Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Szukam 6 osób chętnych do grania Wojny zamków. Są 2 zamki.

 

Skype:

Mateusz.jurga2

 

Wymagane:

13+ lat

Skype + Mikrofon

Ogarnięcie

Aktualne!!! Jeszcze 4 osoby!

svh03y.jpg


  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

IP: Jeszcze nie ma

 

 

 

Opis : Serwer typu Kwadratowa Masakra. Jesteśmy na wyspie na środku morza.

Ile osób: Potrzeba nam jeszcze 6. Min. 15 lat, mikrofon, skype

Inne informacje: Serwer no-premium. Każdy składa się po równo (SMS lub przelew). Kontakt: Skype: adrian-jagiello GG: 36826221

579571423327107377857.png


Opublikowano

Witam!

Poszukuję kompetentnej osoby, do reklamy mojego serwera na YouTube.

Sam nakręcił był filmik ale mam za słaby komputer i wogóle się na tym nie znam.

Nie mam zbyt wiele do zaoferowania, ale może znalazłbym jakąś ciekawą posadę na serwerze.

 

GG: 41974536

 

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam,

Szukam osoby do gry Survival Games ( MinecraftsurvivalGames.com) Wymagania :

- +13 lat

- Sprawny Mikrofon

- Ogar w MC

- Premium (oczywiscie serwer PREMIUM )

- Komunikator Skype

Oferuje:

- 14lat

- Sprawny mikrofon

- Premium

Kontakt:

-Skype: Molol123

Opublikowano

Chciał bym nagrywać jakieś escape z minecrafta serwera nie mam poszukuje osoby z serwerem

Mam 13 lat ogarnięty głos i nagrywam ale dopiero zaczynam

Opublikowano

Witam,

Szukam osoby do gry Survival Games ( MinecraftsurvivalGames.com) Wymagania :

- +13 lat

- Sprawny Mikrofon

- Ogar w MC

- Premium (oczywiscie serwer PREMIUM )

- Komunikator Skype

Oferuje:

- 14lat

- Sprawny mikrofon

- Premium

Kontakt:

-Skype: Molol123

Opublikowano

Hej,

Szukam Youtuberki do nagrywania nie tylko Minecrafta jak i innych gier CO-OP.

 

Wymagam:

- Wiek: 13+ (lat)

- Średni mikrofon

- Skype

 

Oferuję:

- 14 lat

- Sprawny mikrofon

 

Więcej informacji na skype.

Skype: Danielo412

Opublikowano

Szukam osoby z którą moge pograć tak jak na SP tylko Multi. Ja Mogę postawić serwer i dograć pare pluginów.

Wymagania:

- Wiek +15

- Skype

- Ogarnięcie w MC

- Kultura .

Kontakt ze mną 43929237.

Opublikowano

Siema =)).

 

Poszukuję jednej lub dwie osoby do grania myślę ,że byłaby to mapa Survival , jakaś mała wysepka lub typu "Kwadratowa Masakra" . Jeśli chodzi o filmiki itp , mógłbym zająć się nagrywaniem , mam dobry komputer lecz potrzebowałbym troszkę pomocy co i jak , bo co jak co ale 1 raz bym nagrywał 'Let's Play' .

Oczekuje

kultury + humoru + osób po mutacji . Więc gdyby ktoś miał za dużo wolnego czasu , trochę chęci i dobrego samopoczucia zapraszam na GG: 8835561 ! .

 

 

Gdyby zaistaniała potrzeba hostowania serveru przezemnie :

 

Oferuję :

- Dobry mikrofon [Zalman]

- Phenom II x4 965 3,2GHZ BE .

- 4GB RAM

- V3rtex 4850 1GB DDR5 256bit.

Opublikowano

Szukam kogoś do nagrywania wspólnych lets play. Najchętniej z serwera w stylu kwadratowa masakra. Ja zajmuje się nagrywaniem. Mogę również ogarnąć serwer do gry.

 

Wymagam w miarę dobrego mikrofonu, przynajmniej 15 lat, dobrego humoru.

 

Zainteresowani proszę o kontakt na gg 8970029.

Opublikowano

Witam poszukuję ekipy do nakręcenia filmiku.

Chodzi o "nietypową grę w szachy".

 

 

IP: Mi to obojętne, jak coś to na moim serwerze.

Opis co będziemy robić: Wpadłem na pomysł na nakręcenie pewnego filmiku przez chętną osobę. Będziemy grać w szachy! To polega na tym, że 32 osoby chętne będą odgrywać pewną rolę na szachownicy np: Pionek, Hetman, Król, Skoczek itp. Z kolei 2 osoby będą sterować swoimi pionkami, tzn. XXX - pisze, że: Pionek rusza się z pola G7 na G5. Polecenia można byłoby pisać na chacie, również na TS można się umówić. Nie owijając w bawełnę chodzi o nietypową grę w szachy. Chętnych proszę o zgłoszenie się. Podam wam parę Screenów pokazujących mniej, więcej jak to będzie wyglądało.

Screeny:

Posłużyłem się Citizens.

 

20121030145929.png

 

20121030150022.png

 

20121030150046.png

 

20121030150215.png

 

20121030150507.png

Ile osób: 32- Figury 1- Pierwszy rozgrywający, Ja- 2 Rozgrywający (możliwość zamiany)

Inne informacje: Na PW, bądź GG: 19119011, co do TS to na PW/GG dogadamy się na jakim serwerze/pokoju.

siw6.png


By Me.


Pomogłem? Łapka w górę !

Opublikowano

Siema . szukam 4 osób do frakcji Dsy na serwerze tekkit .

 

uHcRr.png

 

AlhXT.png

 

 

Podania proszę pisać na PW lub GG [ jest w profilu]

 

 

Nadal aktualne !

s4ElBud.png
Opublikowano

Witam. Poszukuję jakiejś ogarniętej dziewczyny do pogrania na jakimś serwerze survival+frakcje.

Mam 15lat. Nazywam się Artur, ale wole Szczurek : >

Dziewczyna powinna mieć minimum 14lat; >

Kontakt:

Skype : xSzczureQx

Gadu-Gadu : 44607905

baner3.png

Opublikowano

Nie wiem czemu, ale gdy piszę tutaj swój post to 70% się ucina. Więc odeśle do tematu w którym napisałem takie właśnie podanie.

 

Odpisujcie na pw!

 

link: http://www.mpcforum....3/#entry5513336

 

 

POWTARZAM!! ODPISUJCIE NA PW!!! BO TEMAT ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY!!!!!

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

Nie wiem czemu, ale gdy piszę tutaj swój post to 70% się ucina. Więc odeśle do tematu w którym napisałem takie właśnie podanie.

 

Odpisujcie na pw!

 

link: http://www.mpcforum....3/#entry5513336

 

 

POWTARZAM!! ODPISUJCIE NA PW!!! BO TEMAT ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY!!!!!

Wiem że dubel, ale chcę refnąć. I wiem że nie można refac nie swojego tematu.. ;/

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

Szukam osoby do nagrywania serii z minecrafta lub jakiś survival games lub coś tego typu.

Wymagania:

- Najlepiej żebyś był w moim wieku - 14 lat i nie miał piszczącego głosu

- Musisz mieć premium

- Musisz mieć w miarę sprawny mikrofon, nie jakiś szumioncy lub jakiś za 10 zł

Oferuję:

- wiek - 14 lat

- w miarę dobry mikrofon chociaż niedługo kupuję lepszy

- mam premium

 

 

Zaproszenia wysyłajcie na skype: Oskar53111

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...