Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć posiadam server 10 slotowy i szukam ludz tak około 10 by rozpoczonc rozgrwke surviwal

 

Oczywiście server ma WL wiec Nie wbijecie bo dopuszczeniu przez mnie chciałbym by każdy miał TS3

 

Server na którym możecie mnie spotkać

 

 

 

GG:11770341

skype;strus.majchrzycki

MPc ;>

 

 

 

 

 

 

 

Tekkit 3.0.3-1.2.5

 

 

Jeżeli nie Moge sam grać z 1-2 osoby ;3

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, jestem Saharef i mam do zaoferowania:

- Mikrofon Blue yeti.

- Kręcenie w HD/Full HD - na full detalach. (prawie wszystkie gry)

- Umiejętność robienia dobrych timelaps'ów.

- Posiadam konto na youtube, póki co mało filmów, mało widzów.

- 15lat

- Podchodzenie poważnie do tego co robię.

- Duża znajomość ortografii

Czego tu szukam?

- Oferty kręcenia/timelaps'ów

- Pomoc przy serwerach minecraft / dołączenie do jakiejś sieci

- Prezentacje serwera / Obróbka jakiegoś klipu w Sony Vegas Pro 11

- Wymagam wieku 15+

- Kręcenia jakiegoś let's playa z daną osobą

- Zabawa w sporej ilości osób, na serwerach z frakcjami itp. (Minecraft)

- Wiele wiele więcej, nie będę tutaj pisał wszystkiego ^^

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na skype: saharef8

Pozdrawiam!

Opublikowano

Elo. poszukuje ludzi do grania w minecrafta jakies mapki ewentualnie survival na modach moge tez nagrywac ale wrzucanie zajmie mi przynajmniej 24 godziny

co oferuje:

18 lat

sprawny mikrofon

ogar w łapie ;d

kontaktowac sie przez skype nick: plajstik1

Opublikowano

Siemqa, poszukuje od 1 do 2 osob do grania na serverze minecraft z modami. Umiem kopiowac itemki bez uzywania pluginow, wiec itemy sa zapewnione. Ip servera dam po tym jak mnie dodacie na skypie

skype - pokerface332 wiek - 15

Opublikowano

Czesc ,

 

Poszukuję wraz z kolegą

(ja 13lat | on 15lat)

 

do 6-sciu osób do wspólnej gry i nagrywania na serverze VpS 10 slotów.

 

 

 

Oferujemy :

12-15 lat

Ogarnięcie

Dobre mikrofony

Server VPS

Nagrywanie , Montowanie i wrzucanie

 

 

Wymagamy

14+ (wiek)

Dobry mikrofon

Skype

Możliwość i chęć gadania

Ogarnięcie (Słownika jak i Craftingu [bez pytań jak się to robi itp......]

 

 

 

 

Kontaktino

 

Skype I - kamil25421

Skype II - lisesq

Opublikowano

Szukam kolesia co by mi zrobił intro Spoxik Prezentuje polece go na youtubie.Wnioski zgłaszać na Pw.

Opublikowano

Szybko i na temat:

szukam kogoś żeby pograć i zbudować coś fajnego na creativie

co wymagam?

-wiek minimum 16 lat

-ciekawe pomysły

-możliwość grania w nocy (21+ bo w dzień raczej mnie nie ma)

-mikrofon + skype albo cos takiego

~~~~~~~

nie mam premium , serwer moge postawic na hamahi

kontakt pod nr. gg 10509587

Opublikowano

Witam was mam sprawe

 

Szukam graczy ogarniętych do gry na serwie chce zrobić pro frakcje zbieram ekipe jakiś prosów. Najlepiej okolo 15 lat Ts3 ! Obowiązkowe

Chce strzożyć fajny KLAN nie pokonany itp jak coś pisac w komentach jesli chcecie jest 1 problem bo nie mam takiego serwa narazie ale co do tego t osie zgadamy na TS3 albo priv

Pozdrawiam

Masz zamiar zrobić serwer Survi-frakcje ?

Daj znać a pomoge w publikacji i budowie

mca.png

Jesli pomogłem prosze daj Lubie to ------->

Opublikowano

Poszukuję: Wspólnej osoby / osób do gry na serwerze.

Serwer: s18.zabijaka.pl:25573 ---> [bassCraft] RPG+Survival 1.2.5

Cel: Wspólne przetrwanie ze względu na survival, założenie gildii.

Info od siebie: Mam 15 lat, posiadam mirko. GG: 11333958 / PW.

E9mwj60.png
Opublikowano

Szukam kogoś kto by mi pomógł zrobić serwer minecraft

Wymagania : Teamspeak, skype

min . 13 lat

Co oferuję

skype : maciek.jaskioski

wiek : 14 lat ; niedługo 15

 

Narazie serwer będzie hamachi ale jeśli serwer będzie wybudowany wykupie serwer dedykowany

Opublikowano

Szukam jednej osoby do mojego studia, mamy juz dwie osoby (nie liczac mnie) wiec potrzebujemy kogoś.

 

O mnie:

 

Nazywam sie Karol posiadam wiek trzynastu lat (po mutacji). Gram w Minecraft od pierwszych wersji gry, posiadam serwer dedykowany.

Takie krotkie wiec nie bede sie rozposywal...

 

Skype: ReinertKarol2

 

Link do kanalu studia: http://youtube.pl/user/karmediastudio . Narazie kilka filmow poniewaz filmy sa "swieze"!

mca.png
Opublikowano

Szukam ludzi do gildi najlepiej dziewczyny ; )

Wymagania +13 lat

ogarniecie,

obeznanie w mc,

Skype,

Mikrofon

Jezeli nie zamiezasz gadac to nie pisz nawet ; )

Mila atmosfera w gildi i duzo zabawnych akcji

Skype : kamil69wojaczek

gg : 16280509

Opublikowano

Siemka Wszystkim, Ja i mój kolega mamy serwer z modami i zapraszamy do zabawy mamy także ts'a na ktorym mozna rozmawiac serwer 15+ pisac do nofree2kill

hamachi

byrcikmc2

123

mca.png
Opublikowano

Siemka Wszystkim, Ja i mój kolega mamy serwer z modami i zapraszamy do zabawy mamy także ts'a na ktorym mozna rozmawiac serwer 15+ pisac do nofree2kill

hamachi:

byrcikmc2

123

mca.png
Opublikowano

Szukam osoby (bądź kilku), z którą mógłbym zagrać na serverze Hardcore u SKKF'a

Moje wymagania co do ochotników:

  • Nie kradną/zabijają/oszukują
  • Ochotnicy bez eq
  • Dobrze się z nimi gra
  • Ogarnięci
  • Uczciwi
  • Posiadający skype (i najlepiej GG) (w miarę ogarnięty mikrofon)
  • do 13 lat

​Ja:

W kilka osób weselej - chętnie zagram z innymi użytkownikami, których przeraża wyjście ze spawnu ze względu na innych, z diax eq. Pierwsze dwie osoby dostaną iron eq, dwie następne gold eq. Nie stac mnie na więcej.

Nie ma mnie prawdopodobnie do 12 sierpnia, znaczy to, że nie będę grać, lecz jeśli tam gdzie jadę, będzie internet to będzie się można ze mną skontaktować. (Na GG zawsze będę)

 

​Ochotników proszę o kontakt na GG 36015485 bądź na email [email protected]

Opublikowano

Witam, szukam osoby chetnej do grania ze mna mapek escape, nagrywam wszystko i rowniez ty mozesz nagrywac na swoj kanal yt, potem wrzucam na moj kanal YT, posiadam serwer i wszystko co jest potrzebne.

 

Wymagania;

Mutacja

+15

Kanal YT(nie musi byc, ale dobrze by bylo)

 

Co ja oferuje?

+16 po mute,

serwer

premium

 

Tylko GG pisac; 22687428

Opublikowano

Witam!

 

Poszukuję 2 osób do nagrywania Timelapse.

Oferuję:

Serwer

Skype

 

Wymagam

skype

mikro

13+

najlepiej premium(Nie musi)

 

Pisać gg: 12808654

Opublikowano

Witam, poszukuję kogoś kto zna się na redstonie aby przedstawił mi rzeczy typu bramki logiczne, bramki pamięci, itd. itp.

Gwarantuję serwer dedykowany na którym mógł/mogła byś mi to wszystko przedstawić.

Oczekuję przedstawienia bramek pamięci, logicznych i rzeczy typu instant repeater itd.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pisz na PW lub na hamachi:

ID: rredstone

hasło: 123

Opublikowano

Witam przed oficjalnym startem mojego serwera chciał bym przeprowadzić jego

wydajnościowe.

 

Potrzebuję około 30-50 ludzi chętnych pomóc.

 

Wszyscy chętni biorący udział w teście będą mogli:

 

1. Wybrać sobie już

działkę

na mapce FB lub Założyć gildie za darmo na mapce survival

 

2.Dostaną lepsze przedmioty na start.

 

3.Dostaną like na forum.

 

Kiedy odbędą by się testy?

 

Chciał bym jak najszybciej, lecz dokładną datę podam jak zbiorą się chętni.

 

Ile będą trwały testy?

 

Nie chciał bym trwały więcej niż 10 min.

 

 

Wszystkich chętnych zapraszam do pisania na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...