Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaa.

Poszukuje osoby do grania w Escape.

Oferuje:

15lat.

Znajomość MC.

Możliwość postawienia serwera.(Ale nie obiecuje że bez lagów)

Skypa

Mogę to ja szukać mapek ale też jestem otwarty na propozycje.

Wymagam:

Znajomości MC.

Sprawnego mikrofonu.

Skypa.

Jak coś to postawienie serwera.(Opcjonalne)

Wiek się dla mnie nie liczy ale jak usłyszę że ktoś jest totalnym bachorem to od razu odpada!!!

 

Kontakt:

PW/Skypa-kacperosssik/GG-41074026

1325845644-U48159.gif
  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam 3 osób do budowania na serwie ale nie publicznym tylko dla nas 4 gdy coś wybudujemy epickiego będziemy z tego robić let's play

 

wymagania :

 

-micro

-premium

-13+

-umiejętności w budownictwie

 

oferuje:

-nagrywanie

-serwer

-premium

- 14lat

-micro

 

kontakt skype lub PW (skype: pisior001)

 

Witam

 

zagram zkimś escape oraz czegoś takiego jak kanciasta dolina max.3osoby

 

oferuje:

-14lat

-micro

-serwer hamachi

-dobra zabawe

-premium

 

-wymagania:

-13+

-sprawne micro

-skype

-umiejetnosc skakania

-premium najlepiej ale nie musi być

 

kontakt skype lub pw

 

skype:pisior001

Opublikowano

Szukam szybko 5 osób do Spleefa !

Wymagam ogar i 14+.

Piszcie na Skype : Duoactive1

 

P.S Serwer juz jest i wszystko jest gotowe..

76561198004076728.png
Opublikowano

Szukam 1 lub 2 ( np . przyjacieli ) do nagrywania Let's play minecraft .

 

Co oferuję :

 

-12,5 lat

-server ( bukkit )

-ogar i kultura

-ewentualnie nagrywanie

-wrzucanie na Youtube

 

Czego wymagam :

 

-od 10 do 14 lat

-kultura

-ogar minecrafta

-jak ktoś chce też może nagrywać ( dla chętnych )

-skype - mikro

 

 

Mój skype : proeloskillPL

 

Pozdrawiam

Yea Baybe

Opublikowano

Szukam 3-4 osób do gry na Tekkit 2.1.1

Tekkit jest to paczka modyfikacji od twórców Technic Packa.

 

Co oferuje:

  • Serwer dedykowany
  • 15 Lat.
  • Konto premium.
  • Poczucie humoru
  • Kultura, poprawna polszczyzna
  • Dużo wolnego czasu

Czego wymagam:

  • Konta premium
  • 13+
  • Mutacja
  • Poprawnej polszczyzny
  • Poczucie humoru
  • Mikrofon, skype i ogólny ogar.
  • Dużo wolnego czasu

Kontakt:

  • Skype: duoactive1

To wszystko. Pozdrawiam

76561198004076728.png
Opublikowano

Szukam 3-4 ogarniętych ludzi

Wymagania:

- Wiek 14lat+

- Premium minecraft (może być ten punkt pominięty)

- Ogar minecrafta

I to w sumie tyle..

Pisać:

Skype: thekichell

 

POZDRAWIAM!

Opublikowano

Witajcie ludziska. Poszukuję ludzi, którzy robią serie fabularne z minecraft.

Co wam dam :

-Sprawny mikro

-13 lat (rocznikowo 14)

-w trakcie mutacji czyli nie brzmię jak mastodont

-premium minecraft

-ogarnięcie ;P

-mogę nagrywać w piątki po godzinie 15:00 oraz w weekendy

 

mój skype to : allah-pl

Opublikowano

Szukam ogarniętych ludzi do gry survival.

Wymagam:

  • Mikrofon,skype
  • 13+
  • Ogarnięty głos
  • Premium
  • Prawidłowej polszczyzny

Oferuje:

  • 15 lat
  • Serwer dedykowany bez zadnych skladek
  • Jestem ogarnięty z poczuciem humoru
  • Piszę poprawnie po polsku

Kontakt:

  • Skype: duoactive1

 

Wciąż aktualne!

76561198004076728.png
Opublikowano

Szukamy do gry ogaranietęj osoby 13+ oczywście micro i skype i najlepiej premium ale nie musi być. Gra będzię odbywać się na srv dedykowanym bez lagów czysty surivial wersja 1.2.4 Kontakt skype: duoactive1

Jeśli pomogłem daj + jeśli nie pomogłem też walnij + =)

Opublikowano

Witam!

Mam do zaprezentowania server typu 100% Surviwal.

Na serwerze gramy wspólnie zakładając wioskę > miasteczko > miasto .

Jest to coś typu "Kanciasta Dolina" urzytkownika CTSG.

 

Wymagania aby dołączyć:

- skype ( może być jednorazowo - aby dostać IP )

- Minecraft 1.2.3,

- Mikrofon,

- +14 lat

- Najważniejsze - Nie być grieferem / trolem

 

Zgłoszenia pisać na PW.

 

Sloty: 20

Opublikowano

Witam szukam osób do zagrania na mapce SURVIVAL BOX na wersji minecraft 1.2.3 za jakieś kilka dni 1.2.4

 

wymagania:

-skype

-mikro

-najlepiej premium (Nie musi być)

-+13lat

oferuje:

-14lat

-premium

-serwer

-skype

-mikro

 

kontakt:

pw lub skype (pisior001)

Opublikowano

Witam! Poszukuję kogoś w miarę ogarniętego do gry na serwerze dedyk!

Wymagania: Jak mówiłem; Ogarnięty/a

Wiek: 11-13

Premium Minecraft

 

Skype

Szybki net

 

Oczywiście mikro

 

 

Ogarnięty głos

Bez seplenienia

Brak hałasu, ciągle włażących do pokoju rodziców

 

To Tyle!

Opublikowano

Hej

Poszukuje osób do gry na serverze VPS 24/7 .Z totalnym survivalem.

 

Będziemy poprostu grać na survival'u jak na SinglePlayer tylko że w grupie.

 

Zbudujemy jakąś wioske potem powiększymy z przyrostem graczy na wielkie miasto.

Nie będziemy nić Cheatować

 

 

Wymagam :

Skype

Sprawny mikrofon bez żadnych szumów i pisków

Dość dużo czasu

13+ (_-_Wiek_-_)

Ogarnięcie

Poprawną polszczyznę

 

Kontakt na Skype :

kamil25421

Opublikowano

IP: PODAM PÓŹNIEJ

Hasło: PODAM PÓŹNIEJ

 

 

Opis co będziemy robić: Budowa miasta pod serwer Freebuild nowoczesny życie miejskie

 

Ile osób: Potrzeba jeszcze jednej

Inne informacje: Wiek minimum 15lat. Sprawny mikrofon i jakiś komunikator głosowy. Kontakt PW lub gg: 32751309

33870.gif
Opublikowano

Witam

Szukam 2 osób do grania escape i survivalu

 

oferuje:

-14lat

-premium

-skype

-mikrofon

-serwer hamachi

 

wymagam:

-13+

-skype

-najlepiej premium (nie musi być)

-ogar z minecraft

 

kontakt:

-skype (pisior001)

-PW

Opublikowano

Szukam kogoś zaufanego kto pomoże mi zrobić mapę freebuild dość dobrą na serwerze dedykowanym

IP Serwera: 94.23.45.37:25021

Adres: f2.owncraft.pl:25021

Jeśli umiesz world edit oraz world guard zapraszam!

Nie koniecznie musisz umieć tych pluginów

ale musisz koniecznie umieć budować dobrze oraz mieć głowę do pomysłów.

PS: Wersja Serwera To 1.2.3

11cbdc1.png

Opublikowano

Witam

 

Poszukuję osoby do let's play. Nie mogę podać link na YT z moimi filmikami, bo raczej nie wolno. skype: constantineks

 

Pozdrawiam

BonChi

Opublikowano

Chętnie znajdę osobę z którą w zabawny sposób będę mogła nagrywać let's play'e ;]

Najlepiej osoba w zblizonym wieku do mojego (22) może być chłopak.

Mogę postawić serwer, mam hamachi. Skype lub team speak.

Kontakt na pw

pozdrawiam ~Matyśka

Opublikowano

Szukam osoby do grania w minecraft`a na modach:

 

Oferuję:

- Sprawny Mikrofon

- Ogar

- Kulturę

- Dobrą zabawę

 

Wymagam

- Mikrofonu

- wieku +15 lat

- Mutacji

- Serwera gdyż mój komp nie uciągnie

 

Kontakt:

PW

GG 11298069

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...