Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bronie 30 lvl w sklepie jak i skille,malo epikow,bojowiec na start,system petow
Dodatkowe Info: Szukam czegos na dluzej, szukam serwera podobnego do Tiverii, tylko żeby admini żyli na tym serwie
Nagroda za pomoc: Lajki

Grałem na tiverii,balanti,ravi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bronie 30 lvl w sklepie jak i skille,malo epikow,bojowiec na start,system petow

Dodatkowe Info: Szukam czegos na dluzej, szukam serwera podobnego do Tiverii, tylko żeby admini żyli na tym serwie

Nagroda za pomoc: Lajki

Grałem na tiverii,balanti,ravi

Draenor ?

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, 6-7 bon odporność na klasy, graczy online minimum 150

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-raty są 200%+ [mało ważne]

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [ważne]

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [ważne]

-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą

-max lvl minimum 150

-graczy online minimum ok. 150 [ważne]

-nowe mapy

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer niedawno powstały (niekoniecznie ale dobrze by było ^^)

Jak ktoś kiedyś grał na Extreme s2 (serwer off ;( ) no to wie o czym mówię ^^

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

 

Pozdrawiam

Jaciub ;)

Aktualnie nie ma żadnego serwera spełniającego twe wymagania. Min. chodzi mi o 150 +/- graczy online.

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze z TS3,ogarniętymi,fajnym ludźmi oraz z miłą atmosferą.
Dodatkowe Info:Szukam serwa medium/hard lub easy ;D
Nagroda za pomoc: Like

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

SORRY ŻE BEZ WZORU ALE PISZE Z TELEFONU

 

Chodzi mi o serwer medium, zeby bylo duzo ludzi, serwer ma posluzyc pod lp do metina. Za odpowiedzi daje like

 

ps.: prosze o zacytowanie jak ktos odpowiada na moja prozbe, wtedy szybciej sie dowiem :D

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Czegoś podobnego do pandorki tylko że nowszego i lepszego żeby grało dużo ludzi nie za łatwo nie za trudno o eq itp
Dodatkowe Info: dosyć szybki exp
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

I am the most Complete fighter in the World "Yuri Boyka"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Czegoś podobnego do pandorki tylko że nowszego i lepszego żeby grało dużo ludzi nie za łatwo nie za trudno o eq itp

Dodatkowe Info: dosyć szybki exp

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Tuor?

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze z TS3,ogarniętymi,fajnym ludźmi oraz z miłą atmosferą.

Dodatkowe Info:Szukam serwa medium/hard lub easy ;D

Nagroda za pomoc: Like

Dużo serwerów ale polecam : Tuor.pl lub Almantia.pl lub Senthia.pl

 

 

 

SORRY ŻE BEZ WZORU ALE PISZE Z TELEFONU

 

Chodzi mi o serwer medium, zeby bylo duzo ludzi, serwer ma posluzyc pod lp do metina. Za odpowiedzi daje like

 

ps.: prosze o zacytowanie jak ktos odpowiada na moja prozbe, wtedy szybciej sie dowiem :D

imetin.pl lub almantia.pl

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na serverze podobnym do DiamondMt2, ale nie Pandora, chodzi głównie, żeby grało tam wiele graczy, była miła atmosfera oraz żeby w miare szybko wbić można było level i się jakoś w miarę dorobić.
Dodatkowe Info: Podobne do Diamonda. bez 6/7 bonów, bez nowych skili. + item shop
Nagroda za pomoc: Plusiki, oczywiście do negocjacji ^^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serverze podobnym do DiamondMt2, ale nie Pandora, chodzi głównie, żeby grało tam wiele graczy, była miła atmosfera oraz żeby w miare szybko wbić można było level i się jakoś w miarę dorobić.

Dodatkowe Info: Podobne do Diamonda. bez 6/7 bonów, bez nowych skili. + item shop

Nagroda za pomoc: Plusiki, oczywiście do negocjacji ^^

Yitian2

Xenoxmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serverze podobnym do DiamondMt2, ale nie Pandora, chodzi głównie, żeby grało tam wiele graczy, była miła atmosfera oraz żeby w miare szybko wbić można było level i się jakoś w miarę dorobić.

Dodatkowe Info: Podobne do Diamonda. bez 6/7 bonów, bez nowych skili. + item shop

Nagroda za pomoc: Plusiki, oczywiście do negocjacji ^^

Almantia

VirtualMT2

Do wygrania serwer dedykowany na miesiąc o wartości 70zł!

Weź udział już teraz. :-) 100% pewniak!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serverze podobnym do DiamondMt2, ale nie Pandora, chodzi głównie, żeby grało tam wiele graczy, była miła atmosfera oraz żeby w miare szybko wbić można było level i się jakoś w miarę dorobić.

Dodatkowe Info: Podobne do Diamonda. bez 6/7 bonów, bez nowych skili. + item shop

Nagroda za pomoc: Plusiki, oczywiście do negocjacji ^^

Almantia.pl to jest serwer właśnie dla ciebie.

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

Almantia na 100% , nowy serwer duża ilość graczy i dobra serwerownia zajmuje się tym serwerem - ForGame.pl

Na XenoxaMT2 nie polecam z powodu tego iż znajduje się w obiegu dużo itemków z Navi i gra staje się bez sensu.

Co do VirtualaMT2 to nie wiem bo nigdy nie grałem.

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

Troszkę double post ale wybaczcie, co wybrać Almantia? Virtuala czy może XenoxMT2?

 

Chciałbym server mniej wiecej Easy ;)

Almantia- exp średni z eq średnio

XenoX- administracja ma na serwer totalnie wyje... ;]

Virtual- fajny serwer, duży wysiłek administracji, łatwy exp z eq troszeczke trudniej

 

Ogółem polecam VirtualMT2.

Opublikowano

Almantia na 100% , nowy serwer duża ilość graczy i dobra serwerownia zajmuje się tym serwerem - ForGame.pl

Na XenoxaMT2 nie polecam z powodu tego iż znajduje się w obiegu dużo itemków z Navi i gra staje się bez sensu.

Co do VirtualaMT2 to nie wiem bo nigdy nie grałem.

Almantia z czego co wynika z tego filmiku >>

Jest to server chyba godny uwagi, ale czy łatwo w nim zarobić itp? (SORKI ZA SPAM)

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, 6-7 bon odporność na klasy, gracze online

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-raty są 200%+ [mało ważne]

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [ważne]

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [ważne]

-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą

-max lvl minimum 150

-gracze online (ktoś grać musi :D)

-nowe mapy

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer niedawno powstały (niekoniecznie ale dobrze by było ^^)

Jak ktoś kiedyś grał na Extreme s2 (serwer off ;( ) no to wie o czym mówię ^^

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

 

Pozdrawiam

Jaciub ;)

Spotlinemt2

Yitian2

Xartez.pl

Opublikowano

Spotlinemt2 pisze, że 6-7bon wystepuje tylko w postaci bonusów do statystyk, krytycznego uderzenia, przyszywanego uderzenia, Max. PŻ oraz MAX. PE.

Yitian2 to stary serwer to mój pierwszy priv, w który grałem.. po za tym nie przypominam sobie żeby spłniały moje wymagania o bonach..a po za tm przstalem tam grac bo to serwer pod is...

Xartez za durzo trzeba inwestować w is , żeby coś osiągnąć..

 

dzieki ze chociarz pomogles

 

PS: nadal szukam pomocy !!! Str 235 !!

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium . Dużo ludzi online[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: odpadają pandory , divine , glador , tuor[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Like[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serverze podobnym do DiamondMt2, ale nie Pandora, chodzi głównie, żeby grało tam wiele graczy, była miła atmosfera oraz żeby w miare szybko wbić można było level i się jakoś w miarę dorobić.

Dodatkowe Info: Podobne do Diamonda. bez 6/7 bonów, bez nowych skili. + item shop

Nagroda za pomoc: Plusiki, oczywiście do negocjacji ^^

Balmora.pl , wystarczy kilka pd'ków i exp leci tak samo jak tam.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, 6-7 bon odporność na klasy, gracze online,serwer nie może być pod is

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-raty są 200%+ [mało ważne]

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [ważne]

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [ważne]

-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą

-max lvl minimum 150

-gracze online (ktoś grać musi :D)

-nowe mapy

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer niedawno powstały (niekoniecznie ale dobrze by było ^^)

-serwer nie może być pod is [ważne]

Jak ktoś kiedyś grał na Extreme s2 (serwer off ;( ) no to wie o czym mówię ^^

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

 

Pozdrawiam

Jaciub ;)

Jest jeden taki, tyle że starszy i max lv 255 - VirtualMT2

Lub jest Almantia, ale ona z kolei nie ma 6-7bonów.

 

Nie ma dokładnie takiego serwera co napisałeś.

Możesz spróbować jeszcze na Tuor

Do wygrania serwer dedykowany na miesiąc o wartości 70zł!

Weź udział już teraz. :-) 100% pewniak!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...