Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak chcesz harda, polecam Balmora. Medium, może Diamond MT2, a easy nie znam za dobrych.

Na balmorze grałem, na diamondmt2 też, nic ciekawego. Czekam na inne.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie mogę zacząć wszystko od nowa, po bardzo długiej przerwie od Metina.

Dodatkowe Info: Na pewno musi być to Priv Polski, graczy ma być bardzo, bardzo dużo, maszyna bez lagów, sporo sklepów w m1 Jinno, miła atmosfera do grania z kolegami. Jako iż nie jestem zdecydowany co do typu: hard/medium/easy dla tego możecie podać kilka serwerów w zależności od rodzaju, ale pogrupujcie na miejsca od 1. do x. .

Nagroda za pomoc: od 1 do 10 lików i 5 na profilu.

!!!!_!Nadal Aktualne!_!!!!

TOUR.PL Mediun/easy 700graczy online :)

 

Pandoramt2 :) To raczej znasz :)

 

Te 2 propozycje tour wystartował niedawno :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: : 4fun/PvP/Easy

Dodatkowe Info: Łatwy Exp,Dużo graczy i ogarnięta administracja

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.

Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Małej ilośći epicków np bojowy tryton i cos jeszcze bez zadnych fantastycznych broni ktore wygladaja w metinie jak scierwo ;)

cos w podobie do starego PLa
Dodatkowe Info: Balmora/Ravia Odpada
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Małej ilośći epicków np bojowy tryton i cos jeszcze bez zadnych fantastycznych broni ktore wygladaja w metinie jak scierwo

 

cos w podobie do starego PLa

Dodatkowe Info: Balmora/Ravia Odpada

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Polecam Tiverie. Max broń to jest na 80 lv ;). Tak samo zbroja na 80 lv ;). 500-700 ludzi online

fs_pc.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze coś jakby hard/medium , brak broni na 30lvl u handlarzy , ku z metków lub nwm byle nie było ich u instruktorów i oby był jakiś z nowszych nie jakiś co istnieje 2 dni tylko np rok nie wiecej niż połtora roku.

Dodatkowe Info: Oby nie Balmora,Balantia,Avalonmt2,Draenor2,Tiveria !!!

Nagroda za pomoc:Co zechcesz

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: rozbudowanym systemie broni, masa nowych rzeczy epiki itp , latwa zdobycz yang , duzo ludzi
Dodatkowe Info: serwer dosc popularny, majacy dobra opinie
Nagroda za pomoc: cokolwiek

Opublikowano

Szukam servera old school jak dawne chinskie, najlepiej niech będzie:

-Stabilny (bez lagów)

-Nie za dużo nie za mało ludzi (nie musi być polski, ale żeby polacy też grali)

-Nie opętny przez IS

-Żadne kolorowe gówienka-itemki, żadnych 1000lvli i żadnych nowych badziewnych map

-niech to będzie najlepiej 99lvl max (120 opcjonalnie)

-Najlepsza broń to syrek/tasak a najlepsza zbroja to hwang (też opcjonalnie)

-Poziom trudności jaki mnie interesuje to raczej easy/medium.

 

Czy taki istnieje ?

 

Z góry thx

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: rozbudowanym systemie broni, masa nowych rzeczy epiki itp , latwa zdobycz yang , duzo ludzi

Dodatkowe Info: serwer dosc popularny, majacy dobra opinie

Nagroda za pomoc: cokolwiek

polecam NIghtcore max lvl 250 ox i zuo w weekend bronie 75-->80-->90-->i tak do 250 zbrojki 70-->80-->90-->i tak do 250 Bizu-->54/40/55-->100-->150-->200-->250 (stalki i bronie u handl) kasa do 100lv nie leci szybko lecz po wbiciu 100lv 2kkk wydropisz w jakies 15min

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: chciałem zagrać na plu ale żeby dało rade wbić ten 60 bez isu zeby bylo tanio i łatwo ^_^
Dodatkowe Info: na plu zaczynam przygode dopiero a tak tylko na privach wiec szukam jakiegos gdzie moge sobie pograc jakos xD
Nagroda za pomoc: like :>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: chciałem zagrać na plu ale żeby dało rade wbić ten 60 bez isu zeby bylo tanio i łatwo ^_^

Dodatkowe Info: na plu zaczynam przygode dopiero a tak tylko na privach wiec szukam jakiegos gdzie moge sobie pograc jakos xD

Nagroda za pomoc: like :>

Medium? Hard? Czy może Easy?

 

Hard:

http://www.mpcforum.pl/topic/666259-draenor2-dedyk/

http://www.mpcforum.pl/topic/667446-raviaeu-dedyk/

Medium:

http://www.mpcforum.pl/topic/886574-tilian2pl-dedyk/

http://www.mpcforum.pl/topic/849870-almantia-dedyk/

Easy:

http://www.mpcforum.pl/topic/561438-imetinpl-dedyk/

1363701576-U247153.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: chciałem zagrać na plu ale żeby dało rade wbić ten 60 bez isu zeby bylo tanio i łatwo ^_^

Dodatkowe Info: na plu zaczynam przygode dopiero a tak tylko na privach wiec szukam jakiegos gdzie moge sobie pograc jakos xD

Nagroda za pomoc: like :>

Balmora.pl , Ravia.eu

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Witam mam kilka pytań , prosze o pomoc ! ;)

 

Chodzi o dwa serwery mianowiecie Tour i Almantia.

 

1. Na który serwerze gra więcej osób ?

2. Na którym jest łatwiejszy , szybszy exp

3. Na którym jest łatwiej o eq (chodzi mi tu głównie o ulepszacze)

 

I jaka postać polecacie na dany serwer (bardziej na pvp)

 

Za pomoc 5 i lajk ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:HARD :> Zarobku na takim hardzie ale chyba ravia możliwe odpada :>

Dodatkowe Info: Chciałbym wybrać z serwerów : Ravia.eu Balmora.pl Balantia.pl Dreanor.pl

Nagroda za pomoc: Limit lików !

212z9rs.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:HARD :> Zarobku na takim hardzie ale chyba ravia możliwe odpada :>

Dodatkowe Info: Chciałbym wybrać z serwerów : Ravia.eu Balmora.pl Balantia.pl Dreanor.pl

Nagroda za pomoc: Limit lików !

Jeżeli chciałbyś wybrać z tych serverów to polecam Balantie.

Fajny server, dobra atmosfera, solidna ekipa, ładna i estetyczna strona. :)

 

To moje zdanie, ale wybierzesz sam :)

Opublikowano

Jeżeli chciałbyś wybrać z tych serverów to polecam Balantie.

Fajny server, dobra atmosfera, solidna ekipa, ładna i estetyczna strona. :)

 

To moje zdanie, ale wybierzesz sam :)

hmm no estetyka ladne ale ja teraz mówie jak tam się dorobić :)?

212z9rs.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na: : Medium.



Dodatkowe Info: Miła atmosfera,450graczy on-line+,zabawa na dłuższy czas(czyli,żeby był stabilny)



Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.


Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

 

Szukam servera old school jak dawne chinskie, najlepiej niech będzie:

-Stabilny (bez lagów)

-Nie za dużo nie za mało ludzi (nie musi być polski, ale żeby polacy też grali)

-Nie opętny przez IS

-Żadne kolorowe gówienka-itemki, żadnych 1000lvli i żadnych nowych badziewnych map

-niech to będzie najlepiej 99lvl max (120 opcjonalnie)

-Najlepsza broń to syrek/tasak a najlepsza zbroja to hwang (też opcjonalnie)

-Poziom trudności jaki mnie interesuje to raczej easy/medium.

 

Czy taki istnieje ?

 

Z góry thx

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

TOUR.PL Mediun/easy 700graczy online :)

 

Pandoramt2 :) To raczej znasz :)

 

Te 2 propozycje tour wystartował niedawno :)

Pandoramt2 grałem wiele razy. O tour jest za dużo negatywnych komentarzy, do tego temat oficjalny zamknęli. Czekam na inne propozycje.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie mogę zacząć wszystko od nowa, po bardzo długiej przerwie od Metina.

Dodatkowe Info: Na pewno musi być to Priv Polski, graczy ma być bardzo, bardzo dużo, maszyna bez lagów, sporo sklepów w m1 Jinno, miła atmosfera do grania z kolegami. Jako iż nie jestem zdecydowany co do typu: hard/medium/easy dla tego możecie podać kilka serwerów w zależności od rodzaju, ale pogrupujcie na miejsca od 1. do x. .

Nagroda za pomoc: od 1 do 10 lików i 5 na profilu.

!!!!_!Nadal Aktualne!_!!!!

Opublikowano

Pandoramt2 grałem wiele razy. O tour jest za dużo negatywnych komentarzy, do tego temat oficjalny zamknęli. Czekam na inne propozycje.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie mogę zacząć wszystko od nowa, po bardzo długiej przerwie od Metina.

Dodatkowe Info: Na pewno musi być to Priv Polski, graczy ma być bardzo, bardzo dużo, maszyna bez lagów, sporo sklepów w m1 Jinno, miła atmosfera do grania z kolegami. Jako iż nie jestem zdecydowany co do typu: hard/medium/easy dla tego możecie podać kilka serwerów w zależności od rodzaju, ale pogrupujcie na miejsca od 1. do x. .

Nagroda za pomoc: od 1 do 10 lików i 5 na profilu.

!!!!_!Nadal Aktualne!_!!!!

Balmora.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: : Dwuch serwerach Almantia lub Tilian2

Dodatkowe Info: Na którym serwerze gra więcej osób ?(można podac w przebliżeniu) , na którym jest łatwiejszy exp!?

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: :łatwy exp (serwer easy/4fun), aby długo nie siedzieć w grocie,stabilność serwera, niekoniecznie nowy, BRAK 6/7 NA KLASY


Dodatkowe Info: 200 osób + online


Nagroda za pomoc: lajk w temacie + lajk w innym temacie (jakiś tam post wybiorę ;) )


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: :łatwy exp (serwer easy/4fun), aby długo nie siedzieć w grocie,stabilność serwera, niekoniecznie nowy

Dodatkowe Info: 200 osób + online

Nagroda za pomoc: lajk w temacie + lajk w innym temacie (jakiś tam post wybiorę ;) )

 

 

Eruris MT2, exp baardzo szybki, 250lvl możesz wbić w 3 dni.

9S7gMK0.jpg


Opublikowano

Eruris MT2, exp baardzo szybki, 250lvl możesz wbić w 3 dni.

serwer praktycznie jak Glador - a z tego co wiem na gladorze więcej ludzi gra

TAKŻE PROSZĘ O DALSZE WYPOWIEDZI (odpada divine, glador)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...