Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam osób do gry survivalu , budowanie domków, bitwy itd. Coś w stylu tego co robią na YouTube np. Kwadratowa masakra.

 

Czego wymagam? :

-Najlepiej 13+

-Ogar.

-Uczciwość

-Mikro/Skype

 

O mnie:

-15 lat

-Uczciwy, ogarnięty

-Serwer dedykowany ( 6 slotów , przydałby się większy )

 

Kontakt:

Skype - duoactive1

GG - 43272270

76561198004076728.png
  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukujemy ogarniętych osoób do gry na serwerze dedykowanym z możliwością wpłatyy pieniężnej raz na msc kwoty do 5zł wymagania to : Ogar , minimum 14lat , Mikro, i skype . Na serwerze jest LWC narazie jest nas 3 . Prosimy o zgłasanie się na skype : misteriada1 lub na pw : )

Znam cie ;)

Opublikowano

Poszukuje osób do gry Ala kwadratowa masakra!

Min lat :Po mutacji

Mam server 10 slot wiec wystarczy zero lagów mile widziane ! Fraps lub coś innego !

GG 663364040

SKYPE fam0wned5

generate_logo.png?name=kucykowo

Typ: freebulid

Adres IP: 176.9.20.51:25820

Status: status.png?ip=176.9.20.51&port=25820

<iframe src="

https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=Nw3N3dfcItIfWNk" width="214" height="277" border="0" style="border:0;width:214px;height:277px;"><a href="https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=Nw3N3dfcItIfWNk">Przejdź do płatności</a></iframe>

Opublikowano

Witam jestem fabulayo i szukam osób do gry na serwerze minecraft (hamachi) mogę się złożyć na dedyka wiek 12+

wymagane mikro (skype albo ts3)

chętni proszę dodać mnie na skype seba200075

pozdrawiam

marrucy.jpg

 

 

Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać

Opublikowano

Witam, szukam osoby do gry w Survival games ( igszyska smierci )

Jesli niewiesz co to jest nawet nie pisz ...

 

Wymagania :

-14 lat+ jesli masz 12 , 13 nawet nie pisz...

- Sprawny Mikrofon

- Ogar w MC

- Premium

- Komunikar skype (ew. ts3)

Oferuje:

- 14lat

- Sprawny mikrofon

- Premium

Kontakt:

- Skype: Molol123

- PW na MPCforum

Opublikowano

Szukam kogoś ogarniętego do pomocy przy robieniu Escape.. Nie jakiegoś normalnego 10 minutowego escape.. Mówię o profesionalnym escape..

Dlatego oczękuję:

 

Wiek: 15+

Znajomość mechanizmów

Pomysłowości

Mikrofon

 

Jeżeli nie spełniasz powyższych wymagań to wgl nie pisz..

 

Ja oferuję:

 

18 lat

Serwer

Mikrofon

 

Propozycje pisać tylko i wyłącznie na PW

 

Ps. Poczatek escape już jest zrobiony..

Opublikowano

Witam, szukam osoby do gry w Survival games ( igszyska smierci )

Jesli niewiesz co to jest nawet nie pisz ...

 

Wymagania :

-14 lat+.

- Sprawny Mikrofon

- Ogar w MC

- Premium

- Komunikar skype (ew. ts3)

Oferuje:

- 14lat

- Sprawny mikrofon

- Premium

Kontakt:

- Skype: Molol123

- PW na MPCforum

Opublikowano

Szukam kogoś ogarniętego do pomocy przy robieniu Escape.. Nie jakiegoś normalnego 10 minutowego escape.. Mówię o profesionalnym escape..

Dlatego oczękuję:

 

Wiek: 15+

Znajomość mechanizmów

Pomysłowości

Mikrofon

 

Jeżeli nie spełniasz powyższych wymagań to wgl nie pisz..

 

Ja oferuję:

 

18 lat

Serwer

Mikrofon

 

Propozycje pisać tylko i wyłącznie na PW

 

Ps. Poczatek escape już jest zrobiony..

 

-

 

Mogę tez zagrać Survi :]

Opublikowano
minecraft-block-huge.png

battlefield_3_text_logo.png

 

 

MineField 3 Project !

 

Co to MineField Project?

 

Minefield to odegranie "Operacja Łamacz Mieczy" w Minecrafcie !

Tutaj pare VIDEO z tej misji z BF3

 

 

 

 

SS'y MAPY:

 

14926774.png

 

 

 

 

 

 

Szukamy dokładnie:

7 Osób:

-Kamerzysta

-3/4 Osoby jako aktorzy

-Ktoś kto zrobi server

 

Zainteresowany? Zapraszam:

GG: 37216563

Lub w komentach !

 

Texture Pack: [CLICK TO DOWNLOAD]

 

Map Made By:

 

Bobiii11121.png - Bobiii11121

Bobiii11121.png

Bobiii11121

GG: 37216563

http://www.mpcforum....i-do-minefield/

Opublikowano

Witam,

Szukam osoby do gry Survival Games ( MinecraftsurvivalGames.com) Wymagania :

- +13 lat

- Sprawny Mikrofon

- Ogar w MC

- Premium (oczywiscie serwer PREMIUM )

- Komunikator Skype

Oferuje:

- 14lat

- Sprawny mikrofon

- Premium

Kontakt:

-Skype: Molol123

Opublikowano

WITAM.

JEŻELI CHCESZ POGRAĆ SURVIVAL NA BUILDCRAFT/IC2/RED POWER ITP

ZAPRASZAM. HAMACHI ID SIECI:

ModCraftBukkit

HASŁO:123

Wersja mc 1.2.5

Więcej info w sieci

Opublikowano

Tworze filmiki do miencrafta i mam tego typu problem że moi aktorzy się wypalili i nie mam z kim nagrywać

1 Film jest ukonczony w 90% będą to krutkie filmiki komedialne

Wymagania:

-Oryginalny Minecraft

-Sprawny Mikrofon (dobry a nie z kauflandu za 10zł)

-Głos po mutacji (do uzgodnienia)

 

Oferty zgłaszać na GG 3574030

Opublikowano

WITAM.

JEŻELI CHCESZ POGRAĆ SURVIVAL NA BUILDCRAFT/IC2/RED POWER ITP

ZAPRASZAM. HAMACHI ID SIECI:

ModCraftBukkit

HASŁO:123

Wersja mc 1.2.5

Więcej info w sieci

Opublikowano

Szukam 1 osoby do nakręcania Let's Playa z Minecrafta .

 

Coś o mnie :

Mam 14 lat

Nie posiadam PREMIUM

Mam duże doświadczenie w minecraft .

 

Posiadam serwer dedykowany na którym chcę kręcić lets play .

 

Oczekuje :

Wieku +14

Sprzętu do nagrywania (fraps , i programy do obróbki itp)

Głosu ogarniętego

Posiadanie programu do rozmów : TS3

 

Kontak GG : 44864114

Opublikowano

Witam, poszukuje graczy do stworzenia stałej ekipy którą będziemy grac na serwerze dedykowanym (10 slotów, w każdej chwili można powiększyć, ale jak narazie 10 slotów myślę ze wystarczy :] ), oczywiście nie na zasadzie takiej że będziemy grać tylko wtedy jak wszyscy będą online.. Mamy swój serwer Team Speak na którym będziemy rozmawiać podczas gry, i na który gracz będzie wchodził gdy akurat będzie miał czas grać w minecrafta lub chociażby sobie z nami pogadać :] Serwer będzie właczony 27/7 i kazdy bedzie mógł wchodzić kiedy zechce.. Czysta mapa, wgranych pare pluginów takich jak LWC, Authme, AntiXray, Tree Asist.. Jest nas już 2, ja (18 lat) i znajomy który udostępnił mi serwer MC i serwer TS (pow. 18 lat)..

Szukamy ludzi w naszym przedziale wiekowym ale nie koniecznie.. Może być każdy, byle miał tylko mikrofon, mutację, i był ogarnięty..

 

Jeżeli jesteś zainteresowany to pisz na pw, lub od razu wejdz na Team Speaka (IP: 91.204.161.76 ), mój nick: Pinki

 

PS. Gracze No Premium oczywiście też mogą się zgłaszać :]

 

To tyle, pozdrawiam.

Opublikowano

WITAM.

JEŻELI CHCESZ POGRAĆ SURVIVAL NA BUILDCRAFT/IC2/RED POWER ITP

ZAPRASZAM. HAMACHI ID SIECI:

ModCraftBukkit

HASŁO:123

Wersja mc 1.2.5

Więcej info w sieci

Opublikowano

Cześć! Szukam 1-3 osób do nagrywania let's play'i z RÓŻNYCH gier: Dead Island, Battlefield 3, Minecraft i wiele, wiele innych. Chętnych zapraszam o napisanie do mnie na pw. Wymagam +13lat i oczywiście w przypadku mężczyzn wymagam bycia już po mutacji głosu :>

Opublikowano

Cześć! Szukam 1-3 osób do nagrywania let's play'i z RÓŻNYCH gier: Dead Island, Battlefield 3, Minecraft i wiele, wiele innych. Chętnych zapraszam o napisanie do mnie na pw. Wymagam +13lat i oczywiście w przypadku mężczyzn wymagam bycia już po mutacji głosu :>

Ja byłbym chętny . Niestety nie mogę napisać na PW, bo masz zawaloną skrzynkę. Jeśli aktualne napisz do mnie na skype ( duaoctive1 ) lub PW
76561198004076728.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...