Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer Easy, 4fun ale takiego który będzie miał wiele nowych map, nie mówię tutaj o nudnych i banalnych expowiskach na 100+, tylko mapki typu dungeon, np dodatkowe piętra w DT (i możliwość robienia epików w DT), zupełnie nowe dungeony (których zresztą nie brakuje na forum).

Dodatkowe Info:Żadna Pandora i Dragon bo są nastawione głównie na IS, poza tym na Dragonie mam wszystko już co jest możliwe i jedyny dungeon który tam jest to (poza DT) katakumby.

Nagroda za pomoc:Like i 5 w profilu

 

 

P.S. A no i szybkość expa 300%+

Nevios nowy serwer dużo dungeonow itp bardzo polecam :)

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:


-Polski serwer


-Niech bony wchodza maxymalne, lub np. abs 10/15.


-Hard/Medium/// Easy ( ale tylko hamachi )


-fajna atmosfera

Dodatkowe Info: Najlepiej żeby serwer był ogarnięty, nie musi być z 2013r, Hardy jedynie 10ku - G albo 55ku, ale łatwo zdobyć Egzo/Rady



Nagroda za pomoc:Like i 5

AJ EM TU SEXI FOR MAJ BADY.


Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich KD, Tanich małżach, miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV) Server Easy/Pvp taki ze trzeba zrobic eq szybko nabije 250 podobny do pro mt2 przed cofka Ma duzo osob grac duzo wojen gildi miła atgosmtera!!!!

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich KD, Tanich małżach, miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV) Server Easy/Pvp taki ze trzeba zrobic eq szybko nabije 250 podobny do pro mt2 przed cofka Ma duzo osob grac duzo wojen gildi miła atgosmtera!!!!

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Nevios

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Proponuje ci server TAVIA.EU NIE RAVIA stary ale nikt jeszcze max lvl nie ma!!!!! 99 max jest 120 lvl raty 4,25% !!!!!!reszta 5x daj + i 5!!

Ten Tavia strasznie przekombinowany, chcę poprostu normalny server easy/medium ważne aby max 99-120lv max i zeby za duzo nowych map i itemow nie bylo. Naprawdę nie ma czegoś takiego ? Od bidy ujdzie Polski

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

z 2013 nie będzie.

może tiveria?

 

Będzie, NewEarth, na pewno Ci sie spodoba :)

Kiedyś długi staż na tym forum ;x

Jak ktoś pamięta to pisać ;o.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo odp , nowe mapki i dungeony (najlepiej mapa metinow) nowe bronie i zbroje i latwy zarobek :) i aktywna adminstracja

Dodatkowe Info: serwer podobny do virtual mt2 tylko nie za duzo ludzi online

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Wzór nie działa

Szukam Serwera Który: Bedzie podobny do XenoxMt2 Nawet bedzie miał więcej expa. np 2500+

Dodatkowe Info: Wszystko tanie, i 250 max lv.

Nagroda: LIKE>>>>

Opublikowano

 

Wzór nie działa

Szukam Serwera Który: Bedzie podobny do XenoxMt2 Nawet bedzie miał więcej expa. np 2500+

Dodatkowe Info: Wszystko tanie, i 250 max lv.

Nagroda: LIKE>>>>

Proponuje ci NextMt2 lv sam sobie dodajesz i kase tez nowe bronie wszystko tanie itd

Opublikowano

 

Wzór nie działa

Szukam Serwera Który: Bedzie podobny do XenoxMt2 Nawet bedzie miał więcej expa. np 2500+

Dodatkowe Info: Wszystko tanie, i 250 max lv.

Nagroda: LIKE>>>>

Polecam niemiecki serwer Celestialworld 2.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:


-raty są 200%+ [mało ważne]


-easy/medium


-ku kamienie duchowe sa u npc!


-bony 1-5 wchodzą maksymalne [ważne]


-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]


-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą


-max lvl minimum 150


-nowe mapy


-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne


-nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje [ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]



Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu



Pozdrawiam


Jaciub ;)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-raty są 200%+ [mało ważne]

-easy/medium

-ku kamienie duchowe sa u npc!

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [ważne]

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą

-max lvl minimum 150

-nowe mapy

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje [ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Pozdrawiam

Jaciub ;)

Almantia.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich KD, Tanich małżach, miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV) Hard podobne do tivieri !1

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Almantia to jest serw, który dopiero wystartuje?

Ludzie czy wy czytać nie umiecie?

Tilian.pl :) - tak to jest jak kupi się komputer 13-nasto latkowi

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich KD, Tanich małżach, miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV) Hard podobne do tivieri !1

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Global podobny do Tiverii??? Jeśli to pominąć, to Syriusz, a jeśli już musi być podobny, to brat bliźniak - Balmora.Może nie do końca, ale chyba nie ma bardziej podobnego w Polsce. :D Bez sensu napisane, ale mam nadzieję, że zrozumiałeś ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: BARDZO duża ilość osób- to dla mnie najważniejsze kryterium. Oprócz tego przyjemny exp (nie koniecznie chodzi mi o łatwy exp, tylko o to żeby był sens wbijać wyższy level). Ostatnie to żeby było kogo pojechać na high levelu <3 <3
Dodatkowe Info: Głównie wybieram między ravią, a balmorką. Jeśli inny serwer podchodzi pod powyższe kryterium pisaaać xD

Nagroda za pomoc: To forum więc LAJK i piąteczka za sensowną odpowiedź.

 

Pozdroo :ninja:

funkit.png

dziękuje za sygne Baksiu :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: BARDZO duża ilość osób- to dla mnie najważniejsze kryterium. Oprócz tego przyjemny exp (nie koniecznie chodzi mi o łatwy exp, tylko o to żeby był sens wbijać wyższy level). Ostatnie to żeby było kogo pojechać na high levelu <3 <3

Dodatkowe Info: Głównie wybieram między ravią, a balmorką. Jeśli inny serwer podchodzi pod powyższe kryterium pisaaać xD

Nagroda za pomoc: To forum więc LAJK i piąteczka za sensowną odpowiedź.

 

Pozdroo :ninja:

Jeśli dobry hard to Ravia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze Medium/Hard
Dodatkowe Info: Ravia grałem kiedyś i nieprzypadła mi do gustu tak jak Balmora. A client servera Tuor mi niedzała.
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużym systemie ulepszania broni, zbroi i biżu, mało ulepszaczy, szybki drop yang, max lv 250+, ciekawe misje
Dodatkowe Info: Grałem na Xenoxmt2, Divine World S2, Promt2, Pandora, Elite, Virtual, Dragon, 4funmt2
Nagroda za pomoc: Limit lajków i 5 na profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze Medium/Hard

Dodatkowe Info: Ravia grałem kiedyś i nieprzypadła mi do gustu tak jak Balmora. A client servera Tuor mi niedzała.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Teoden

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużym systemie ulepszania broni, zbroi i biżu, mało ulepszaczy, szybki drop yang, max lv 250+, ciekawe misje

Dodatkowe Info: Grałem na Xenoxmt2, Divine World S2, Promt2, Pandora, Elite, Virtual, Dragon, 4funmt2

Nagroda za pomoc: Limit lajków i 5 na profilu

 

 

 

Nevios ale narazie off

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie mogę zacząć wszystko od nowa, po bardzo długiej przerwie od Metina.
Dodatkowe Info: Na pewno musi być to Priv Polski, graczy ma być bardzo, bardzo dużo, maszyna bez lagów, sporo sklepów w m1 Jinno, miła atmosfera do grania z kolegami. Jako iż nie jestem zdecydowany co do typu: hard/medium/easy dla tego możecie podać kilka serwerów w zależności od rodzaju, ale pogrupujcie na miejsca od 1. do x. .
Nagroda za pomoc: od 1 do 10 lików i 5 na profilu.

!!!!_!Nadal Aktualne!_!!!!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie mogę zacząć wszystko od nowa, po bardzo długiej przerwie od Metina.

Dodatkowe Info: Na pewno musi być to Priv Polski, graczy ma być bardzo, bardzo dużo, maszyna bez lagów, sporo sklepów w m1 Jinno, miła atmosfera do grania z kolegami. Jako iż nie jestem zdecydowany co do typu: hard/medium/easy dla tego możecie podać kilka serwerów w zależności od rodzaju, ale pogrupujcie na miejsca od 1. do x. .

Nagroda za pomoc: od 1 do 10 lików i 5 na profilu.

!!!!_!Nadal Aktualne!_!!!!

 

Jak chcesz harda, polecam Balmora. Medium, może Diamond MT2, a easy nie znam za dobrych.

9S7gMK0.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...