Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukuję kilku/kilkunastu ludzi do z Minecraft.

Scenariusz jest dopiero pisany, lecz jest już prolog i wstęp.

 

Proszę tylko osoby wytrwałe(Aktorzy)!

Produkcję przewiduję na ok.1h. Tak naprawdę to sam jeszcze nie znam zakończenia.

 

 

Prolog

 

Pewnego słonecznego lata, w mieście Bsemberg mieszkał pewien chłopak o imieniu Dyter, miał 16 lat i pochodził on z rodziny szlacheckiej. Nigdy nie miał miecza ani kilofa w ręce, swoich pięknych szat nigdy nie pobrudził. Był synem wymarzonym: mądrym, grzecznym i schludnym, znał wszystkie zasady dobrego wychowania. A o jedzenie i picie nigdy martwić się nie musiał, miał pieniądze. Pieniądze mu i jego rodzinie wystarczają… do czasu…

 

 

Dalsza część jest już zaplanowana, aczkolwiek nie będę jej upubliczniać.

Prolog może się zmienić!

 

 

Jedna osoba może być na kilku miejscach!

 

Potrzebuję:

__________________________

-Budowniczy

osoba, która będzie budować piękne miasta, lochy i zamki, oraz kilka innych rzeczy.

__________________________

-Aktor/Aktorka

10+ osób(nie określona bliżej liczba)

Zapraszam wszystkie aktorki, jest 1 główna rola.

Musi być konto premium.

W miarę dobry mikrofon.

Głos po mutacji.

Wyraźne mówienie.

Umiejętność wyrażania emocji w głosie

__________________________

-Scenarzysta/Pomysłodawca

osoba pomagająca mi w wymyśleniu scenariusza, kreatywna.

__________________________

-Pomoc

wszystkie osoby zainteresowane, wszyscy mogą się przydać!

 

Ewentualnie ktoś kto potrafi zrobić ładny podkład muzyczny, ale szczerze wątpię by ktoś taki się znalazł.

 

Chcesz pomóc w projekcie? Pisz na [email protected] !

Wymyśl jako kto mógłbyś się nadać, lub wykorzystaj powyższe rangi!

Wszyscy są równi!

Wzór:

 

Kim chciałbyś być?:

Masz jakieś doświadczenie?:

Wiek:

Jakie masz plany związane z tą produkcją?:

Czy wniesiesz do planu coś nowego/masz jakieś pomysły?:

Czy odejdziesz po tygodniu lub masz zaplanowane dłuższe przerwy?:

Ile masz czasu wolnego na komputerze?

Kontakt(Skype):

 

 

Sądzę, że będzie dużo zabawy przy wykonaniu, a do tego będziemy dumni z tego, jak projekt się rozwija.

 

 

Niektóre osoby na początku nie będą miały wyznaczonych konkretnych zadań, z powodu planowania scenariusza.

Wszystkie osoby biorące udział od początku do końca zostaną wypisane na końcu filmu, wraz z osobistym dowolnym podpisem(np. kanał YT)

 

 

______________________

O mnie:

Chodzę do 3 gimnazjum, mam 15 lat. Wpadłem na pomysł, by wykonać film z Minecrafta, ponieważ jest to gra która nie ogranicza w prawie żaden sposób. Z powodu szkoły będę na komputerze po 16.

Szczegóły: [email protected]

 

 

Osobiście będę kamerzystą, ewentualnie narratorem.

Serwer nie będzie 24/7, więc prace nad filmem będą się robić tylko w mojej obecności.

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje 2,3 osoby do zbudowania mapy na serwer pozniej ja lub my zakupimy dedyka postawimy i zrobimy serwer chcętni skype

karina_drzym

gg:42271578

ZAPRASZAM

Siemka , grasz w mc , szukasz klanu , pisz!!!

Opublikowano

Poszukuje osób do grania na serwerze tak jak kwadratowa masakra

 

Wymagania:

-13lat +

-Ogar w minecraft

-sprawne micro

-Ts/Skype

 

Oferuje:

-Serwer Hamachi (Potem będzie dedyk)

-sprawne micro

-ogar w minecraft

-14lat

-Skype/Ts

 

Jeśli chce ktoś nagrywać to bardzo proszę!!!

 

Kontakt:

 

-Skype: pisior011

 

-PW

Opublikowano

Siemaneczko Wszystkim! Chciałem was poinformować, że mam serwer Tekkit i szukam osób ,które mają Tekkita i chcą pograć sobie na serwerze.Na serwerze jest WhiteLista i proszę chętnych aby pisali na GG 43687583 w treści:

Imię:

Wiek:

Nick na MC:

Ile gram w MC:

Skype/TS3:

Będę grifował?:

Brak sygnatury jest oznaką inteligencji ^^

Opublikowano

Poszukuje osób do grania na serwerze tak jak kwadratowa masakra

 

Wymagania:

-13lat +

-Ogar w minecraft

-sprawne micro

-Ts/Skype

 

Oferuje:

-Serwer Hamachi (Potem będzie dedyk)

-sprawne micro

-ogar w minecraft

-14lat

-Skype/Ts

 

Jeśli chce ktoś nagrywać to bardzo proszę!!!

 

Kontakt:

 

-Skype: pisior011

 

-PW


Opublikowano

Siemanko szukam chętnych osób do zagrania w mapę the walls poszukuję 2 osób będziemy grali 2vs2 na drużyny.

Jest to wersja mapy na ,której nie działa zegarek ale i tak po 30 minutach ściana opada. (Mapa bez zegarka o wiele mniej laguje)

Wzór:

Nick w MC:

Wiek:

Posiadasz konto premium?:

Kontakt(skype,GG):

Chętni pisać na PW.

Zgłaszajcie się we 2 osoby aby grać z kolegą.

Opublikowano

Siemka szukam 1 max 2 kolegów do grania w minecrafta survival-skyblock pisac skype punisher.2000 a gg 18211479 mam lat 13

mca.png
Opublikowano

Witam szukam osób na serwer Tekkit.

Wymagania:

Minimum 13 lat

Mikrofon

Ogarnięcie tekkita i ogarnięcie ogólne

 

Wzór:

Nick MC:

Premium:

Jak długo grasz na tekki'cie:

 

Wypełniony wzór wysyłać na PW

Opublikowano

Witam wszystkich szukamy chętnych osób do wspólnego budowania średniowiecznego miasta w przyszłości będzie to może mapa na serva narazie jest nas tylko dwóch osoby powinny być :

Ogarnięte

mieć z 15 lat najlepiej po mutacji

skype

mikro

pojęcie o budowaniu

najlepiej własne projekty

narazię server no premium

jak coś pisać na gg: 43089523

-.-
Opublikowano

WItam szukam max 3 os. do gry w minecraft , starcraft 2 lub w coś innego.

Ja postawie serwer bez lagow łancze 20mb/s.

14 mam lat szukam osób tak 13+ chyba że normalny głos.

A i ps. sorka że ci co chcieli mnie dodac wywalało ich miałem wirusa błedy itd już to naprawiłem sorka.

Skype:silvaa76

Opublikowano

Zagram z kimś na Tekkicie. Nazywam się Patrym , mam 16 lat , jestem technikiem portalu mycraft.pl oraz byłym technikiem portalu minecraft.pl ( 2 największe portale o minecrafcie w Polsce ). Posiadam TS/Skype?GG oraz oczywiście dobry mikrofon , mam też pełną wersję minecrafta. Czemu chcę zagrać akurat na tekkicie ? Gdyż kocham mody technikne. IC2 , BC2-3 , EE2 itp. to dla mnie nic. Pracuję nad pewnym projektem ( robię full automatyczny dom oparty na tekkicie - pola siłowe , wejść do pomieszczeń na hasła itp. ) Jeśli ktoś byłby chętny zagrać ze mną na tekkicie to proszę o kontakt: MPCForum lub GG:25739664 ( 24/7 gg w tel )

Pozdrawiam ziomusCZW

Opublikowano

Mam zamiar założyć serwer minecraft survival rpg albo coś takiego, szukam h@ adminów moderatorów itp.

 

Cenę proszę u uzgodnienie na PW.

 

 

Opublikowano

Witam !

Poszukuje 1-2 osób , do gry na różnych mapkach ( escape/survi).

Wymagania :

Musisz być zabawny ;]

Wiek ... 12-14

Mikro i skype ( ts cos nie teges )

Głos nie musi być po mutacji, sam niemam ;/

Minecraft premium/nopremium

Kontakt: quinnt14(skype) i gg 8236455 lub priv na MPC !


 

Opublikowano

Witam,

Szukam 6 osób chętnych do grania Wojny zamków. Są 2 zamki.

 

Skype:

Mateusz.jurga2

 

Wymagane:

13+ lat

Skype + Mikrofon

Ogarnięcie

svh03y.jpg


Opublikowano

Witam

Szukam chętnych osób do gry na prywatnym serwerze.

Wymagania:

Minimum 12 lat

Ogarnięcie

Poczucie humoru też mile widziane

Hamchi

 

Będziemy grać na PreRelease 1.4 później 1.4!

 

Więcej informacji w sieci

Hamachi: MCSerw163

hasło: 123

Opublikowano

Siema szukam osób do pogrania sobie kręcenia serii. (Ja będe kręcił, ty nie musisz)

Mam 16 lat Minecraft Premium

Zależy mi na kręceniu filmów z serwerów typu KwMa czy też survival games

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...