Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !!!!!

Zależy mi najbardziej na: TAKIM SAMYM SERVERZE JAK ITANOS !!! lub BARDZO PODOBNYM !!!

 

Może xartez ? trochę podobny jest ;) a jak nie to Vilenos ;d

1357070109-U588260.png

| exModerator Metin2 | MPC Media Team | Pro User | Expert Metin2 |

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, ok. 500 osób on-line, sporo, ale nie za dużo epików , serwer który stoi ok. 2 miesiący (max. 3)

Dodatkowe Info: . Najlepiej, żeby tam były zmianki, dodawania bonów w NPC, ładniebym prosił o wysłanie mi linka na PW, ale to nie jest konieczność. .

Nagroda za pomoc: Like : )

77771909559090086048.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, ok. 500 osób on-line, sporo, ale nie za dużo epików , serwer który stoi ok. 2 miesiący (max. 3)

Dodatkowe Info: . Najlepiej, żeby tam były zmianki, dodawania bonów w NPC, ładniebym prosił o wysłanie mi linka na PW, ale to nie jest konieczność. .

Nagroda za pomoc: Like : )

 

Divineworld, gloador

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Bardzo szybkim Expie, żeby były takie same itemy jak na Polskim metinie ( stalki bronie itp.. ) żeby były wierzchowce, darmowe fryzury, dużo ludzi, wygląd stalek broni itp tak jak na Polskim Metinie, żeby się łątwo ulepszało itemy oraz Żeby to był server bardzo bardzo podobny do Itanos !!!

Divine World s2,Glador,Senthia

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, ok. 500 osób on-line, sporo, ale nie za dużo epików , serwer który stoi ok. 2 miesiący (max. 3)

Dodatkowe Info: . Najlepiej, żeby tam były zmianki, dodawania bonów w NPC, ładniebym prosił o wysłanie mi linka na PW, ale to nie jest konieczność. .

Nagroda za pomoc: Like : )

Divine World s2,Senthia,FunMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer hard, wolno leci exp. Dobra zabawa 500+ osób online.

Dodatkowe Info: .

Myślałem nad Ravia albo Tiveria, podobają mi się - który lepszy?

Nagroda za pomoc:

Like : )

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym serwerze ( easy ) , wysokie raty , szybki exp ( żebym nawet i ja WBIŁ jakiś 150 ) , dużo epików i map ( to może nie koniecznie ) . Może być zagraniczny , jeżeli jest do niego KMRMOD , stalka , bojowy w sklepie ( lub za grosze można je kupić w grze ) , ulepszacze łatwe do zdobycia EXP SZYYYBKI ! , EPIKI ŁATWE DO ZROBIENIA ! !

Dodatkowe Info: Wykluczamy Xenox , Celestial-World (DE) , iMetin , Glador , Divine , Gloria, ProMt2 raczej też, Pandora , Elite , Cavalos , Mexilia , 4Fun.( || - to co najważniejsze ! - czytaj ! )

Nagroda za pomoc: Limit like i 5* oczywiście , jeżeli serwer przypadnie mi do gustu :)

 

Chodzi mi o prawdziwe easy -.- a nie mediumy mi tu podajecie . Prosze o czytanie listy wykluczonych i wymagań -.-

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnej grze

Dodatkowe Info:

 

Chce grać na servie gdzie jest dużo ludzi exp taaki jak na 4fun itp

;)

 

max 250lv i to jakieś nowości i żeby gm byli ogarnięci chyba na tyle

 

Nagroda za pomoc: Lajk? x3

Gram na pandorze ,dragonie ...

30340089285038981085.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy serwer , duzo ludzi (oprocz pandory xenoxa divine world )

Dodatkowe Info: Planuje grac od 0 jak cos to moze ktos pomoc ;D

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy serwer , duzo ludzi (oprocz pandory xenoxa divine world )

Dodatkowe Info: Planuje grac od 0 jak cos to moze ktos pomoc ;D

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

dragonmt2

30340089285038981085.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

oldchool system ulepszen jak na pl'u

Dodatkowe Info:exp jak najwyzyszy drop yang tez , gralem na NewLongju szukam czegos w tym stylu

Nagroda za pomoc: max lajkow :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

oldchool system ulepszen jak na pl'u

Dodatkowe Info:exp jak najwyzyszy drop yang tez , gralem na NewLongju szukam czegos w tym stylu

Nagroda za pomoc: max lajkow :D

 

Ravia,Balantia,

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłym, ciekawym spędzaniu czasu

Dodatkowe Info: Właśnie skończyłem grę na tiveri (eq wymienię za eq na owym serwie), nie lubię gdy zmiany bonów są zablokowane przeciw switchbotom. Na tym serwie chce pograć troche długo. Ma być dużo nowości i się nie nudzić. @edit więcej info nie lubie jak jest wiele rzeczy w is a nie ma do zdobyca w grze. Musza byc pet's, eliksiry slonca / ksiezyca

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

KbkgA.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

oldchool system ulepszen jak na pl'u

Dodatkowe Info:exp jak najwyzyszy drop yang tez , gralem na NewLongju szukam czegos w tym stylu

Nagroda za pomoc: max lajkow :D

 

 

 

Emperion s2 , oldschoolmt2 , sg xD

1357070109-U588260.png

| exModerator Metin2 | MPC Media Team | Pro User | Expert Metin2 |

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnej grze

Dodatkowe Info:

 

Chce grać na servie gdzie jest dużo ludzi exp taaki jak na 4fun itp

;)

 

max 250lv i to jakieś nowości i żeby gm byli ogarnięci chyba na tyle

 

Nagroda za pomoc: Lajk? x3

Gram na pandorze ,dragonie ...

Divine World s2,FunMT2.pl

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy serwer , duzo ludzi (oprocz pandory xenoxa divine world )

Dodatkowe Info: Planuje grac od 0 jak cos to moze ktos pomoc ;D

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

FunMT2,Senthia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EQ takie jak na PL. Lvl to max 150. Ma nie być 6/7 bonusów. Bez IS - może być np. że pod czas zakładania konta jest wybór konta premium za jakąś tam opłate. Jak ktoś kojarzy serwer Freak2 to właśnie coś takiego szukam.

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EQ takie jak na PL. Lvl to max 150. Ma nie być 6/7 bonusów. Bez IS - może być np. że pod czas zakładania konta jest wybór konta premium za jakąś tam opłate. Jak ktoś kojarzy serwer Freak2 to właśnie coś takiego szukam.

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajki

Emperion s2

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EQ takie jak na PL. Lvl to max 150. Ma nie być 6/7 bonusów. Bez IS - może być np. że pod czas zakładania konta jest wybór konta premium za jakąś tam opłate. Jak ktoś kojarzy serwer Freak2 to właśnie coś takiego szukam.

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajki

Glador s2 dziś wystartował polecam.Max lvl 127 ale myślę ,że by Ci się spodobał.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze typu medium

Dodatkowe Info: brak 6/7 bonów, max lvl +/-150, żeby nie było nawalone epików jak mrówków

Nagroda za pomoc: Like !

 

PS: nie polecać Teodena i Gladora s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze typu medium

Dodatkowe Info: brak 6/7 bonów, max lvl +/-150, żeby nie było nawalone epików jak mrówków

Nagroda za pomoc: Like !

 

PS: nie polecać Teodena i Gladora s2

 

Reinor.pl ?

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średni exp, dużo epików, przyjemnośc z gry

Dodatkowe Info:priv/polski :) nie hard!!

Nagroda za pomoc:lajki, piątki, reputacje :)

"będę rozjeżdzał wam serca na dwudziestu calach"  B)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średni exp, dużo epików, przyjemnośc z gry

Dodatkowe Info:priv/polski :) nie hard!!

Nagroda za pomoc:lajki, piątki, reputacje :)

 

EliteMT2, DragonMT2, PandoraMT2, XenoXMT2 ?

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym, żeby był to serwer easy, dość wysokie raty, trochę epików. Wysoki drop itemów i yang. Podobny do iMetin. Sporo graczy online. Liczę na pomoc!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...