Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam ludzi do let's play

Wymagam:

Ogar

13+ lat

Premium

Serwer;](moze byc hamachi)

Fraps

 

Oferuje:

14 lat : przechodze mutacje"

Premium minecraft

Ogar i chumor ;]

 

Pisac :

gg:28976902

Skype:Izixx23

smieszny123.png

xpr0xckmx.png

dziecko18lat.pngMP7a1 gold jest jak cos :D

 

 

Pomoglem daj + To nie boli !!!

Kontakt:

gg:28976902

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam ludzi do grania w Minecraft lub coś innego.Poszukuje osób do grania w starsze wersje minecraft np. alpha albo pierwsze wersje beta :}.

Chodzi mi o survival/escape lub nagrywanie.

Oferuję:serwer hamachi bez lagów , 14 lat , sprawne micro , humor , ogar

Wymagam:13+lat [12 lat też może być ale żeby nie miał piskliwego glosu] , dobre micro , ogar , humor

Kontakt

Skype:silvaa76

Zapraszam :}

Opublikowano

Poprostu, Szukam osoby , ktora nagrywala by ze mna let's play.

 

Co oferuje,:

-14lat i fajny glos ^^

-Skype

-Sprawny Mikrofon

-Kanał na YouTube.pl

-Ogarniecie

-Poczucie humoru

-Duzo wolnego czasu (2-4godz w dni robocze w weekendy prawie all dzien ^^)

 

Co Oczekuje

-Min 14lat.

-Sprawne Mikro

-Skype

-Mozliwosc nagrywania

-Fajny Glos ^^

-Ogarniecie

-Poczucie humoru

-2h do 3h przed kompem dziennie

-postawienie serwea (to nie jest konieczne)

-Gadu-Gadu (GG)

 

Kontakt ze mną,

GG:39944210

Skype: podam na gg

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Szukam osoby do grania w minecraft`a na modach:

 

Oferuję:

- Sprawny Mikrofon

- Ogar

- Kulturę

- Dobrą zabawę

 

Wymagam

- Mikrofonu

- wieku +15 lat

- Mutacji

- Serwera gdyż mój komp nie uciągnie

 

Kontakt:

PW

GG 11298069

Opublikowano

Witam

Poszukuje osób do grania /nagrywania w minecraft lub w innne gry. [jestem otwarty na propozycje]

Oferuje:

-serwer

-14lat

-humor

-ogar

-premium

Wymagam:

-13+lat

-ogar

-humor

-sprawne micro

Zapraszam :}

Skype:silvaa76

Opublikowano

Szukam osoby która chętie pogra na jakimś surwiwalu . Zrobimy gildie itp. ( Mam skypa ) Osoba musi mieć 12 + lat Kontakt na PW lub gg : 34759307

Opublikowano

Szukam osoby do grania w minecraft`a na modach:

 

Oferuję:

- Sprawny Mikrofon

- Ogar

- Kulturę

- Dobrą zabawę

 

Wymagam

- Mikrofonu

- wieku +15 lat

- Mutacji

- Serwera gdyż mój komp nie uciągnie

 

Kontakt:

PW

GG 11298069

Opublikowano

szukam osoby do zagrajmy w (Minecrafta i nie tylko)

 

Oferuje

Nagrywanie

Humor

Ogar

Mc Premium

16 lat

mirco

 

 

Oczekuje

Serwer

ogar

kanal na yt

wiek +15 z mutacja

micro

skype

Mc Premium

 

Pisać na GG :42430362

(nie oczekuje wielkiej ilosci byća online bo tez mam obowionzki i nie tylko)

76561198017377310.png

Opublikowano

Szukam chętnej/chętnych osoby/osób do zwykłego zagrania w minecrafta.

Mam 15 lat

WYMAGAM:

->Min 15 lat

->Fajnie jakby była dziewczyna:)

->Mikrofon do pogadania

JA:

->stawiam serwer

ZAPRASZAM I PISZCIE NA PRYWATNEJ WIADOMOŚCI =D

Opublikowano

Szukam chętnej osoby, która zagra ze mną (i nagra) adventure/parkour które ja polece.

Wymagam:

13+

mikro

skype

gg (nie koniecznie ale sie przyda)

możliwosć nagrania i wrzucenia na yt.

serwer

Oferuję:

14lat

Dobry ogar

mila atmosfera

skype

mikro.

19.png

Budowniczy
Opublikowano

Witam

 

Szukam 1-3 osób do survivalu/budowania ciekawych budynków (później na youtube).

Oferuje:

16 lat

Mikrofon

Skype, ts 3 itp.

Serwer (hamachi) na 3 osoby( więcej chyba nie uciągnie mój sprzęt).

Kultura.

Gram od wersji 1.4 beta.

Wymagam:

+14 lat ( najlepiej po mutacji).

Kultura

Skype( niekoniecznie).

 

 

Więcej na pw.

mpcforum4everblue.jpg
Opublikowano

Witajcie szukam osób do zagrania/nagrywania w minecraft lub w inne gry.

Chodzi mi o escape/survival.

Oferuję:

serwer

14lat

ogar

humor

dobre micro

skype

czas wolny :}

Wymagam:

12min lat

ogar

humor

skype

dobre micro

Trochę wolnego czasu

Kontakt:

skype:silvaa76

hamachi:WymiataczoryPl

Opublikowano

Witajcie szukam osób do zagrania/nagrywania w minecraft lub w inne gry.

Chodzi mi o escape/survival.

Oferuję:

serwer

14lat

ogar

humor

dobre micro

skype

czas wolny :}

Wymagam:

12min lat

ogar

humor

skype

dobre micro

Trochę wolnego czasu

Kontakt:

skype:silvaa76

hamachi:WymiataczoryPl

Opublikowano

Opisz : Szukam kogoś z kim mozna by było normalnie pograć survival.. Serwer dedykowany mam na 5 slotów także nie ma problemu... Szukam jakichś 2 ew. 3 osób z którymi można "normalnie" pogadać i pograć umiejętności architeckie nie są wymagane, choć przydały by się... Czego wymagam ?:

- Wieku 17+

- Mikrofon

- Skype / VT / Mumble / TS / Steam (któreś z tych rzeczy)

- Umiejętność panowania nad emocjami ;]

- Śmiałości do ludzi.. Nie chcę, żeby czas było cicho..

Nie wymagam konta premium..

 

Możemy zacząć od zaraz.. Mi to obojętne..

 

Kontakt ze mną:

- PW

- Gadu: 4603240

- Skype: pinki2411

- Steam: disel466

 

Najczęściej jestem na Steam lub na pw.. Na gg wchodze wieczorem a na Skype tylko wtedy kiedy mam zamiar z kims rozmawiac ;]

 

Ps. Jest też możliwość dokończenia mapki escape [Puzzle], już 1/3 projektu jest zrobiona..

Opublikowano

Witam, postawiłem z kolegą serwer hamachi ( nie ma lagów ) i zaczęliśmy budowę miasta, jednak w 2 to strasznie mozolne, szukamy więc jeszcze 1 może 2 osób.

Nie wymagam żadnego mikro żadnego super kompa jedyne co chce to żeby osoba była kreatywna i wymyślała swoje

budynki

a nie zerżnięte z internetu:)

 

gg:5232765

 

Nasz obecny postęp

 

minecrafthq.jpg

Uczeń
Opublikowano

Szukam serwer na którym poszukuje się adminów bądź modów ! Jestem w stanie pomóc w budowie mapy ! Również szukam świeży serwer na którym mógłbym pomóc w budowie ! Pisać gg:40829111

 

O mnie:

Lat:13

Ogarnięcie: 100%

Od kiedy gram w minecrafta: 1.2 Beta

Umiejętność obsługiwania komend: 99% niekiedy zapomnę ;p

Ilość wolnego czasu: 2-8h Dziennie

Musi być serwer dedykowany!

?

Opublikowano

Szukam Stażystów, Aktorów itp. do filmu

 

Film opowiada o złodziejaszkach którzy ukradli artefakt (święrty miecz ( w tym przpadku Eskalibur ) ) Z Zamku.

Jednak nie wiedzieli co mają w swojej posiadłości.

złodziejaszków zabijają ogry.

miecz trafia w ręce zamku Nigfoot ( nad nazwą jeszcze pomyślimy )

po czym wybucha wielka wojna

właściciele nie dają sobie rady ale dostali błogosławieństwo po czym

rycerze na pegazach mordująwogów,

 

Do filmu będą użyte mody

- Schelf

- Mo' Creatures

- itp.

 

Jeżeli macie jakieś pomysły pisać.

 

GG w sprawie zgłoszeń : 42107933

 

Jeżeli ktoś nie ma GG niech tu pisze

42f7a647a437974ba0e446c27b8ef215.jpg
Opublikowano

Poszukuję testera do mapy Adventure ( mapa zostanie skończona za dzień może dwa ). Tester będzie musiał ją przejść i przesłać mi listę błędów i ew. co należy zmienić.

Mapa jest na prawdę duża.

Wymagania:

min. 14 lat

skype/ts

 

GG: 41404206

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...