Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zagram / ponagrywam / lets

playe badz survival . Na jakiej kolwie

mapie .

Co oferuje :

15 lat

skype / ts

komp ktory ma 6 gb ramu / procek 4

x rdzeniowy po 3.3Ghz , frapsa ,

montaz filmow , i wiele innych

Pisz a pw badz gg 10270082 lub skype

koxdomso

Masz pytania pisz !!

 

Co oczekuje

no niewiele

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam teraz szukam ludzi do gry w mapę Arrow Skirmish

Mapa na 2-14 osób

Wymagania:

Minecraft,

Może być ts3 - IP invasionts3.sytes.net:1

 

IP DO SERWERA 46.234.117.230

Opublikowano

siema szukamy 2/3 osoby mamy już serwer dedykowany 5slotowy.Składka 7+zł z vat

gwarantujemy :

ogarnięcie

mikro

wiek 13+

premium minecraft

serwer bez lagów

zgłoszenia proszę pisać na gg 2568072

Opublikowano

Jestem chętny do:

 

Survival:

Ja:

-Serwera stawiam lecz możesz ty

-mam 14lat

-W minecrafta gram od 1.5

-CHUMOR!

-Skype/ts3

-mutacja

Wymagam:

-Serwer (nie obowiązkowe)

-Min 12lat (MUTACJA)

-Skype/TS3

-Kreatywość

 

PISAC NA GG 8284957

Opublikowano

Jestem chętny do:

 

 

Survival:

 

Ja:

 

 

 

-mam 13lat

 

-W minecrafta gram od 1.4

 

-CHUMOR!

 

-Skype/ts3

 

 

 

Wymagam:

-Min 12lat

 

-Skype/TS3

-Kreatywośc

 

Pisac skype : lolek123115

Opublikowano

Witam. Zagram / ponagrywam / lets

playe badz survival . Na jakiej kolwie

mapie .

Co oferuje :

15 lat

skype / ts

komp ktory ma 6 gb ramu / procek 4

x rdzeniowy po 3.3Ghz , frapsa ,

montaz filmow , i wiele innych

Pisz a pw badz gg 10270082 lub skype

koxdomso

Masz pytania pisz !!

 

Co oczekuje

no niewiele

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

Opublikowano

Szukam osób do gry na serwerze fly4jacka max: 10 !(nopremium, survival, wojna, frakcje!) (94.23.91.189). Posiadam gildie i odrobinę kasy.(Grałem na wielu serwerach factions itp. nick:Dzopek, nazwa gildi Nightmare, Aen Seidhe, Hunters, Oblivion)

 

Oczekuje 14+, microfonu, ventrilo 2.1.4(klient) oraz kreatywności.

 

W zamian dobra atmosfera i dobry klimat. Na początku będziemy budować baze itp. Mogę nawet osobą początkującym wyjaśnić rozgrywkę.

Serwer jest ciekawy, lecz mój poprzedni team sie rozpadł. Oczywiście gwarantuje wojny frakcji (nie jest to tylko machanie mieczem, na serwerze jest plugin heroes, wiele profesji i wprowadzone jest kilkanaście czarów na jedną postać).

 

Kontakt: ventrilo 2.1.4 vt1.vtmania.eu port 3330 albo gadu-gadu 2522800(pisać nawet jak mnie nie ma)

Opublikowano

Szukam kogos kto by zemna pogral na jakims servie minecraft (najlepiej hamachi pogralibysmy we 2 max do 5os.) Mam 16 lat posiadam ts3/skype/mikro.Grali byś my na trybie survival wiec nie uzywamy creativa i itp ''bo mi sie niechce''.Chetni pisac na gg: 38360279

Opublikowano

Szukam kogoś do wspólnej gry w tybie survival .

 

Co oferuje ? :

 

-15 lat

-serwer hamachi

-skype , mikro

-Humor

 

Czego oczekuje ?

13 lat +

-humor

to chyba tyle

 

Pisać na gg 25844080

Opublikowano

Cześć! Poszukuję kogoś na wspólną grę w Minecraft, taki survival, to nie jest taki zwykły survival, chcę zagrać z kimś hmm, Jeśli ktoś oglądał na You tube Dzuniora i Zahe jak nagrywają swój survival, to chciałbym właśnie zagrać z kimś w ten sposób.

 

IP: 5.186.10.187

hasło: 123

ID sieci: Survival we dwoch

 

Ile osób: 2 lub 1 max

Inne info: Skype nie wymagany (bo nie posiadam ;/ ale może za tydzień za dwa zakupie kamerke ;D) pisać na pw lub na gg

Moje gg: 35330090

 

PS: Wersja gry 1.6.6 lub 1.7.3, Bo te nowe wersje mnie nudzą ;/

Opublikowano

Zagram let's playa

 

Mam 18 lat

zagram z kimś lets play survival lub cos innego.

 

Mogę nagrywać

Lecz z serwem cięzko bo kiepski komp

 

Mam no premium

 

 

Oczekuje

 

 

16 lat

Mikro

skype/mumble/ts3

 

moje gg 4297988

skype kamillo517

Opublikowano

Szukam do dziesięciu osób grających w minecrafta lub inną grę na multi.

Musisz mieć 12+lat mikro i skype.

Najpierw będzie serw hamachi a jak dużo będzie osób zrobie dedyka.

Mam 20mb/s net z ist.

Mój skype :silvaa76

Opublikowano

Szukam teamu do gry na serwie survival ; ) Szukam jz 4 osoby :]

 

Wymagam: +14 lat , premium , skype , mutacje ;]

 

gg:31266973

skype:czampi132

 

Szukam ludzi do grania jeszcze dzisiaj . . .

Opublikowano

Szukam ludzi którzy chcą zagrać na serwerze multiplayer

Z modami takimi jak Pojazdy , Bronie , Samoloty Czy też poeksperymentować z "Indrustal craft"

Kontakt : Skype niko0193

Wymagania :

- Wiek 12+ Ja mam osobiście 13

-Mikrofon

-Chęci do gry

-Skype

 

Ps. Jako iż ostatnia osoba zmusiła mnie do edytowania tego dodam jeszcze to:

-Ogarniętych umysłowo

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Opublikowano

IP: mc.skkf.net

 

 

 

Opis szukam z 2 osób do pogrania na tym servie

Wymagam:ts3 i mikro oraz wiek 13+ (sam mam 13 lat)

 

 

 

 

 

Ile osób: 2

 

kontakt:gg 6599924(siedzę na nie widoku)

Opublikowano

Simka.Szukam osoby do pomocy budowania miasta,wsi itd. Jeśli umiesz budować to pisz.

Coś o mnie_

mam 13 lat

nie mam mutacji

server 10 slt.(zaniedługo 20)

Umiem budować

Co wymagam_

Mikro

umienie budowania

czas

skype

wiek min.10 lat

++++++++++++++

Jeśli spełniasz wymagania pisz GG:37679636

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Siemka.

Chętnie pogram z kimś survivala, jeżeli masz ochotę kręcić let's play'a robisz to ty.

Wymagam

Kreatywności

-min 13 lat

-poczucia humoru

-Skype

-jeżeli let's play to ty kręcisz.

Co ja zaoferuje?

-Brak lagów na serwerze.

-Poczucie humoru

-miłą grę

-13 lat.

Kontakt skype: dawid.sawicki50

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

Witam, poszukuje 1 osoby do hostowania servera...

I nakrecicania let's play;)

WYMAGAMY:

wiek +15lat

mutacja

mumble

mikro

 

Pisz na moje GG:33148647

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Jestem chetny do gry Survival bez skypa tylko piszac... Oczywiscie jest wymagany ogar by nie pisac np.

-jak sie robi piecyk ??

Pisac na PW lub 41651870

Opublikowano

Siemka Poszukuje 1 osoby do Nakrecania Fabuły

Ja nagrywam , renderuje i wrzucam!! (mam juz 3 filmiki ! Nazwa mojego profilu to MrJokeJokers)

Wymagam:

-Serwera!

-Ogaru

-13lat

-Ogarniecia Craftingu!

-Poczucia Humoru (z umiarem)

-Mikrofon , TS3 lub Skype

Posiadam :

- Ogar

- Umiejetnosc Craftowania

- 13 lat

- Mikrofon , TS3 , Skype!

- Poczucie Humoru ( z Umiarem!)

 

Skype :

kuba124122

Opublikowano

Szukam kogos do wspolnej gry lub nakrecenia let's playa.Mam 16 lat,ts3,skype,mikro.Oczekuje mutacji glosu skype,mikrofony,humoru.Ja moge postawic server lecz jezeli lets play TY nagrywasz.Wiecej info na gg:38360279

Opublikowano

Poszukuje chętnych do grania na moim serwerze, który postawiony jest na Hamachi. Jak mi się uda uzbierać okreslona kwotę to serwer będzie dedykowany, ale to na bok. Serwer niestety jest włączony w piątek w nocy sobote jak jestem w domu i niedziela jak sie uda, ponieważ w tygodniu mam za dużo nauki chociaż postaram się go co jakiś czas włączać.

Minimalne Wymagania:

-Wiek min. 13lat,

-Doświadczenie na serwerach, najlepiej żebyś umiał stawiać cuby bo mi sie nie chce,

Dam range Moderatora.

Serwer ma narazie 10 slotów, ponieważ gdy dam więcej to będą lagi zabierzam zwiększyć do 15 .

Chętni pisac na gg: 17443857

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...