Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam osób do grania w minecraft w alphe

 

Oferuje:

-14lat

-Sprawne micro

-Skype

-ogar minecraft

 

Wymagam:

-13lat +

-Postawienie serwa

-ogar minecraft

-skype

-sprawne micro

 

Kontakt skype (pisior011)

Lub pw

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witajcie, szukam ludzi do wspólnego czystego survivalu.

 

Wymagania:

14+

Ogarniać Minecrafta

Dużo czasu

 

Oferuje:

16 Lat.

Serwer hamachi

Kontakt:

Skype : byrcik

mca.png
Opublikowano

Witajcie, szukam ludzi do wspólnego czystego survivalu. Aktualne!

 

 

Wymagania:

 

13+

 

Ogarniać Minecrafta

 

Dużo czasu

 

 

Oferuje:

 

16 Lat.

 

Serwer hamachi

 

Kontakt:

 

Skype : bojack48

Łapka w górę!

Opublikowano

Witajcie, potrzebuje Waszej pomocy.

 

Ostatnimi czasy zacząłem robić film w Minecrafcie. Wszystko szło wręcz bajecznie, jednak jedna rzecz mnie zatrzymała. Brakuje mi ludzi, którzy mogliby podkładać głos. Większość moich znajomych nie może tego robić, więc zwracam się o pomoc do Was.

 

Pytanie brzmi, kto chciałby mi pomóc poprzez podłożenie głosu do postaci w moim filmie? To nie jest dużo roboty. Zależy mi tylko na tym, abyście byli po mutacji, mięli dobre chęci i nie mieli szumiącego mikrofonu. Tak więc jeśli chcielibyście mi pomóc to proszę o kontakt.

 

 

 

-Co mniej więcej musiała by mówić osoba?

-Gotowe nagrania podsyłało by się, czy może było by to nagrywane jako rozmowa na Skype?

-Co kręcisz?

 

- Dialogi. Krótkie/długie, dużo, mało to zależy od postaci.

- Nagrania się podsyła, wstawione na mediafire, youtube itp.

- Film...przygodowy. Wstęp znajdziecie tu:

 

I masz do wyboru rolę stałą lub rolę krótką, taką jak dialogi osoby, która ginie w tym samym ujęciu. Licze na Was!

Opublikowano

witam mogę wziąść udział w ESCAPE,FABULE I SURVIVALU .

 

co posiadam?

 

mam 13lat

 

skype/ts3

 

mikro (sprawne)

 

ogarniam na 10/10 Minecrafta.

podaj skype

 

Witam szukam kogoś na nagrywania mapki escape i survival

 

Wymagania

-dobry mikrofon

-glos po mutacji

 

Piszcie na PW lub na gg

 

GG: 7213466

masz skype jak masz to mogę z tobą zagrać skype: diego7.
Opublikowano

Mam zamiar zacząć kręcić filmiki let's play o minecraft, ale poszukuję serwera na którym mogę nagrywać swoje gameplaye.

Proszę pisać na PW i podać swoje dane kontaktowe, między innymi skype lub gg.

 

Jeśli ktoś będzie chciał dołączyć mnie jako współpraca, mogę reklamować serwer na swoim kanale YT, ale oczekuję scenariuszy filmików. Mogą być zwykłe, zabawne jakie sobie ktoś wymyśli.

 

Mój głos można sprawdzić rozmawiając ze mną na skype.

Opublikowano

Szukam jakiejś ekipy z którą mógłbym pograć na serwerach głównie free build. Chciałbym realizować jakieś fajne projekty wielkich budowli.

Mam lat 18, szukam ułożonej już ekipy, w którą mógłbym wejść. Mam mikrofon, słuchawki, mutacje i skype, ts itp.

GG: 12347993

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

EDIT : Nagram z kimś serie Let's Play Może to być minecraft albo Resident evil 5 , musisz mieć kanał i ty nagrywasz ja mogę postawić server , wymagania to na pewno 15+ , i skype . Po więcej info zapraszam na skype : krystian-gamer

mca.png

 

mca.pngmca.png

Opublikowano

Poszukuje Gracza Do Nakręcenia Serii W Minecraft

Wymagania:

Min.10 lat Max.13

Zdolności Nagrywania

Kanał YouTube

Poczucie Humoru

Ogar

Dużo Czasu

Skype Lub Steam

Moje Steam Dranzik

Skype Piotr Tkaczyk

Zapraszam Pisać

Opublikowano

Na jaki c**j jest ten temat jak ludzie o coś proszą, kogoś szukają. A jak ktoś się znajdzie to już nikt łaskawie nie odpisuje 0,0

Opublikowano

Poszukuję kogoś do normalnej gry

Wymagania:

Min.12 lat Max.15

Poczucie Humoru

Ogar

Dużo Czasu

Nie wymagam micro

host servera

<PW>

ALLIANCE

 

 

Opublikowano

Szukam Ogarniętych Ludzi do Gry w Survival

Mam 16 Lat

Mikro- tak

Skype: grochu4444

GG: 11765429

Wszyscy powyżej 13 roku życia mile widziani

Minecraft- No Premium

Jeśli jesteś graczem minecrafta od minimum 1roku Pisz Lub dzwoń!!!!!

Ps. Jeden z graczy będzie musiał zrobić serwa ponieważ aktualnie nie mam chamahi

PISZCIE NA MÓJ STEAM PONIEWAŻ W NAJBLIŻSZYCH DNIACH NIE BĘDZIE MNIE NA GG I SKYPE

Mój Nick: Derp Team .::Ostry::.

A jak tego wam nie znajdzie to piszcie do gracza: Gunsick i tma piszcie ze chcecie grac w Minecrafta z Ostrym

Pozdro i do usłyszenia

Opublikowano

b_01.png

 

Annihilation Cube jest jednym z nielicznych prawdziwych serwerów Minecraft typu Survival

Tylko prawdziwi gracze Minecraft mogą u nas zagrać

 

 

 

*Info

 

Prowadzimy czystą rozgrywkę w Minecraft. Każdy mieszkaniec Annihilation Cube starannie dba o swoje miejsca zamieszkania. Bezpieczeństwo stoi na wysokim poziomie, nie musisz się bać że ktoś oszukuje podczas gry.

 

Naszym celem jest doskonała zabawa, mile spędzone godziny na serwerze, a także rozbudowanie mapki pod względem jakości

 

Ważną rzeczą jest to że każdy gracz posiada 3 życia na start. Po utracie wszystkich gracz nie może dalej grać !

 

 

*Rekrutacja

 

 

Dlatego iż serwer jest prywatny, aby dołączyć należy wypełnić podanie na naszej stronie.

 

Każdy zainteresowany gracz jest proszony o wysłanie prywatnej wiadomości na forum

 

 

*Wymagania

 

 

Wszystkie wymagania są napisanie w podaniu na stronie.

 

Adres strony wysyłam poprzez prywatną wiadomość.

 

 

Ważne:

Wiek +15 lub Głos po mutacji

 

 

*Parametry Serwera

 

 

Sloty: 20

 

Wersja Minecraft: 1.3.1

 

Poziom: Trudny

 

Zwierzęta: Tak

 

Potwory: Tak

 

Premium: Nie wymaganie, lepiej by było

 

 

Administracja

 

 

Itterek

 

Schenk450

 

 

Dane do połączenia są wysyłane na e-mail po akceptacji !

Opublikowano

Szukam chetnej osoby do pogrania na multi, oczywiscie survival.

 

Oferuję:

 

- 19 lat

- TS3

- Mikro

- Mogę postawić serwer hamachi

 

Wymagam:

- 16 lat +

- TS3

- Mikro (glos po mutacji)

- Dużo wolnego czasu

Kontakt: MPC , gg 727600, skype bobu1393 ;D

Opublikowano

Ostatnimi czasy zacząłem robić film w Minecrafcie. Wszystko szło wręcz bajecznie, jednak jedna rzecz mnie zatrzymała. Brakuje mi ludzi, którzy mogliby podkładać głos. Większość moich znajomych nie może tego robić, więc zwracam się o pomoc do Was.

 

Pytanie brzmi, kto chciałby mi pomóc poprzez podłożenie głosu do postaci w moim filmie? To nie jest dużo roboty. Zależy mi tylko na tym, abyście byli po mutacji, mięli dobre chęci i nie mieli szumiącego mikrofonu. Tak więc jeśli chcielibyście mi pomóc to proszę o kontakt.

 

 

 

Co mniej więcej musiała by mówić osoba?

Gotowe nagrania podsyłało by się, czy może było by to nagrywane jako rozmowa na Skype?

Co kręcisz?

 

Dialogi. Krótkie/długie, dużo, mało to zależy od postaci.

Nagrania się podsyła, wstawione na mediafire, youtube itp.

Film...przygodowy. Wstęp znajdziecie tu:

 

I masz do wyboru rolę stałą lub rolę krótką, taką jak dialogi osoby, która ginie w tym samym ujęciu. Licze na Was!

Opublikowano

Serwer Survival!!!

 

Szukam 2 Ochotnikow do zagrania ze mna na serwerze minecraft 1.3.1 na hamahi .

Wymagania:

-Wiek: od 11-13

-Skype

-Hamahi

 

UWAGA!!! Pisac na hamahi o dopisanie do listy graczy.

Opublikowano

Czść ;]

 

Mam zamiar [dzisiaj] zaczać serie z minecraft, tekkit | TEKKIT NIE PREMIUM! |. Server mam ja OwnVPS

 

 

SSS

 

 

Coś więcej ? Sam/(a) zapytaj !

 

Skype - kamil25421

Opublikowano

Szukam pare osob do gry,mam dobrego kompa moge trzymac serwer.nagrywac: raz dziennie na yt moj kanal.

piszcie, skype: akafezzu

bez reklamy yt.

Opublikowano

Hejka !

Szukam osób do nowej serii z minecraft.

Grać będziemy na modach.

 

NIE WYMAGAM PREMIUM !

 

Wymagania :

- 13 lat +

- Dobry komputer jak i internet [no przynajmniej 3GB RAM'u, 1/2 mb/s](Żeby co chwile nie było ''mam lagi'')

- Dobry Mikrofon

- Skype, możliwość, chęć do gadania

- Dość dużo wolnego czasu (Przynajmniej w wakacje... )

 

Oferuję :

- 13 lat

- Dobry mikrofon

- Bdb. kompouter (Sony VAIO)

- Nagrywanie, Obróbka, Wrzucanie

- Dosyć dobry mikrofon, skype, duzo czasu

- Wiele gier [mogę troszke popiracić ;)]

 

Kontakt - skype : kamil25421

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...