Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze,250graczy+,Easy/Medium.
Dodatkowe Info: Szukam czegoś typu EliteMT2
Nagroda za pomoc: Like

Pomogłem ? Daj +

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serw Easy/Medium, bez 6/7bonu
Dodatkowe Info: Zeby byl fajny itp
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serw Easy/Medium, bez 6/7bonu

Dodatkowe Info: Zeby byl fajny itp

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Almantia.pl - Serwer nie dawno wyszedł oraz jest dobrze dopracowany , prócz kilku znaczących bugów. Eventy OX/ZUO są w prawie każdy weekend więc POLECAM

Mogę Ci też polecić serwer Tuor , też jest nowy.

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

Almantia.pl - Serwer nie dawno wyszedł oraz jest dobrze dopracowany , prócz kilku znaczących bugów. Eventy OX/ZUO są w prawie każdy weekend więc POLECAM

Mogę Ci też polecić serwer Tuor , też jest nowy.

odpada!!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze,250graczy+,Easy/Medium.

Dodatkowe Info: Szukam czegoś typu EliteMT2

Nagroda za pomoc: Like

Revoir / Tuor

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim zrobieniu dobrej postaci, wbiciu max lvl, oraz miłej grze
Dodatkowe Info: EQ zdobywamy w miarę szybko, MAŁO ZBROI, BRONI EPICKICH ITP, 6/7bon nie, W miarę nowy serwer 200+ graczy chociaż
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim zrobieniu dobrej postaci, wbiciu max lvl, oraz miłej grze

Dodatkowe Info: EQ zdobywamy w miarę szybko, MAŁO ZBROI, BRONI EPICKICH ITP, 6/7bon nie, W miarę nowy serwer 200+ graczy chociaż

Nagroda za pomoc: Like

Moze Tuor serwer jest od piątku i podobno ponad 800 omline :)

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

wchodzę na stronkę a tam taki napis "

Trwa przerwa techniczna. Za utrudnienia przepraszamy Team Tuor." xD

nie no ale tam już patrzyłem może ktoś coś innego ma do zaoferowania ?:) ale dzięki jest lajk

Opublikowano

wchodzę na stronkę a tam taki napis "

Trwa przerwa techniczna. Za utrudnienia przepraszamy Team Tuor." xD

nie no ale tam już patrzyłem może ktoś coś innego ma do zaoferowania ? :) ale dzięki jest lajk

 

 

może Almantia.pl ?

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim zrobieniu dobrej postaci, wbiciu max lvl, oraz miłej grze

Dodatkowe Info: EQ zdobywamy w miarę szybko, MAŁO ZBROI, BRONI EPICKICH ITP, 6/7bon nie, W miarę nowy serwer 200+ graczy chociaż

Nagroda za pomoc: Like

Almantia.pl

Opublikowano

wchodzę na stronkę a tam taki napis "

Trwa przerwa techniczna. Za utrudnienia przepraszamy Team Tuor." xD

nie no ale tam już patrzyłem może ktoś coś innego ma do zaoferowania ? :) ale dzięki jest lajk

 

Tak jak wyżej osoby piszą almantia to dobry serwer. ;)

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: stabilny serwer, dużo zabawy na serwerze (Eventy itp.) , serwer medium lub easy może być też hard(ale z bonami co dropią) dal medium max 150+, jak easy 250 a jak hard 99 ;)

Dodatkowe info: serwer polecany przez sporo graczy i nie obgadywany jako zły serwer !!! ;)graczy online w dniu szczytu 100+, dodatkowo serwer 100% zrobiony bez bugów, z działającym klientem lub luncherem ;)

Nagroda za Pomoc: Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: stabilny serwer, dużo zabawy na serwerze (Eventy itp.) , serwer medium lub easy może być też hard(ale z bonami co dropią) dal medium max 150+, jak easy 250 a jak hard 99 ;)

Dodatkowe info: serwer polecany przez sporo graczy i nie obgadywany jako zły serwer !!! ;)graczy online w dniu szczytu 100+, dodatkowo serwer 100% zrobiony bez bugów, z działającym klientem lub luncherem ;)

Nagroda za Pomoc: Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Dużo jest takich serwerów jak ty wypisałeś - z takimi wymaganiami , Polecam :

-Almantia.pl

-Senthia.pl

-imetin.pl

-ravia.eu ( jeśli szukasz harda )

-Tuor.pl

-Revoir.pl

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] Easy chce zebym musial czytac KU tanie małze i ulepszanie podobne do sealianmt2
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] Nie za duzo neokidow ksuji i dzieci mila atmosfera

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] Like 5 Profil

[/center]

1367750039-U864681.jpg

 

 

card.png

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, 6-7 bon odporność na klasy, gracze online,
serwer nie może być pod is
Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-raty są 200%+ [mało ważne]

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [ważne]

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [ważne]

-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą

-max lvl minimum 150

-gracze online (ktoś grać musi :D)

-nowe mapy

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer niedawno powstały (niekoniecznie ale dobrze by było ^^)

-serwer nie może być pod is [ważne]

Jak ktoś kiedyś grał na Extreme s2 (serwer off ;( ) no to wie o czym mówię ^^

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

 

Pozdrawiam

Jaciub ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy !

Zależy mi nabardziej na : Serwer pvp na początek max lv nie chce zagranicznych ani płatnycch

Daje ++

sygna_player.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy !

Zależy mi nabardziej na : Serwer pvp na początek max lv nie chce zagranicznych ani płatnycch

Daje ++

-HammerMT2 ? aa jeszcze 4funmt2.pl

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer ma mieć łatwy exp albo pvp
Dodatkowe Info: Brak hamachi, najlepiej polski a jak zagraniczny to +Spolszczenie
Nagroda za pomoc: Lajk + coś tam :D

 

NANANANANANANANANANA... :3

say_cheese_avatar_100x100_43825.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...