Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ktoś chętny pograć? :3 Minecraft / Minecraft na modach (Tekkit) / LoL i inne gry.

 

Miło, jeśli do Minecrafta miałbyś(ałabyś) swój serwer.

 

Ts3 - jest

Micro - jest

Wiosen - 15(16)

Humor - I think so ;3

 

Jeśli jesteś zainteresowany/ana, to możemy też coś wspólnie nagrać :3

Opublikowano

Witam.

 

Szukam chetnych do grania surv czy cos ; )

Mam dedyka na 5 slotow na dlugi dlugi czas, 0 lagow i wgl.

 

Szukam ludzi 15+ sam mam 18 lat.

 

Jak cos gg: 5504762 lub pisac pw.

Pozdrawiam

Opublikowano

Hejo =D

Chce z kimś pograc w pare gier w Tym minecraft..

Mam 14 lat,

Ogarnięcie,

Humor,

Sprawny Mikrofon,

TeamSpeak

***Skype Nie używam***

Wymagania są raczej jasne.. To, co ja sam moge zaoferowac:P

Kontakt gg: 13134189

Opublikowano

Letnia Przygoda !

 

Cześć , z tej strony Goes .

Szukam osoby do Let's Play'a .

Seria będzie pod nazwą "Letnia Przygoda z MineCraft'em" .

Mam 14 lat , skype , mikrofon .

Oczekuje min.13 lat , skype , dobry mikrofon i frapsa do nagrywania seri .

 

 

Serwer ja postawie(lub dedyk) , nagrywanie będziemy mogli rozpocząc przed wakacjami .

Możliwe , że będziemy dalej nakręcać inną serie .

Wszytkie informacje dostępne pod GG :1121915 , PW , Skype : kamilkam5 .

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Witam.Szukam osób do takiej rozgrywki.robimy 2 drużyny 3v3 lub 2v2 zależy ile graczy będzie.Zdobywamy surowce itp. i walczymy ze sobą.Budujemy bazy.Moze się ściągnie jakąś specialną mape

Wymagania:

-Skype lub ts(Druzyna musi się jakoś porozumiewać)

-min 12lat

-Ogar

Serwer postawiam ja.

Pisać PW Lub skype:a.g.swobodni


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Letnia Przygoda !

 

Cześć , z tej strony Goes .

Szukam osoby do Let's Play'a .

Seria będzie pod nazwą "Letnia Przygoda z MineCraft'em" .

Mam 14 lat , skype , mikrofon .

Oczekuje min.13 lat , skype , dobry mikrofon i frapsa do nagrywania seri .

 

 

Serwer ja postawie(lub dedyk) , nagrywanie będziemy mogli rozpocząc przed wakacjami .

Możliwe , że będziemy dalej nakręcać inną serie .

Wszytkie informacje dostępne pod GG :1121915 , PW , Skype : kamilkam5 .

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

siema

pisze tu juz któryś raz ale za kazdym razem "polepszam" swoją ofertę

 

tak więc zagram survival/escape lub cokolwiek innego w minecraft ;p

 

16 lat

mikro

mozliwosc dolozenia sie na serwer

mozliwosc mineshaftera

nagrywanie

 

Nie szukam 1 osoby ale 2-3 lub wiecej

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

Cześdź . ; dd

 

Szukam osoby , do nagrania ESCAPE , i jeżeli nam to się uda , i będzie dobra zabawa , dogadamy się razem do kontynuacji , jakieś serie itd.

 

JA :

  • 13 lat - krytykuj jak chcesz . ; **
  • mikrofon - Logitech
  • ogarnięty .
  • mądry .
  • internet 8 mb/s

Oczekuje ! :

 

TY :

  • serwer.
  • ogarnięty
  • 12+
  • mikrofon

Mój kanał - www.youtube.com/muzycznyGAMINNG.

 

Kontakt. :

  • GG - 1148191
  • Skype : PelenMuzyki

Opublikowano

Czesc,

 

Szukam osoby ,ktora ma chec przejscia paru , troche , duzo escape ; ew. Survival

Wiek obojetny byle ogarnial minecrafta

Ja oferuje :

-Sprawny mikrofon

-staz w mc od wersji 1.3

- 13 lat

- Konto Non Premium

- Serwer bez lagow (hamachi)

Wymagam

-Ogar

-dobry mikrofon !

Kontakt

Skype : Molol123 (nick)

Opublikowano

Witam,

 

Szukam ekipy do budowania różnych rzeczy.

Np. Escape'ów, zamków, budowli itd.

 

Wymagania:

Mikrofon,

Skill do budowania,

Wyobraźnia,

Ogar,

TeamSpeak 3 lub Skype

Kontakt GG: 19959387 (Pisz nawet gdyby mnie nie było)

Opublikowano

Siemanko chcialbym zagrac survial z dziewczyna i chlopakiem min 15 Lat. Ja mam 17 lat

serwera wlasnego nie mam wiec prosze aby nawet ktos zrobil hamachi ja nie moge nie ten komp...

wiecej moze na PW

Opublikowano

Szukam osób do gry survival wszystko od początku mam już mojego kolege potrzebujemy z 2 osob.Bedziemy normalnie się budować wyruszać na wyprawi itd.tak jak na singlu


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Siema. Szukam 4-5 osób do gry na paczce Tekkit.

 

Wymagam:

 

-Ortografia

-Ogar

-14+

-Humor

-Najlepiej premium

-Dobry mikrofon

 

Oferuje:

-15 lat

-Nie najgorszy mikrofon

-Piszę poprawnie po Polsku

-Serwer 6 slotowy 24/7 VPS

-Humor

 

Kontakt:

Skype: duoactive1

76561198004076728.png
Opublikowano

witam właśnie zmówiłem serwer i chciałbym żebyście mi pomogli go ogarnąć

 

ja dopiero zaczynam grać w minecrafta więc myśle ze mi pomożecie

 

wymagam

 

mikro

wiek od16+

 

pisać na gg 20753660

Opublikowano

Siema. Szukam 1-2 osób do gry na paczce Tekkit.

 

Wymagam:

 

-Server Najlepiej Dedyk może być hamak lecz bez lagów

-Ogar

-13+

-Humor

-Najlepiej premium

 

Oferuje:

-14 lat

-Nie najgorszy mikrofon

-Humor

 

Kontakt:

Skype: strus.majchrzycki

Opublikowano

Szukam osoby, może dwóch, które po północy wybudują ze mną wielki ( na serio wielki ) posąg użytkownika youtube: Madzik89 GG: 41404206

Opublikowano

Czesc, szukam 1-2 osob do pogrania w minecraft mam juz jedna osobe chcemy jeszcze jedna , dwie , btw . Survival , pograc tak dla zabicia czasu, zabawy etc ..

 

Ja oferuje :

=15 lat

=sprawny mikrofon

=checi do budowania

=ogar

=mozg

=teamspeak 3 / ventrilo ! BEZ SKYPE !

/

Kolega co gra zemna:

=14lat

=sprawny mikrofon

=ogar

=mozg

=teamspeak 3 / ventrilo ! BEZ SKYPE

 

Oczekujemy :

 

= Wiek nie gra roli

= Ogar

= Myslenie

= Postawienie serwera hamachi , takiego aby nie bylo masakrycznych lagow

= sprawne mikro .

Kontakt gg : 7758648

Opublikowano

IP: Podam jeżeli ktoś się zgłosi na komunikatorze skype.

Hamachi: Podam jeżeli ktoś się zgłosi na komunikatorze skype.

Będziemy grać surva bez dodawania uczciwie i 100% surv 0 cubów 0 opów 0 adminów.

Poprostu gramy surva robimy chate itd.

Ile osób: Potrzebne 1 - 4 graczy.

Mają mieć 10 - 16 lat i mikro.

Skype mój: cichyfulll2

Opublikowano

Witam mam zamiar stworzyc serie parodii z filmow w minecrafcie w wakacje

serwer stawiam ja okolo 10-15 slotów (prawdopodobnie z mineshafterem wiec wszyscy moga wbic)

poszukuje:

-aktorow w roznym wieku (oczywiscie sprawny mikrofon)

-kamerzysty (co będzie kręcił)(montażem i wstawianiem zajmę się ja)

-prawdopodobnie statyści

-?projektant skinów?(możliwe)

-budowniczy

 

oczywiscie ktos moze byc np budowniczym i aktorem

zalezy mi na filmach fantastycznych/SF i odzwierciedleniu ich jak najbardziej to bedzie mozliwe z elementami parodii

w planach mam harrego pottera badz gwiezdne wojny

licze na wspolprace

chetnych zapraszam na PW ,skype:dwid10, GG:2878299

mysle ze to oryginalny pomysł

 

Czyli wymagania to:

mineshafter

mikrofon

+osoba kamerujaca

 

Pozdrawiam i zachęcam

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

Siema. Szukam 1-2 osób do gry na paczce Tekkit.

 

 

Wymagam:

 

 

 

 

-Ogar

 

-13+

 

-Humor

 

-Najlepiej premium

 

 

Oferuje:

 

-14 lat

 

-Nie najgorszy mikrofon

 

-Humor

 

-Dedykowany server 10slot

 

 

Kontakt:

 

Skype: strus.majchrzycki

GG:11770341

Opublikowano

Potrzebuję kogoś, kto do godziny 14:30 przetestuje moją mapę escape ( napisze mi ile trwa jej przejście ). GG: 41404206

Wymagania:

wiek - +13

Opublikowano

Witam,

Szukam chętnych osób do grania na serwerze hamachi w minecraft'a.

IP: Serwer utworze gdy zgłosi się odpowiednia liczba osób.

Hasło: (jeżeli hamachi)

 

 

Mod: Survival z małymi modyfikacjami.

Ile osób: Szukam 5 osób.

Inne informacje: GG: 15775130

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...