Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Szukamy 7 osób do wspólnej gry na serwie survival:

 

Osoby:

 

-pisior001

 

-Silvaa76

 

-Sheo

 

-spalacz

 

-JokeJokers

 

-TRUPIOBLADY

 

-izixx

 

-Saharef

 

-

 

-

 

-

 

Wymagania:

-13+

-sprawne micro

-ogarnięty w minecraft

-najlepiej premium

 

Oferujemy:

-serwer dedyk

-sprawne mikro

-dobrą zabawe

 

Kontakt Skype:

Silvaa76

pisior001

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam Kogos to Lets Playa wymagany ts 3 lub skype.Ja moge nagrywac i zrobic server survival.No hamachi.Zapraszam Skype Darek Piczura .Min 12 lat.Napisz tutaj albo cos bo narazie skype mi nie działa a zrobie gg 41976748

mrjoker1999.gif
Opublikowano

Poszukuję osoby do wspólnej gry w "Bitwę morską" w grze MineCraft.

 

Co oferuję :

- Wiek 13 lat.

- Ogarnięty człowiek, który oprowadzi Cię po mapie i wszystko wyjaśni.

- Dużo humoru z mojej strony ;]

- Świetnej zabawy w piratów.

Czego oczekuję :

- Wiek minimum 12 lat.

- Bycie w miarę ogarniętym człowiekiem.

- Postawienie serwera non-hamachi (domowy).

 

Kontakt ze mną :

Skype - borkiewicz2 (Wyświetli się M!ch@l0)

Lub PW na MPC.

Zainteresowanych proszę o szybki kontakt ;]

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich z MPC ;]

Życie jest jak kanapka - jeden się cieszy, drugi nie, ale i tak ją zjeść chce.

Opublikowano

Cześć . Szukam kogoś z kim mogę nagrać let's play minecraft będziemy mogli też prowadzić video relacje z podróży jeśli się gdzieś wybieramy

 

Wymagania

 

-15 lat skończone

-postawiasz serwer

-humor

-mikro

Opublikowano

Witam

Poszukuję osób do robienia escape/adventure

Wymagania:

-Min.12lat

-Pomysłowość

-Ogar mc

-Najlepiej skype

-Dobry net

Kontakt:

Skype:a.g.swobodni

GG:41212593

Hamachi:Mojder Hasło:123

Lub PW

Więcej info w kontakcie


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Potrzebuję:1 osoby

 

Co oferuję

Ogarniętą i ciekawą grę, Różne ciekawe i popularne mapki escape I wiele wiele innych!

 

Czego wymagam

Serwera, oganięcia.

 

Kontakt: Skype barto918 lub pw!

 

PSS:

Mam 10 lat.

Opublikowano

Szukam osoby do nagrania let's play. Mam dedykowany server 3 slotowy na craftserv.

 

Wymagania:

  1. - Dobry komp, do nagrywania w przynajmniej "normalnej" długości widzenia
  2. - Ty nagrywasz
  3. - Tekstury np. Dukucraft (czy jakoś tak)
  4. + 13
  5. - mikro
  6. - TS3
  7. - Skype
  8. - no-noobing
  9. - nie oszukiwanie
  10. -Poczucie chumoru
  11. -Premium

Co oferuję:

  1. -Serwer
  2. -Zaistnienie na YT
  3. -Mam premium
  4. -Organizacja
  5. -Głos po mutacji nie wymawiający zbyt dobrze "R"
  6. - 14 rok życia
  7. -Znajomość craftingu
  8. -I dużo więcej...

Kontakt:

Skype: SoarMJ

lub

GG-odradzam: 24368459

 

 

 

 

P.S Jeżeli masz poniżej 13 lat nawet nie dzwoń

Opublikowano

Witam was .

 

Szukam 1 człowieka kory umiał by kręcić mapki escape albo zwykły Let's Play .

 

Czego wymagam od was:

 

- wiek : 10-14

- poczucie chumoru ( kultura )

- ogarnięcie nagrywania

- SKYPE !

- hamachi

 

Co oferuję :

 

- 12 lat

- Ogar

- posiadam kulturę

- Server ( hamachi )

- Wszystko co chcecie oprócz tego .

Mój skype : Dominik

 

Zapraszam .

Yea Baybe

Opublikowano

Witam poszukuje osoby do nagrywanie let's play

 

oferuje:

serwer

14lat

ogar w minecraft

 

Wymgam:

premium

nagrywanie

 

kontakt skype:

pisior001

silvaa76

Opublikowano

Witam,

Zagram z mila checia z KIMS INTERESUJACYM - chodzby dla zabawy.

 

Mam 20 lat, posiadam TS/SKYPE czy tez inne programy.

Posiadam PREMIUM,

Miloby bylo pograc z jakas Panią.

 

 

 

Oczekuje; Wiek minimum 16 lat

Mikrofon

Mozg

 

 

kontakt pw lub gg 4450468

Opublikowano

Szukam ekipy na nowy serwer FB RP Economy z nowoczesnym miastem.

Kogo szukam: Budowniczych Adminów Modów. Wiecej info na moim gg 2927899

Opublikowano

Szukam gracza +14 lat z niedrażniącym głosem, do nagrywania let's play i escepy.

Mam 17 lat, mikrofon, ts3. I posiadam kanał 1.7k widzów.

Typek ma być ogarniety, kontakt pisać na pw na forum ;d

Opublikowano

Witam poszukuje osoby do nagrywanie let's play

 

oferuje:

-serwer

-14lat

-ogar w minecraft

 

Wymgam:

-premium

-nagrywanie

-13+

 

kontakt skype:

-pisior001

-silvaa76

Opublikowano

Poszukuje osoby do nagrywania Let's Play'ów

 

Oferuję:

- Możliwość Nagrywania oraz obrabiania filmików

- Sprawny Mikrofon

- Ogar

- Kulturę

- Dobrą zabawę

- Możliwe, że także serwer.

 

Wymagam

- Mikrofonu

- wieku +15 lat

- Mutacji

- Premium (w wyjątkowych sytuacjach nie będzie potrzebne)

- Ogar

 

Kontakt:

PW

GG 1178800

Skype Gemu55/Hayato

Opublikowano

Szukam kogos do wspolnej gry (lub krecenia let's playa,wtedy TY nagrywasz)Moge postawic sever.

Oczekuje:

-mutacji

-ogaru

-humoru

-skype,mikro

Oferuje:

-16lat

-skype,mikro

-moge postawic server

Pisac na gg: 38360279

Opublikowano

Witam ! Potrzebuję do 4 osób które grałby na moim serwerze Creative ! Po prostu mamy wszystko i budujemy się, wszystko co chcemy !

Wymagane :

! Humor !

! Mikrofon !

! SKYPE !

! Mutacja ! (nie musi być ale dobrze by było)

! Częste granie !

! Dobre pomysły !

! SMS !

Oferuję:

! Dobry serwer !

! Dobry spędzony czas !

! Humor !

! 17 lat !

! Mutacja !

! Szacunek dla każdego i zero dyskryminacji dla osób młodszych !

 

GG: 33906665

SKYPE : pluszoffymiso

STEAM: g2rnek

 

ZAPRASZAM !!!

BloodEgo_eune_81_1_logo.png

Opublikowano

Witam Szukam osoby która ma postawionego dedyka i nie Gra bądź DOBRY KOMPUTER która potrafi postawić serwer

Pisać na Skype MagikkPL

Opublikowano

Szukam kogos na survival!

Ja oferuje server (craftserv.pl)

Niestety dopiero na wielkanoc(server)

wymagania:

skype

premium lub non

12lat+

Mam 13

kontakt na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...