Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam kogos do wspolnej gry lub nakrecenia let's playa.Mam 16 lat,ts3,skype,mikro.Oczekuje mutacji glosu skype,mikrofony,humoru.Ja moge postawic server lecz jezeli lets

play

TY nagrywasz.Wiecej info na gg:38360279

Opublikowano

Potrzeba ogarniętych ludzi od zaraz! Z ogarniętym głosem. Do gry w Minecrafta i nie tylko.

Nie szukam piszczących dzieci.

15+

Skype: duoactive1

76561198004076728.png
Opublikowano

Siemka !

 

Szukam 1-2 osób Do Nagrywania Let's Play !

Najlepiej ,aby każdy nagrywał perspektywę !

Mam Mikro , ts3,ventrilo,mumble,skype [14 LAT]! Dobry Humor

Oferuje : Serwer Do Gry [DEDYK Lub HAMACHI] Zajeb.istą Zabawe .

 

GG: 39773627

giphy.gif

Opublikowano

Mam :

Premium, wolny czas, micro, humor, 15 lat biggrin.png

 

Dlaczego akurat dziewczyny ... poniewaz to bd cos nowego na youtubie biggrin.png

Bede nagrywal z kolega wiec bedziemy w 3 jesli masz kolezanke to tez ja zapros biggrin.png

 

Wymagnia :

Premium, wolny czas, micro, odwage, humor, 14+ lat biggrin.png

 

Gadu: 16280509

Skype: kamil69wojaczek

Opublikowano

Elo .

 

Szukam 1-2 ludzi do map : survival , , escape .

 

Wymagam :

 

12-14 lat

Ts albo Skype

Mikrofon

Poczucie chumoru.

 

Oferuję :

 

12 lat

Mikrofon

server do minecrfta

skype i Ts

 

 

Dzienkuje i prosze o zgloszenia

PS: Musicie miec Hamachi zeby zagrac .

 

Skype : minecraftowiec

 

Pozdrawiam i zapraszam !!!!

Yea Baybe

Opublikowano

Szukam szybko ludzi do Survivalu. Wymagam 14+ i ogarniętego głosu.

Serwer mam dedykowany. Piszcie na skype: duoactive1 . Szybko!

76561198004076728.png
Opublikowano

Hej.

 

Poszukujesz osoby na serwer Lost Squares? Chętnie zagoszczę na tym serwerze.

 

Kontakt gg: 39327134

Kontakt skype: maja.993

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Szukam 1 osoby do Survivalu (Mam już 2). Posiadam dedykowany serwer bez żadnych lagów.

Wymagam normalnego głosu i ogaru. 14+

Premium konieczne!

Skype : duoactive1

76561198004076728.png
Opublikowano

Witam

 

 

Otóż potrzebuję właśnie waszej pomocy! Do czego? Do budowania/ogarnięcia servera

 

 

Co wymagam?

 

- wiek 15+

- Umiejętność tworzenia map

- Umiejętność tworzenia stron WWW

- Umiejętność obsługiwania gamemoda/admina

- ORTOGRAFIA !!

 

 

 

Jak na początek daje po gamemodzie, a gdy zasłużysz możesz dostać admina, a nawet Head Admina !

 

 

Kontakt gg: 7472868

IP: s20.mineserv:40159

 

 

Jeżeli nie wymagasz, tego co ja wymagam to najlepiej wgl. nie pisz!

Opublikowano

Witam

 

Szukamy 7 osób do wspólnej gry na serwie survival:

 

Osoby:

 

-pisior001

 

-Silvaa76

 

-Sheo

 

-

-

-

-

-

-

-

 

Wymagania:

-13+

-sprawne micro

-ogarnięty w minecraft

-najlepiej premium

 

Oferujemy:

-serwer dedyk

-sprawne mikro

-dobrą zabawe

 

Kontakt Skype:

Silvaa76

pisior001

Opublikowano

Szukam 1 osoby do nakręcenia Let's Play ! Ja mogę nagrywać, ty musisz postawić serwer. Musisz mieć minimum 13 lat. Być ogarniętym i mieć premium.

 

Proszę pisać na gg: 38671478

sygnaturauz.png
Opublikowano

Szukam osoby do grania w minecraft1.2_02 stare ale jare .

Wymagane micro skype i 13+lat i minecraft1.2_02

Jesli nie potrafisz zmienić własnej wersji minecraft to ja ci pomoge.

Kontakt skype silvaa76

Opublikowano

Poszukuje kogoś kto mi pomoże postawić serwer w minecraft 1.2.3 - FreeBulid

Ja już mam kilka plugin ów przygotowanych więc poszukuje tylko pomocy w ich edycji .

Kontakt gg : 41509314

1348939498-U482456.png

 

Lubisz Barcelone ? Daj Lajk!!

Opublikowano

Witam

poszukuje 2 osób do wspólnego nagrywania-grania w różne gry nie tylko MC .

 

Osoba pierwsza musi:

-znać się na grafice i robieniu intra (intro takie w miarę porządne a nie z dupy wzięte)

-min 13 lat

-nie musi mieć mutacji ale nie piszczący

-mieć spoko komputer a nie z drewna i napędzany węglem

-skype

 

Osoba druga musi:

-mieć możliwość postawienia serwa hamachi albo dedyka bez lagów (na różnych grach nie tylko na MC)

-min 13 lat

-nie musi mieć mutacji ale nie piszczący

-mieć spoko komputer a nie z drewna i napędzany węglem

-skype

 

coś o mnie:

mam 14 lat

mam możliwość nagrywania i wstawiania je na YT

mam w miarę dobrą maszyne

niestety mam wewnętrzne IP więc nie mogę hostować

Skype:potkan951

Opublikowano

Witam,

Chciałbym pograć z jakąś dziewczyną w Minecrafta.

 

O mnie:

- 17 lat

- Dobry mikrofon

- Dobry Humor

 

I to chyba na tyle.... kontakt najlepiej przez Gadu-Gadu : 5324254

Opublikowano

Siema

Poszukuje kilka osob do rozbudowy serwera, niemam pomyslu na miasto poniewaz stare bylo male i niepodobalo sie wiekszosci graczow budowanie budowli, dzialek itp.

GWARANTUJĘ:

Dobrą Zabawę

Rangę Budowniczy

Poczucie Humoru.

(Mam 13 lat.)

 

Hamachi:

Psychiatryk-Minecraft5

Hasło: 123

Ip Serwera: 5.165.203.59:25565

 

WYMAGAM:

Ogarniecie MC

Wiek min. 12 lat.

b_560x95.png

Opublikowano

Witam

poszukuje 2 osób do wspólnego nagrywania-grania w różne gry nie tylko MC .

 

Osoba pierwsza musi:

-znać się na grafice i robieniu intra (intro takie w miarę porządne a nie z dupy wzięte)

-min 13 lat

-nie musi mieć mutacji ale nie piszczący

-mieć spoko komputer a nie z drewna i napędzany węglem

-skype

 

Osoba druga musi:

-mieć możliwość postawienia serwa hamachi albo dedyka bez lagów (na różnych grach nie tylko na MC)

-min 13 lat

-nie musi mieć mutacji ale nie piszczący

-mieć spoko komputer a nie z drewna i napędzany węglem

-skype

 

coś o mnie:

mam 14 lat

mam możliwość nagrywania i wstawiania je na YT

mam w miarę dobrą maszyne

niestety mam wewnętrzne IP więc nie mogę hostować

Skype:potkan951

Opublikowano

Tworzę serwer ale, nie mam budowniczego.

Co ja mogę zaoferować?

-Serwer (brak lagów)

-Ranga (moderator)

-Miłą zabawę

Oczekuję.

-Dobrego budowania (Pamiętaj jest to serwer Free-Build)

-Ogarnięcia Bukkita

-Min 13 lat

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...