Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam budowniczych respawnu na serwerze RPG. Osoba, która zbuduje najładniejszy respawn zostanie adminem serwera (serwer się dopiero rozwija, i jest jeszcze na hamachi). Budynek musi mieć tematykę średniowiecza i RPG. Chętni pisać na priwie.

Opublikowano

Szukam 1/2 osób do nagrywanie let`s play

 

CO oferuje?

12 lat

Ogarnięty jestem

Pomysłowość

dobra znajomość minecrafta

Co Wymagam?

Skype

min 11 lat

server może być hamachi lub dedyk żeby lagów nie było

Nagrywanie

 

Kontakt

GG: 21179418

Opublikowano

Witam. Chętnie zagram w jakimś lets play lub innych tego typu zabawach. Mam mikro, głos dawno po mutacji, tzw. "ogarnięty rozum". Nie robie bledow ortograficznych i interpunkcyjnych w pisowni oraz stylistycznych i gramatycznych w pisowni i rozmowie. Posiadam zakupioną wersje minecrafta, dość dobry net (ale do gry, a nie do nagrywania jak coś, wiec moja rola jako kamerzysty odpada). Ogólnie w Minecrafta gram od wersji 1.2 lub 1.4, nie pamietam dokładnie.

 

W nagrywaniu mam dość spore doświadczenie, gdyż kiedyś robiłem filmy z kategorii "machinima" oraz udzielałem głosu do dubbingów filmowych lub modyfikacji różnych gier jak np. Gothic. Mój głos zobaczycię między innymi tu -

jako głos wojownika o imieniu Biff, lub też tu
, jako głos Elfa Łucznika oraz Elfa Łucznika 1.

 

W razie wyrażenia chęci współpracy zapraszam na gg, na którym przebywam najczęściej - 9555650, lub skype: werewolfmg.*

Pozdrawiam.

 

 

* Na GG jestem dosyć czesto, nawet na niewidocznym, wiec prosze pisac. Na skype rzadziej, teraz jestem. Czasami zajrzę.

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do nagrywania ESCAPE/ADVENTURE , od biedy SURVIVAL

 

Co wymagam ?

- skype

- mikro bez szumow

- serwer hamachi lub no hamachi

- min 13 lat

- jesli da rade to niech tez nagrywa

 

Co oferuje ?

- nagrywanie , montowanie , wrzucanie na yt

- 14 lat

- skype

 

PISAC NA SKYPA : TheXerxis

 

PILNIE POSZUKIWANY HOSTER !! KTO POSTWI SERWA ! MOZE BYC HAMACHI

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

Opublikowano

IP: podam po zgloszeniu

 

 

Opis co będziemy robić: Full Survival

Ile osób: 1

Inne informacje: mamy serwer dedykowany i szukamy w miare ogarnietego gracza,

wymagania:

 

-16

-micro

-staz w grze ;]

-kreatywnosc

 

gramy bez komend oprocz Teleportowania sie do gracza (nie ma pluginow)

 

GG: 727600

Opublikowano

Będziemy grać w escape i full, 100 % survival

Ile osób: Szukam 1 osoby

 

Coś o mnie :Mam 10 lat i jestem ogarnięty, nie posiadam serwera i znam się na minecrafcie

Skype: barto918 lub PW

Opublikowano

witam poszukuje osób do let's play: Łowcy Smoków sezon2

dokładnie poszukuje 10-15 osób

wymagania: minimum 15lat po mutacji, skype, mikro, premium/no-premium

coś o mnie:

wiek: 18

premium: tak

serwer: tak dedyk ip dam na pw lub gg: 31441716

ja będę nagrywać i wrzucać na yt

1 sezon Łowcy Smoków był bez fabuły dlatego tez chciałbym 2 nagra z fabula

nazwa kanalu yt: jin9944

jak coś to pisać na pw lub gg.

Opublikowano

Zapraszam na Mój serwer narazie kilka ciekawych budowli takich jak biedronka z logiem kilka wiezowców arena PVP i pare innych

Serwer na Hostingu 24/7 IP : 188.165.220.89:25005

Właściciel : Damian

Opublikowano

Szukam ludzi do grania full survival, ja stawiam serwer ew. pozniej mozna sie zlozyc na dedyk

wiek min. 17

gg: 7762851(niewidok czesto)

Opublikowano

sIema o To moje podanie :

-Jestem miły,pomocny,z humorem

-mogę nagrywać

-mam skype/mumbla itd.

-lubię grać w różne gry

-mam 13lat nie po mutacji.

-ogar.

Co oczekuje:

min 10lat głos nie musi być po mutacji

chęć do grania

postawienie server'a

super humor(zabawny)

Inne zainteresowanie gier nie tylko minecraft,minecraft.

Skype

Ogar

ITD.

 

Więc podanie mam tylko teraz kontakt zemnom Skype: marcin.radecki92

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam

 

zagram zkimś escape

 

oferuje:

-14lat

-micro

-serwer hamachi

-dobra zabawe

 

-wymagania:

-13+

-sprawne micro

-skype

-umiejetnosc skakania

 

kontakt skype lub pw

 

skype:pisior001

Opublikowano

Witam

 

szukam kogoś do gry na serwie industrial-craft redpower i jeszcze kilkoma modami

 

oferuje:

-dobry wiek 15 lat

-dobry kontakt

-dobrą zabawe

-i wiele więcej

 

wymagania

-14 lat

-mikrofon który działa

-team speak

-znajomość industriala redpowera bulid crafta

-humor

-dobry kontakt

 

kontakt to pw

mca.png

 

mca.png

 

ALE WOLĘ

 

mca.png

Opublikowano

witam%20%5BMiniFoto%5D.png

Poszukuję 2 Moderatorów Którzy Podejmą Się Różnych Projektów

Wypisanych Na Naszym Forum

Jest Ich Naprawdę Dużo Więc Potrzeba

Aktywnych Ludzi Oraz Chętnych Do Pracy

Nie Tacy Co Wbiją Na 10 Minut I Pójdą

Tylko Tacy Co Poświęcą Codziennie Min 3 H

 

Szukamy Takich Ludzi Którzy Potrafią Dosyć Dobrze

Budować Oraz Takich Którzy Znają Min: WorldEdit,WorldGuard

Oraz Będą Pomagali Na Naszym Forum

Wszelkie Informacje Na PW

Sieci Hamachi:

Social City Polish 2

Social City Polish 3

Hasło:

123

Uwaga!

Serwer Jest Teraz Na Hamachi Ale Będzie Na Dedyku 10 Slotowym Z Czasem Się Powiększy

Aktualna Wersja Serwera To: 1.1 Ale Będzie Aktualizacja Niedługo Na 1.2.3

Jeśli Chcesz Być Graczem Możesz Również Dołączyć Do Sieci

 

Nasz Team:

Ewelinka

Kragon845

Sebastiang

11cbdc1.png

Opublikowano

zagram w Lets play.

posiadam sprawny mikrofon.

mam 13 lat i posiadam ts3 i skype

Oferuje:

-Ogar

-Srednia kreaktywnosc

-Gram w minecrafta juz rok!

Nagrywac lub stawiac serwera nie jestem stanie.

Pisac PW lub GG 41651870

Opublikowano

Witam

 

zagram zkimś escape

 

oferuje:

-14lat

-micro

-serwer hamachi

-dobra zabawe

-premium

 

-wymagania:

-13+

-sprawne micro

-skype

-umiejetnosc skakania

-premium

 

kontakt skype lub pw

 

skype:pisior001

Opublikowano

zagram w Lets play.

posiadam sprawny mikrofon.

mam 13 lat i posiadam ts3 i skype

Oferuje:

-Ogar

-Srednia kreaktywnosc

-Gram w minecrafta juz rok!

Nagrywac lub stawiac serwera nie jestem stanie.

Pisac PW lub GG 41651870

Opublikowano

Witam

 

zagram zkimś escape

 

oferuje:

-14lat

-micro

-serwer hamachi

-dobra zabawe

-premium

 

-wymagania:

-13+

-sprawne micro

-skype

-umiejetnosc skakania

-premium lub nie

 

kontakt skype lub pw

 

skype:pisior001

Opublikowano

!!SZUKAM BUDOWNICZEGO NA SERWER!!

 

Szukam Kogos Kto Pomoze na serwerze!

Pisac na PW.

 

>Oferuję!:

Rangę Budowniczy

Cuboid na miasto

Dobra zabawę

13 lat

 

>Wymagam:

12 lat

Ogarniecie MC

Umiejetnosc Budowania

Poczucie Humoru

 

 

>ID sieci:

Psychiatryk-Minecraft1, 2....3...4...5.

Haslo: 123

Ip serwera: 5.165.203.59:25565

b_560x95.png

Opublikowano

Szukam osób do nagrywania let's play minecraft

 

Wymagania

-13/14 lat

-TS3

-ogarniecie MC

- Nagrywanie lub postawienie serwa 3 slotowego

 

O mnie

-14 lat

-ogarniam mc

-mam ts

-Nie postawie serwa ani nie będę nagrywał

 

Kontakt GG:

40970856

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...