Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam osoby Do pogrania sobie / Nagrania czegoś na yt ...

Wymagania :

Minimum 12 lat

Mikro + skype

Ogarnięcie MC

POSTAWIENIE SERVERA BEZ LAGÓW

Oferuje :

13 lat

Ogar mc

Dużo zabawy

Mikro+Skype

 

Czekam na skype : MrQinted !!!!!

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer Survival!!!

 

Szukam 2 Ochotnikow do zagrania ze mna na serwerze minecraft 1.3.1 na hamahi .

Wymagania:

-Wiek: od 11-13

-Skype

-Hamahi

 

UWAGA!!! Pisac na hamahi o dopisanie do listy graczy.

 

Podaj skype, hamachi.

Moje konto na YouTube:

 

YouTube.com/User/reeZuGaming

 

mca.png

Opublikowano

Witam szukam osób do grania na sewerze u skkf'a

 

Wymagania:

-mikrofon,skype lub ts lub mumble

- +13lat

-Ogar w minecraft

 

Oferuje:

 

-14lat

-Mikrofon skype lub ts lub mumble

-Ogar w minecraft

 

Pisać PW lub Skype(pisior011)

Opublikowano

Witam szukam osób do grania na sewerze u skkf'a

 

Wymagania:

-mikrofon,skype lub ts lub mumble

- +13lat

-Ogar w minecraft

 

Oferuje:

 

-14lat

-Mikrofon skype lub ts lub mumble

-Ogar w minecraft

 

Pisać PW lub Skype(pisior011)

Opublikowano

SZUKAM DZIEWCZYNY DO LET'S PLAY Z MINECRAFTA 1.3.1!!!

 

Opis co będziemy robić: Razem z moim kolegą poszukujemy jakiejś dziewczyny do serii! Musi mieć bujną wyobraźnię, max 15 lat i znać minecrafta! Proszę, piszcie do mnie na PW (czyli wysyłajcie wiadomości)!

Opublikowano

Szukam kogoś z kim mógłbym grać survival, osoba ta musi posiadać serwer oraz musi mieć mikrofon. Nie podaję wieku, miejsca zamieszkania

 

 

skype: keyso18

Opublikowano

Szukam kilku osób do zagrania w minecraft survival najlepiej na 1.3.1

 

Wymagania

-min 15lat (skończone, czyli mutacja obowiązkowa)

-sprawny mikrofon

- skype lub ts3

-możliwość postawienia servera*

 

O mnie

-skończone 17lat

-sprawne mikro

-humor

-Premium

kontakt gg 10218897 (cały czas niewidoczny więc pisać)

 

* jeśli nie jesteś w stanie POSTAWIĆ server, ale możesz się na niego zrzucić to też pisz. Coś się kupi.

Opublikowano

Szukam kogoś do gry na moim hamachi przerzucam czystą mapę i gramy sobie survival bez kodów itd ...

KONTAKT NA PW MPCFORUM

Coś o mnie:

Wiek 16 lat

Kultura

Mikrofon / Skype

 

Wymagam:

Wiek 15 lat

Kultura

Mikrofon / Skype

Granie dziennie ok. 1 - 3 h w minecraft

Opublikowano

Witam szukam osób do grania na sewerze u skkf'a

 

Wymagania:

-mikrofon,skype lub ts lub mumble

- +13lat

-Ogar w minecraft

 

Oferuje:

 

-14lat

-Mikrofon skype lub ts lub mumble

-Ogar w minecraft

 

Pisać PW lub Skype(pisior011)

Opublikowano

Witam szukam osób do grania na sewerze u skkf'a

 

Wymagania:

-mikrofon,skype lub ts lub mumble

- +13lat

-Ogar w minecraft

 

Oferuje:

 

-14lat

-Mikrofon skype lub ts lub mumble

-Ogar w minecraft

Opublikowano

witam, szukam kumpla na wspólną grę, pobudowanie, pozabijanie itd. gra nie musi wcale być w teybie przetrwania ;]

 

IP: podam na gg

Hasło: podam na gg

 

 

 

Ile osób: 1

Inne informacje: pisz PW dogadamy się, gg lub ts podam na pw

;)

Opublikowano

Szukam ludzi do tworzenia mapy na serwer survival

 

Budowa będzie odbywała się na serwerze chamachi gdy mapa juz bedzie gotowa wykupuje serwer dedykowany i ludzie którzy mi pomagali za dostaną Range Admin na serwerze.

 

 

 

 

Czekam na zgłoszenia można pisać na gg:20452554 lub na email: [email protected]

Opublikowano

Witam,

poszukuję ludzika lub grupy ludzi do gry w minecrafta lub jakiejś gry.

 

Oferuję:

Wiek:16

Mikrofon: jest

Posiadam wszystkie komunikatory głosowe.

Serwer hamachi mogę hostować

 

Co powinieneś oferować:

Wiek:15+

Głos po mutacji oraz posiadać mikrofon

Posiadać nawet dobry internet aby nie było lagów.

 

Kontakt: gg 7247874

Opublikowano

Szukam 1osobę do pogrania razem jakiś mapek escape.

 

O mnie:

Wiek: 15

Staż: Od początków alphy (tak jakoś chyba od 1.1.2)

Sprzęt:

Komp nie zbyt dobry, ale z programami i dobrymi ustawieniami powinno być bez lagów,

Internet znakomity,

Mikrofon działający od słuchawek Creative Fatal1ty

 

Oczekuję:

Wiek: 13+ (ważne by był głos przyjemny i dobry w miarę mikrofon)

Staż: Nie musi być jakiś wyrąbisty, ważne byś ogarniał podstawowe rzeczy

Sprzęt: W miarę dobry bo ktoś postawić musi serwer bo ja na moim złomku to raczej nie postawie, może być oczywiście serwer hamachi,

Internet wymagam żeby był w miarę dobry,

Wymagam mikrofonu dosyć dobrego, nie takiego z echem czy z czymś podobnym.

 

 

Pisać pw

Opublikowano

Szukam ludzi do wojny zamków. Nie będą to wielkie wojny, ponieważ w każdej gildi będzie 5 osób. Mam serwer dedykowany.

 

 

Skype: mateusz,jurga2

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

Szukam 1 osobę do zagrania razem, Escape / Parkour / Serwery.

 

O mnie:

Wiek: 13.

Staż od Bety 1.7.3

Mikrofon.

Skype / GG / TS3.

Serwer Hamachi.

Internet bez lagów.

 

 

 

Oczekuję:

Wiek: 12+

Internet bez lagów.

Skype lub komunikator głosowy.

Mikrofon

Moje konto na YouTube:

 

YouTube.com/User/reeZuGaming

 

mca.png

Opublikowano

Siema. Szukam kogoś, kto chciałby przejść ze mną jakąś mapkę escape, lub nagrać serię survival.

 

O mnie :

 

- mam 14 lat

- w trakcie mutacji (nie piszczę głosem)

- sprawny mikro

- skype

- premium

 

czego wymagam :

 

- host servera (nawet hamachi, bo u mnie nie działa hamachi)

- min 13 lat

- nie chcę piskliwego głosu

- premium

- skype

 

Zainteresowany? Pisz na PW. Tam podam skype.

Opublikowano

(hamach)IP:JailPL

(hamachi)Hasło: 123

 

Ile osób: 2-3

Inne informacje: Trzeba znac komendy poszukuje osob do budowy mapy Jail

Wymagania: 13laT,ts3,hamachi,mikro,Premium-nonpremium

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...