Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukamy dodatkowej osoby do pomocy przy kręceniu odcinka do naszej serii Minecraft. Mamy już parę odcinków, ale brakuje nam osoby do pomocy.

 

Nazwa kanału: zaCOOPmy

 

Przede wszystkim wymagamy:

-minimalny wiek to: 16 lat

-kreatywność

-podstawowa wiedza o minecrafcie

-sprawny mikrofon

-dobry kontakt (gg/skype)

Na razie potrzebujemy pomocnika tylko do jednego odcinka, ale jeśli fabuła pozwoli i dobrze się ta osoba spiszę to oczywiście pomyślimy nad dalszą współpracą Oczywiście jeśli będzie jej pasować.

Zgłoszenia pisać na GG: 23921234

Opublikowano

Szukam Osoby Do zagrania Survivala lub escape

Moj wiem 13 lat

Moge postawic serva

 

Oczekuje :

Dobry Humor

wiek min 12 lat

Mikro i skype

Pisac na skype Sironos1 albo na gg 20733072

Opublikowano

Witam szukam, ludzi do gry.Mogą być chłopacy jak i dziewczyny.

jest nas 2 ja i kolega

Oferujemy:

-Serwer dedykowany 10 slotowy

-15 lat

-poczucie humoru

-ts3 skype itp.

Wymagamy:

-przynajmniej 14 lat

-mikrofon

-komunikatory

- Nie trzeba premium.

 

Pisać pw lub skype: judasz38

ZAPRASZAMY

Opublikowano

Witam, aktualnie tworzę mapę na

serwer

( jednej z lepszych sieci ), poszukuję człowieka który wybuduje coś co pasuje do otoczenia ( jakiś duży

budynek

- ładny ).

W nagrodę, osoba będzie mogła podpisać budynek + like, chętni proszeni są o wysyłanie screenów przykładowych

budowli

na numer GG: 41404206

Opublikowano

szukam ludzi do gildi na serwerze survival:

- przedzial od 13 lat

-server 150 slotowy

-miła atmosfera

-no premium

prosze dodawac do kontaktów skypa prolegend7 napisze tam wiecej informacji

Opublikowano

Nie wiem czy ktoś to przeczyta no ale.

Cześć, otóż poszukuję kilka osób, które umieją dobrze budować aby stworzyć grupę, coś jak FyreUK. Razem byśmy tworzyli timelapse'y. Na początku było by powiedzmy 8 osób ale jak projekt by się rozwinął to powiększylibyśmy liczę członków np. do 30.

 

Czego wymagam:

 

- przede wszystkim kultura i inteligencja

- miło by było 14+ lat

- mikrofon + skype

- wysłać mi na PW swoje projekty, budowle itp. (linki)

 

Tu daje przykład co ja potrafię:

http://www.youtube.com/watch?v=riA7tZZAQS8

 

Zapraszam do zgłaszania się.

 

lux

elo jak tam rzycie?

Opublikowano

Szukam Ludzi do wspolnej gry na serwerze SURVIVAL sv.TheMineCraft.pl

Mam 14 lat , gram w minecrafta z 1.5 roku , czesto gram gdy mam z kim grac

Wymagam :

Minimum 13 lat , skype , mikrofon , ogarniecia , kultury i humoru

Pisac na moim skype : oliverbrzoz , ( jestem codziennie wiec prosze pisac )

Opublikowano

Siemka zbieram ludzi do mojej serii minecraft Gildijna masakra

 

będziemy robili co 2 dni filmiki i wstawiali

 

moja gildia to white

 

a gildia którą mamy rozdymać to piraci !

 

 

to będzie ciężka

! wszystko na serverze opłaconym !

 

ip 188.165.22.73

 

 

filmik:

 

http://www.youtube.c...eature=youtu.be

 

zapisujcie się pod tym filmikiem !

 

server NoN-Premium !

 

 

zapraszam do wzięcia udziału w mojej serii !

 

 

i do dołączenia do mojej gildii !

 

 

wymagany ts

 

wiek 13+ lat

 

ogarnięcie mc

 

dużo wolnego czasu

 

obeznanie się na gildiach !

 

pytania pisać w komentarzach !

 

i zgłoszenia także !

 

 

 

 

TO NIE REKLAMA SERVERA !

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Witam wszystkich

Szukam osób do grania w minecraft,cod 4,dawn of war 2 lub w coś innego

Oferuję:

14lat

ogarnięcie

humor

Możliwość postawienia serwa

Wymagam

12+lat

ogarnięcie

humor

sprawne micro

skype

Kontakt:

skype:silvaa76

Opublikowano

Potrzebuję ludzi, którzy przetestują mapę na serwerze Multiplayer, mapa jest schludna, każdy dostanie działkę i coś na start. Jeżeli ktoś jest chętny niech napisze swój nick w prywatnej wiadomości.

Opublikowano

Chętnie zaciągnę się do fajnego let's play , z osobami w wieku 16+ , które będą nagrywać filmiki na YT , i z którymi mógłbym stworzyć dobrą ekipę . Chętnie przyjmę zaproszenia o takich kryteriach na PW .

Opublikowano

Siema mam w planie nakręcić Serie "Sekret Szkoły" jak sama nazwa wskazuje będzie to seria fabularna.

Jedne musze mieć jeszcze jednego "Aktora" który będzie przyjacielem głównego bohatera ten "Aktor" musi mieć premium albo mineshafter(ja sam mam Mineshaftera) będzie jeszcze potrzebny serwer ale to da rade jakoś skombinowaćtongue.png mam zamiar "zatrudnić" jeszcze "grafika" który może być tym "Aktorem"

grafik będzie robić animacje z minecrafta np. jak ktoś będzie uciekał takie główne momęty:P nie będzie raczej tego tak często:P

"Aktor" może nagrywać na swoim kanale będzie z 2 perspektyw:P

Chce aby ta seria się wzbogaciła fabułą oraz widzami tongue.png

Mam nadzieje, że ktoś się zgłosi:P

Info:

mam 14lat

poczucie humory mam

jestem ogarnięty

niemam piskliwego głosu

i znam się na Mc

 

Wymagania:

14+

lekkie poczucie humory oraz łapanie klimatu

ogarnięcie

bez piskliwego głosu

I to tyle:P

 

moje GG:42785943

Opublikowano

Szukam, kogoś z ambicjami, zainteresowaniami, z kreatywnością.

Chciałbym nagrać coś "wspólnie", będąc na jakimś serwerze.

 

Mam 14(rocznikowo 15)

Interesuję się programowaniem, lubię sobie pograć, lub robić własne gry.

Mam konto na YouTube, więcej na skype.

Proszę, żeby się nie obrażać jeśli nie będę chciał z kimś nagrywać.

Skype: krzy.dubanowicz

Opublikowano

Witam !

 

Poszukuję osób chętnych zagrać jakiegoś Escape'a

 

Wymagam

-ogarnięcia gry i tyle

-można mieć własną mapkę to zagramy :>

 

Server hamachi postawię .

 

KOntakt priv

Opublikowano

Witam duzo sie nie rospisujac przejde do sedna sprawy czyli szukam ludzi do budowy mapy na moj nowy serwer miencraft oczywiscie nie podam nazwy zeby nikt nie wiedzal co sie szykuje bo mam zamiar zrobic naprawde dobry serwer do przyjemnej gry wiec zapraszam do pisania do mnie na gg : 23221415 lub wbijajcie na skype : kamil.oczkowski.8 mamy juz duzo ludzi i czekamy na wiecej !

Pozdrawiam, nms.

GG: 23221415

TS3: vapearmy.pl


valogosign.png

Opublikowano

Witam wszystkich otóż szukam osób do grania w minecraft totalny survival.

Oferuję:

skype

serwer

14lat

ogarnięcie

poczucie humoru

Wymagam:

co najmniej 12 +lat

skype

micro

ogarnięcie

Kontakt:

skype:silvaa76 lub pw

Opublikowano

Zagram:

Let's Play'a

Escape

Survival

inne Budowanie

 

Oferuje:

wiek: 16 lat

ogarnianie MC

mozliwosc mineshaftera (jeszcze brak MC premium)

mikro

 

więcej info na PW

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

Czesc Witajcie !

Zapraszam do mojej gildi Przez co uzyskasz :

Ochrone ,wyposazenie + Mile towarzystwo

Aby dojsc Wejdz na serwer s1game.slotex.pl:20012

Obecny sklad

 

22Hause [glowna]

Viperon [Zastepca]

-

-

-

-

-

-

 

 

Wzor podania

 

Wiek:

Premium

Plec:

Imie:

Mikrofon:

 

Gildia nazywa sie Assasyni ( dosyc oklepana nazwa )

 

ZAPRASZAM !!

Opublikowano

Witam

Chętnie zagrałbym z kimś serwerze

-mam 12lat

-Mam Skype

-nie mam premium

-Mam poczucie chumoru:))

-Gram na laptopie:))

 

Kontakt:

krzychu6630

 

Mam tez komurke

Opublikowano

IP: podam na gg

 

 

Opis co będziemy robić: budować

 

Ile osób: 2-3

Inne informacje: Potrzebuję budowniczych do budowania mapy na serwer RPG w klimacie średniowiecza. Więcej informacji na gg: 10818260

2lw7hol.png


Νεχ ποσσυμ τεχυμ ωιωερε, νεχ σινε τε. 

Opublikowano

Witam. Ja jestem Quazeei i chciałbym zaprosić kilka osób na serwer. Będziemy grać w survival. Dwie Drużyny.

 

 

Każda drużyna może się okradać nawzajem (Czerwona niebieską i odwrotnie).

 

 

Każda drużyna ma 4 zadania.

 

 

Jest

 

budynek

 

spawnu, gdzie jest "neutralność", Czyli nie można atakować drużyny innej.

 

 

 

Zadania:

 

 

Zebrać 10 bloków diaxów,

 

 

Zebrać 10 bloków złota,

 

 

Zbudować zamek conajmniej 50 x 50,

 

 

Cała drużyna musi mieć zestawy zbroi i narzędzi z żelaza

 

 

 

 

Zainsteresowanych proszę o kontakt na priv.

 

 

 

Pozdrawiam

^^

df18d8157148a9b115e9bfce634a624c.jpg

" I'm the root of all that evil, yeah, but you can call me cookie." - CTSG

Opublikowano

Szukam towarzysza broni w grach takich jak:

-Tribes Ascend

-Team Fortress 2

-Minecraft

-Terraria

-Inne gry w które da się grać razem.

 

Oferuję:

-Bombastyczną atmosferę.

-Kulturę.

-Sprawny komputer (dosyć dobry)

-Występowanie w filmach YouTube.

-Mam 16 lat.

 

Oczekuję:

 

-Mutacja.

-Oryginalny charakter (nie szukam ludzi którzy nic nie mówią a jak już to bardzo cicho, nie wnosząc nic do rozmowy)

-Sprawny komputer (aby gry jak Tribes Ascend chodziły, a nie "snailing".

-Mikrofon który w miarę dobrze działa.

 

Kanał:

http://www.youtube.com/user/2CYRE

 

Skype:

norbertnowek96

Opublikowano

Cześć, poszukuję kilku osób do kręcenia nietypowej serii (coś w stylu Fakty itp. czyli 1 osoba w studiu, kilku dziennikarzy i ci którzy będą odpowiadać na pytania dziennikarzy! Ja będę nagrywał i wrzucał na YT! Proszę pisać na GG: 38671478.

Proszę o zdjęcie kilku %, tak bardzo staram się pomagać...

Sygna.png

Robię sygnaturki i nie tylko ;) Pisać GG: 38671478 !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...