Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dużo jest takich serwerów jak ty wypisałeś - z takimi wymaganiami , Polecam :

-Almantia.pl sprawdze ;-)

-Senthia.pl grałem ale szybko mi się znudził

-imetin.pl troszke za stary ;-)

-ravia.eu ( jeśli szukasz harda )grałem i strasznie mi tnie

-Tuor.pl nie stabilny

-Revoir.pl

sprawdze ;-)

i24453_fullcolor.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: bronie nie robione z truty itd tylko normalnie z broni na 65 :) 6/7 albo wcale albo tylko exp( bez abs i silny) [/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:przyjemna gra na dluzej, exp szybki ale nie bardzo szybki ze w tydzien wbije 250 :) serwer w miare nowy :)[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajk :)[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: bronie nie robione z truty itd tylko normalnie z broni na 65 :) 6/7 albo wcale albo tylko exp( bez abs i silny) [/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:przyjemna gra na dluzej, exp szybki ale nie bardzo szybki ze w tydzien wbije 250 :) serwer w miare nowy :)[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajk :)[/color][/i][/b]

[/center]

Revoir/Tuor

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

- Serwer Hard/Medium.

- Duża lub średnia ilość graczy.

 

Dodatkowe Info:

- Max lv 99-127

- No i typowy hard/medium

 

Nagroda za pomoc:

- Oczywiście plusiki ;)

 

PS : Grałem na Tavia , Ravia , Balmora , Elestia i jeszcze kilka , ale nie pamiętam :D

sasawf.png



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

- Serwer Hard/Medium.

- Duża lub średnia ilość graczy.

 

Dodatkowe Info:

- Max lv 99-127

- No i typowy hard/medium

 

Nagroda za pomoc:

- Oczywiście plusiki ;)

 

PS : Grałem na Tavia , Ravia , Balmora , Elestia i jeszcze kilka , ale nie pamiętam :D

Balmora.pl , ravia.eu

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze Easy lub Łatwy medium. ! Brak 6/7b z ABS na klasy :) Łatwo o skille , Łatwy exp , przyjemny drop :)
Dodatkowe Info: Server który wystartował niedawno ;) , bez kd +7/8/9 itp :) ,
Nagroda za pomoc: 5 w profilu i Lajk ; )

 

Tylko nie Tuor ! - Server co chwilke off ;/

1691169.jpeg


Metin to nie wszystko. 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze Easy lub Łatwy medium. ! Brak 6/7b z ABS na klasy :) Łatwo o skille , Łatwy exp , przyjemny drop :)

Dodatkowe Info: Server który wystartował niedawno ;) , bez kd +7/8/9 itp :) ,

Nagroda za pomoc: 5 w profilu i Lajk ; )

 

Tylko nie Tuor ! - Server co chwilke off ;/

Pandoramt2 , promt2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na : hard

Dodatkowe Info: Server :Chciałbym nagrywać let's pleje
Nagroda za pomoc: Lajk x2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : hard

Dodatkowe Info: Server :Chciałbym nagrywać let's pleje

Nagroda za pomoc: Lajk x2

Ravia.eu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy lub pvp ! :) Łatwo o skille , Łatwy exp , przyjemny drop :)(jak pvp to nie że skile po 1kkk tylko po 20k )
Dodatkowe Info: Server : Najlepiej nie płatny,nie dawno wystartował
Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy lub pvp ! :) Łatwo o skille , Łatwy exp , przyjemny drop :)(jak pvp to nie że skile po 1kkk tylko po 20k )

Dodatkowe Info: Server : Najlepiej nie płatny,nie dawno wystartował

Nagroda za pomoc:Like

Nevios Polecam start już jutro :)

http://www.mpcforum.pl/topic/885543-nevios-dedyk/

 

 

wirujacy a coś łatwiejszego mi chodzi...

To może Teoden?

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Szukam serwera.

Nie chodzi mi o takie raty jak na PL, ale zeby spokojnie mozna bylo wbic 65 pozniej ciezej.

Njalepiej:

-zeby nie bylo 6/7

-odrazu wchodzily bony maxymalne

-zmianki i dodania 1-4 byly u handlarza

-ku u handlarza

-nie bylo zbednych epikow czyli najlepiej jakis 120 i najwiekszym epikiem syriusz/tryton, ujdzie jak bedzie cos nad tym.

-spawn mobow zwiekszony.

-spawn metinow zwiekszony.

 

Oczywiscie jezeli nie bedzie czegos z tych to nic sie nie stanie, czekam na propozycje :)

Kocham Pomagać ludzią w grze i na forach.

Nie interesuja mnie +/-

etinpl1309962255u15607.jpg

Opublikowano

Szukam serwera.

Nie chodzi mi o takie raty jak na PL, ale zeby spokojnie mozna bylo wbic 65 pozniej ciezej.

Njalepiej:

-zeby nie bylo 6/7

-odrazu wchodzily bony maxymalne

-zmianki i dodania 1-4 byly u handlarza

-ku u handlarza

-nie bylo zbednych epikow czyli najlepiej jakis 120 i najwiekszym epikiem syriusz/tryton, ujdzie jak bedzie cos nad tym.

-spawn mobow zwiekszony.

-spawn metinow zwiekszony.

 

Oczywiscie jezeli nie bedzie czegos z tych to nic sie nie stanie, czekam na propozycje :)

To są hardy, jak chcesz expa takiego jak na PL. Ale nigdzie nie ma na serwerach że Ku są u npc, wchodzą max bony.

Ale polecam Ci Ravie lub Balmore, prawie jak Global.

Opublikowano

To są hardy, jak chcesz expa takiego jak na PL. Ale nigdzie nie ma na serwerach że Ku są u npc, wchodzą max bony.

Ale polecam Ci Ravie lub Balmore, prawie jak Global.

 

no wlasnie, zalezy mi zeby exp byl latwiejszy niz PL.

Dzieki, za polecenie tych serwerow, sciagne zobacze, ale czekam na dalsze propozycje, jezeli sa jeszcze podobne serwery.

Kocham Pomagać ludzią w grze i na forach.

Nie interesuja mnie +/-

etinpl1309962255u15607.jpg

Opublikowano

Szukam serwera na którym dropią sztaby(tak aby można było na nich zrobić, łączyły by się) , i była by możliwość oddawania expa na gildiie.

Elitemt2

A expa mozesz oddawac na kazdym serwie tylko musisz byc w gildii :D

Kocham Pomagać ludzią w grze i na forach.

Nie interesuja mnie +/-

etinpl1309962255u15607.jpg

Opublikowano

Szukam serwera na którym dropią sztaby(tak aby można było na nich zrobić, łączyły by się) , i była by możliwość oddawania expa na gildiie.

 

Tilian2 - jutro startuje.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Szukam serwa !

Sporo Ludzi !

Nowy serwer !

Nowe mapki,bosy,eq - te z Pla.

Ogar Administracja.

sygnatura1w.png


Opublikowano

Szukam serwa !


Sporo Ludzi !


Nowy serwer !


Nowe mapki,bosy,eq - te z Pla.


Ogar Administracja.

sygnatura1w.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...