Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Jestem chętny do zagrania na obojętnie jakiej mapce Minecraft. Może być to escape/parkour/adventure/survival - wszystko jedno.

Najlepiej gdyby osoba z którą będę grać nagrywała nasze zmagania.

 

Oferuję:

-Team Speak 3

- wiek 16 lat

- sprawne mikro

 

Charakter sami możecie ocenić po rozmowie

^^

 

Kontakt poprzez gg: 5652213

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć! Poszukujemy ludzi którzy potrafią tworzyć ciekawe i interesujące budowle w grze minecraft na styl średniowieczny. Po więcej szczegółów piszcie na skype (luki10002) lub na gg (7755086). Za konkretną pomoc gwarantowany gamemaster.

xxx

Opublikowano

Chętnie nagram z kimś Let's Play/Escape/Fabuła. Mam 17lat premium oraz mikrofon bez szumu. Mój skype: lukasz.jaszcz1 . (Na skype na początek później możemy TS/MUMBLE)

Daj "Lubię To"

Opublikowano

SIEMKA

 

Chciałbym was poprosić o pomoc w nowo rozwijającym się serwerze minecraft o nazwie Gothic Craft. Serwer chcemy rozbudować na bazie Gothica 2. Owy serwer będzie postawiony na bukkit u kolegi na komputerze, niestety hamachi lub jak ktoś nas ogarnie no-hamachi potrzebujemy kilku osób do pomocy gdyż ja i kolega tajny nie damy sami rady ogarnąć serwera. Serw będzie miał 30-50 slotów zależy od graczy. Potrzebujemy następujących osób

 

-Pomoc w texturepack - Nagroda Moderator/admin

-Pomoc w doborze plug-in'ów i ogarnięciu ich - Nagroda Moderator/admin/Własny prefix (ranga) z możliwościami moda/adma

-3/4 budowniczych - Nagroda dla najlepszego Mod a dla reszty dożywotni VIP

-Ogólna pomoc we wszystkim - Nagroda Admin

 

Wymagania

- wiek +12

- TeamSpeak3

 

Jeżeli spełniasz wymagania zapraszam na serwer TeamSpeak3

 

ID:ts3.ts-poland.pl

Wchodzisz na kanał 132 | [AssasyniPL]

Hasło: mc

 

Każdy troll jaki wejdzie będzie od razu kickowany

85d7d849bc6b40826ee794075b6149d6.jpg

Kliknij ;) Prosze ;) Zbieram na yoricka :D

Opublikowano

Dołączę do led's play minecraft

Oferuję:

wiek:13lat

Mutacja:nie

Posiadam ts3

kontakt:Skype patryk75916,GG 33108534,lub pw

Wymakam:

Własny serwer

Nagrywanie

I to wszystko dzięki za uwagę

Opublikowano

Szukam osób do grania w minecraft coś takiego jak kanciasta dolina

 

Wymagania:

 

-13+

-premium (najlepiej ale nie musi być )

-skype

-sprawne mikro

 

-postawienie serwa najlepiej ja moge ale mam slaby komputer pociagnie max 3 osoby

 

 

oferuje:

-skype

-14

-sprawne mikro

 

kontakt pw


Opublikowano

Zapraszam do nagrania serii z Minecraft.

 

Wszystkie na grania będą wrzucane na yt.

 

Rozmowa przez skype .

 

Wymagania posiadanie hamachi , skype oraz minimum 13 lat .

 

Zainteresowani pisać na skype Filip.aco3

Opublikowano

Witam wszystkich Chętnych do budowania! Z

pasją do tworzenia! Z wyobraźnią, którą przeniosą do minecraft-a! Ludzi ogarniętych! Graczy godnych poświęcenia czasu!

 

Więc tak, zaczynamy, zbieram ludzi do wspólnego budowania, nie tylko do jednej mapy, może wam tak powiem, znacie grupę FyreUK? pewnie tak, ci którzy wpisują w YT TimeLaps Minecraft to pewnie już ich widzieli, ale mniejsza, zamierzam takową grupę w Polsce zrobić, oczywiście o innej nazwie, osoby które nie spełniają tego co na samym początku napisałem nawet się niech nie zgłaszają, jeszcze dodam że osoby te mają mieć więcej niż 16 lat ( zgodzę się jak ma 13/14/15 lat, jest po mutacji, i ogarnięty)

 

 

Więcej informacji dostaniecie pod.:

 

 

GG.: 23976998

 

 

TS3.: 188.165.21.111

 

 

Email.: minecraftpolska@interia.pl

 

 

Zapraszam wszystkich!

Opublikowano

SZUKAM OSOBY,KTÓRA ZAŁOŻY SERWA,PONIEWAŻ JA NIE MOGE BO NIKT NA NIEGO NIE MOZE WEJSC.JEŻELI SIĘ ZNASZ NA TYM TO MOGE JA ZALOZYC SERWER HAMACHI.CHCE ZROBIC SERWER Z 15 SLOTOWY GDZIES PISAC GG 13876250 HAMACHI: McJaworCraft haslo 123 ....

 

SZUKAM 1/2 OSOBY!!!!! DO ZAŁOŻENIA SERWERA!!! FAJNIE BY BYŁO JAK BYŚ OGARNIAŁ PLUGINY!!

E-CRAFT ---->

http://www.mpcforum....fera3-typy-gry/ <---- E-CRAFT

mca.png

Opublikowano

Witam szukam ludzi do gildi na serwer survival

wymagania

- conajmniej 13 lat

- skype i mikro

= doswiadczenie w minecrafvie

zapraszajcie na skype prolegend7

Opublikowano

Siema Minecraft Szukam Budowcy zamkow/fortec

 

siema Minecraft Szukam Budowcy zamkow

Minecraft Szukam Budowcy ktory umie budowac zamki dodam robie glidiie w minecrafcie 1.2.5 i szukamy budowcy ktory fajnie buduje mamy dzialke wyrownane itp. nam jakos to nie idzie prosze o kontakt gg 40199190 albo pisac w opisie ip serwera podam na gg serwer naprawde fajny ;pp glidie itp adminy sebq123 Alina303a Lena197 kubpica powtarzam moze byc zamek albo taka forteca ;p zachcecam ;p

 

Siema Minecraft Szukam Budowcy zamkow/fortec

 

siema Minecraft Szukam Budowcy zamkow

Minecraft Szukam Budowcy ktory umie budowac zamki dodam robie glidiie w minecrafcie 1.2.5 i szukamy budowcy ktory fajnie buduje mamy dzialke wyrownane itp. nam jakos to nie idzie prosze o kontakt gg 40199190 albo pisac w opisie ip serwera podam na gg serwer naprawde fajny ;pp glidie itp adminy sebq123 Alina303a Lena197 kubpica powtarzam moze byc zamek albo taka forteca ;p zachcecam ;p

Opublikowano

ID: Dhuster 3, Dhuster 4

Hasło: 123

 

 

Budowa serwera Hradcore!

 

Ile osób: Jak najwięcej!

Inne informacje: Na PW, bądź GG: 40579117

Opublikowano

Hej,

Szukam osób którę umieją budować jakieś fajne budowle na serwer.

Np. CentrumHandlowe, Apartamentowce itp. Oczywiście każdy dostanie gamemoda na potrzebne mu rzeczy.

W nagrodę każdy kto zbuduje coś fajnego otrzyma rangę admina.

Czego oczekuję :

- Skype

- I mikrofon

Kontakt :

Skype - kewink8pl

Serwer jest na Bukkicie z pluginami, będą dodawane też nowe pluginy.

Serwer stoi na Hamachi :

Sieci :

HardcorePoland

HardcorePoland2

HardcorePoland3

I tak do 10.

Ip podam po wejściu na Hamachi.

HeadAdmin na Hamachi nazywa się Kewin-PC

Dzisiaj na komputerze będę o 19 coś lub o 20.

Opublikowano

Siemka szukam kogoś kto umie tworzyć epickie budowle.

Wym:

- skype+micro

- wiek: 12+

- Pokaz jakiejś budowli którą zbudowałeś

Kontakt: GG: 39654756 skype: karol.michalik8

Nima :C

Opublikowano

Witam .

 

Szukam Ekipy do gry ...

 

+13 lat ( Mam 15 )

Mikrofon

 

 

Moge postawić serwer bez problemów

 

Skype : fajnyfemex

x

Opublikowano

Szukam kilku osób do wspólnej gry na serwerze na 5os. ja postawie serwer u siebie na komputerze.Chętnych zapraszam n gg 2927899.

Opublikowano

Siemka

 

Chciałbym szukam osób, które chciałyby pograć w gronie nieznajomych bądź znajomych osób w Minecrafta. Chodzi mi głównie, aby grać tak ctsg z innymi w kanciastej dolinie. Jeśli są chętne osoby to proszę pisać.

Ilość Poszukiwanych Osób: 3-5(Nie więcej, ponieważ nie wiem czy wiecej komputer mi uciągnie)

Dodatkowe Informacje: Moje GG: 1155884 Serwer ruszy gdy zgłoszą się minimum 2/3 osoby.

Dziękuje za uwage i pozdrawiam.

Opublikowano

Witam Poszukuję ludzi do budowy mapy na nowo powstający serwer

Co wymagam

1.Wiek 15+ (wyjątki 14,13 z dużymi umiejętnościami )

2.Umiejętność wybudowania budowli dużej skali o dużej ilości szczegółów

3.Być osobą: spokojną, ogarniętą, mającą rozwiniętą kreatywność w dużym stopniu

4.Posiadanie Komunikatora TeamSpeak 3 oraz działającego DOBREGO MIKROFONU (Możliwość rozmawiania)

5.Aktywność OnLine codziennie (2-3h najlepiej wieczorem)

6. Znajomość komend Edytora świata: WorldEdit (Dla Ambitniejszych VoxelSniper)

7.Znajomość stylu Starożytnego (Rzym,Grecja) lub Średniowiecznego/Epok Renesans-Barok

8.Stały kontakt na GG/Skype

Kontakt

TeamSpeak3 IP: Soban.pl (Kanał Rekrutacja z MPC-Forum Pod spacerem Minecrafta)

Prywatna Wiadomość (PW) tu na Forum

Skype: grzegot95 (naganny spam będę zgłaszać do supportu)

Wszystkie osoby prosze zgłaszać się do Grzegot lub Uncatchble (tylko TS)

Opublikowano

Poszukuje osoby lub dwoch, do pogrania na serverach typu: Wojny gildii.

Wymagania to:

+16

Oczywiscie sprawne mikro

^^

(Pisac na gg:23921234)

Aktualne

Opublikowano

Chętnie zagram z kimś +15 lat, mam 17lat premium. Skype: lukasz.jaszcz1 (możemy coś nagrać)

Daj "Lubię To"

Opublikowano

Witam, poszukuje kilku budowniczych oraz kogos kto pomagalby przy eventach, , wiadomo jesli dane osoba sie sprawdzi dostanie stale miejsce w ekipie serwer'a(na razie 4adminow), jesli ktos jest zainteresowany prosze pisac na moje gg: 26233089

serwer postawiony na kompie po 10 maja zostanie wykupione 70slotow. Serdecznie zapraszam

Opublikowano

Witam mam do zaoferowania nakrecenie dla kogoś prezentacji z czyjegoś servera w zamian za Admina , Vipa Lub Creativa (tydzień) !!

76561198058318404.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...