Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:tanich cenach,drop sztab i duży drop kasy,rozwinięty sestem ulepszeń

Dodatkowe Info:szukam fajnego easy,lub prawdziwego harda jak tiveria ku się dropi na konie misje

Nagroda za pomoc:like i 5 w profilu

 

DragonMT2 lub PandoraMT2

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:tanich cenach,drop sztab i duży drop kasy,rozwinięty sestem ulepszeń

Dodatkowe Info:szukam fajnego easy,lub prawdziwego harda jak tiveria ku się dropi na konie misje

Nagroda za pomoc:like i 5 w profilu

 

Ravia

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:tanich cenach,drop sztab i duży drop kasy,rozwinięty sestem ulepszeń

Dodatkowe Info:szukam fajnego easy,lub prawdziwego harda jak tiveria ku się dropi na konie misje

Nagroda za pomoc:like i 5 w profilu

Easy Pandora,Dragon,Emperius,Virtual

Hard Ravia,Balantia,Draenor2 tam dropią na codzień wartościowe szkaty i gra ok. 1k ludzi w południe ew. Balmora

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:tanich cenach,drop sztab i duży drop kasy,rozwinięty sestem ulepszeń

Dodatkowe Info:szukam fajnego easy,lub prawdziwego harda jak tiveria ku się dropi na konie misje

Nagroda za pomoc:like i 5 w profilu

 

MeriseMt2, Albo Tinesha wystartowala wczoraj ew mexilia

363451410787081286162.png


Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:tanich cenach,drop sztab i duży drop kasy,rozwinięty sestem ulepszeń

Dodatkowe Info:szukam fajnego easy,lub prawdziwego harda jak tiveria ku się dropi na konie misje

Nagroda za pomoc:like i 5 w profilu

iMetin - EASY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:

Serwerze na którym trzeba trochę posiedzieć . Nie chodzi mi zaraz o Hard . Chodzi mi o serwer podobny do Ravi jednak żeby był lepszy exp i łatwiej się zdobywało eQ .

Dodatkowe Info:

Mało rozbudowany system ulepszeń im mniej epików tym lepiej .

Nagroda za pomocy:

Satysfakcja z pomocy i lajki

:)

185241494535326637230.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:

Serwerze na którym trzeba trochę posiedzieć . Nie chodzi mi zaraz o Hard . Chodzi mi o serwer podobny do Ravi jednak żeby był lepszy exp i łatwiej się zdobywało eQ .

Dodatkowe Info:

Mało rozbudowany system ulepszeń im mniej epików tym lepiej .

Nagroda za pomocy:

Satysfakcja z pomocy i lajki

:)

 

Polecam Ci serwer : Reinor.

Strona:http://reinor.pl/

1361105904302339.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Małej ilości epików, serwer medium przeplatanym z easy i hard.

Dodatkowe Info: Duże nowych map i ogarnięta administracja.

Nagroda za pomoc: +5 i lajk

Pomogłem daj Lubię To


League Of Legends | ON | Eu N&E | Mid&ADC

Metin2 | OFF |

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na serwerze EASY, który wystartował w grudniu. Dużo epików map itp

Grałem na: Xenoxie Emperiusie Dragonie iMetinie itp

Nagroda: Limit lajków i 5*

1344965439-U588768.png

 

We are a legion...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Małej ilości epików, serwer medium przeplatanym z easy i hard.

Dodatkowe Info: Duże nowych map i ogarnięta administracja.

Nagroda za pomoc: +5 i lajk

 

DragonMT2 ;)

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na serwerze EASY, który wystartował w grudniu. Dużo epików map itp

Grałem na: Xenoxie Emperiusie Dragonie iMetinie itp

Nagroda: Limit lajków i 5*

 

xartez,mexilia,vangare

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:lubie chinskie ale zeby byly ze spolszczeniem taki pdoobny jak byl kiedys (YT2Game) zeby tez byla instr. jak zainstalowac

Dodatkowe Info:zaczynam od nowa priv

Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp głównie pvp max lvl w tydzień lub 2 dni no-lifowania

Dodatkowe Info: Mogą być epiki ale wole taki system jaki był na Antissie jak epików to dużo pvp na 2-3 serie skilli a nie na 1 skill

Nagroda za pomoc: 1 lajk za 1 serwer

54j7mx.jpg

 

http://marekjoe.xaa....php?add=BrunoxD

 

Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż im jak bardzo się mylili.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp głównie pvp max lvl w tydzień lub 2 dni no-lifowania

Dodatkowe Info: Mogą być epiki ale wole taki system jaki był na Antissie jak epików to dużo pvp na 2-3 serie skilli a nie na 1 skill

Nagroda za pomoc: 1 lajk za 1 serwer

 

Itanos,Tineshia

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:lubie chinskie ale zeby byly ze spolszczeniem taki pdoobny jak byl kiedys (YT2Game) zeby tez byla instr. jak zainstalowac

Dodatkowe Info:zaczynam od nowa priv

Nagroda za pomoc: lajk

Nie ma takich privów jak yt2,ale polecam Ci serwer Tineshia,który wczoraj wystartował

805491408806070489277.png


Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ! POMOCY!

 

ZALEŻY MI NAJBARDZIEJ NA: Cesarskich zbrojach

DODATKOWE INFO: Serwer Easy/4fun

NAGRODA ZA POMOC: Limit lajków

Qui est le prochain?

Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ! POMOCY!

 

ZALEŻY MI NAJBARDZIEJ NA: Cesarskich zbrojach

DODATKOWE INFO: Serwer Easy/4fun

NAGRODA ZA POMOC: Limit lajków

Glador

805491408806070489277.png


Opublikowano

nie wiem gdzie grać

zalezy mi najbardziej na:6,7bonie ,na hwangach.

Dodatkowe info:Serwer Medium/Easy/Hard oprucz serwera:DragonMt2,PandoraMt2,XenoxMt2,MexiliaMt2,

nagroda za pomoc: 5 w profilu i like :]

DAJ LIKE !

proszę o usunięcie mi tych 60% ostrzeżeń.

zarejestruj się tutaj

xxxxxxx

Opublikowano

nie wiem gdzie grać

zalezy mi najbardziej na:6,7bonie ,na hwangach.

Dodatkowe info:Serwer Medium/Easy/Hard oprucz serwera:DragonMt2,PandoraMt2,XenoxMt2,MexiliaMt2,

nagroda za pomoc: 5 w profilu i like :]

 

Divine,Itanos,Emperius,Glador

805491408806070489277.png


Bywalec
Opublikowano

nie wiem gdzie grać

zalezy mi najbardziej na:6,7bonie ,na hwangach.

Dodatkowe info:Serwer Medium/Easy/Hard oprucz serwera:DragonMt2,PandoraMt2,XenoxMt2,MexiliaMt2,

nagroda za pomoc: 5 w profilu i like :]

iMetin

Opublikowano

nie wiem gdzie grać

zalezy mi najbardziej na:6,7bonie ,na hwangach.

Dodatkowe info:Serwer Medium/Easy/Hard oprucz serwera:DragonMt2,PandoraMt2,XenoxMt2,MexiliaMt2,

nagroda za pomoc: 5 w profilu i like :]

,Vilenos,Emperion S2 /ew tinesha..

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie na którym dobrze mi się grało.

Dodatkowe Info: Pamiętam że w redlesie był czerwony smok, zjawa , 9 ogonów, Niebiańska Śmierć,

Ulepszacze: Syrop z lodem, wino .

Nagroda za pomoc:Like

 

​Jak coś sobie przypomnę to dopiszę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...