i 5 na profilu.

!!!!_!Nadal Aktualne!_!!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: : Dwuch serwerach Almantia lub Tilian2

Dodatkowe Info: Na którym serwerze gra więcej osób ?(można podac w przebliżeniu) , na którym jest łatwiejszy exp!?

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.

 

 

ponawiam.

Opublikowano

ponawiam.

Tilian2 jest nowy a Almantia stary więc polecam ci Tilian2 :D

 

 

 

Grałem. Czekam dalej.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie mogę zacząć wszystko od nowa, po bardzo długiej przerwie od Metina.

Dodatkowe Info: Na pewno musi być to Priv Polski, graczy ma być bardzo, bardzo dużo, maszyna bez lagów, sporo sklepów w m1 Jinno, miła atmosfera do grania z kolegami. Jako iż nie jestem zdecydowany co do typu: hard/medium/easy dla tego możecie podać kilka serwerów w zależności od rodzaju, ale pogrupujcie na miejsca od 1. do x. .

Nagroda za pomoc: od 1 do 10 lików i 5 na profilu.

!!!!_!Nadal Aktualne!_!!!!

Hard-Ravia Balmor Balantia
Medium- Teoden
Easy - DivineWord Xenox
Serwery godne polecenia :)

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Grałem. Czekam dalej.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie mogę zacząć wszystko od nowa, po bardzo długiej przerwie od Metina.

Dodatkowe Info: Na pewno musi być to Priv Polski, graczy ma być bardzo, bardzo dużo, maszyna bez lagów, sporo sklepów w m1 Jinno, miła atmosfera do grania z kolegami. Jako iż nie jestem zdecydowany co do typu: hard/medium/easy dla tego możecie podać kilka serwerów w zależności od rodzaju, ale pogrupujcie na miejsca od 1. do x. .

Nagroda za pomoc: od 1 do 10 lików i 5 na profilu.

!!!!_!Nadal Aktualne!_!!!!

Xenox/Pandora

Opublikowano

 

 

Szukam servera old school jak dawne chinskie, najlepiej niech będzie:

-Stabilny (bez lagów)

-Nie za dużo nie za mało ludzi (nie musi być polski, ale żeby polacy też grali)

-Nie opętny przez IS

-Żadne kolorowe gówienka-itemki, żadnych 1000lvli i żadnych nowych badziewnych map

-niech to będzie najlepiej 99lvl max (120 opcjonalnie)

-Najlepsza broń to syrek/tasak a najlepsza zbroja to hwang (też opcjonalnie)

-Poziom trudności jaki mnie interesuje to raczej easy/medium.

 

Czy taki istnieje ?

 

Z góry thx

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Grałem. Czekam dalej.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie mogę zacząć wszystko od nowa, po bardzo długiej przerwie od Metina.

Dodatkowe Info: Na pewno musi być to Priv Polski, graczy ma być bardzo, bardzo dużo, maszyna bez lagów, sporo sklepów w m1 Jinno, miła atmosfera do grania z kolegami. Jako iż nie jestem zdecydowany co do typu: hard/medium/easy dla tego możecie podać kilka serwerów w zależności od rodzaju, ale pogrupujcie na miejsca od 1. do x. .

Nagroda za pomoc: od 1 do 10 lików i 5 na profilu.

!!!!_!Nadal Aktualne!_!!!!

Ravia.eu , Almantia.pl , Dragonmt2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Świeżych serwach aby nie byc daleko w tyle , serw musi byc 4fun-easy badz medium

Dodatkowe Info: Zależy mi aby na serwie dziennie bylo conajmniej 250+ ludzi oraz aby bony nie wchodzily za ciezko

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Świeżych serwach aby nie byc daleko w tyle , serw musi byc 4fun-easy badz medium

Dodatkowe Info: Zależy mi aby na serwie dziennie bylo conajmniej 250+ ludzi oraz aby bony nie wchodzily za ciezko

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.

Za kilka dni startuje nowy serwer od 360 + załoga mpc. Będzie to serwer easy/medium.

www.quadron.pl

1363701576-U247153.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Na czym dla początkujacych zeby sie milo expiło i rzeczy w miare tanie
Dodatkowe Info:Zaczynam swoja przygodne z metkiem PL
Nagroda za pomoc:Lajk? :*

qpos1x.png
Sygnatura wykonana przeze mnie.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Na czym dla początkujacych zeby sie milo expiło i rzeczy w miare tanie

Dodatkowe Info:Zaczynam swoja przygodne z metkiem PL

Nagroda za pomoc:Lajk? :*

Balmora.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Za kilka dni startuje nowy serwer od 360 + załoga mpc. Będzie to serwer easy/medium.

www.quadron.pl

 

moglbys podac mi zapowiedz?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na : serwer medium , niezbyt stary - moze byc z listopada/grudnia 2012 .

 

Dodatkowe Info: 500+ osob online dziennie , fajnie gdyby byly pety , WAZNE zeby nie bylo zbyt duzo nowych broni/zbroi itd.

 

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Na serwerze, gdzie expi się całkiem miło, lecz trzeba się trochę postarać, żeby nie było zastojów tak, jak na almantii, że do 90 fajnie, a potem 1% za spota. Rodzaj serwa medium conajmniej. Choć przyznam, że na balmorze grało mi się dobrze.
Dodatkowe Info:PRIORYTETEM PRZEDE WSZYSTKIM JEST W CHOLERE OSÓB. MOCNY IS, czyli hwangi pro itemy na pewno odpada, jakiś tam pd-ek może być. Co do epików, aby nie było 20 zbroi, aby epiki te występowały np. od bojowego miecza 5 dodatkowych czy "cuś". Wszystkie roski itp. były w sklepach, a lvl maxymalny obojętnie jaki. Dodatkowo chciałbym prosić o opinie na temat Ravii + ilość graczy tam online. Dzięki.
Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Żeby serwer był easy, taki bardzo. Nie że chcę ulepszyć eq epickie na raz, to brakuje mi czegoś tylko pogram i mam.
Dodatkowe Info: Glador Xenon Divine odpada. Coś jak Azmal ale prostsze. Mogą być questy nowe
Nagroda za pomoc: Lajk.

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.
 
1374609758-U346826.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...