Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć witam wszystkich,

Zbieram ekipę 4 osobową na serwery minecraft.

(Oczywiście też do innych gier)

Wszystko już obmyślane, będziemy mieć prawie takie same skiny.

Resztę dowiecie się na skype: thekichell

Teraz wymagania:

- 14lat +

- Minecraft premium

- Dużo wolnego czasu

- Dobry mikrofon

- Dobry komputer

 

Jeżeli wszystko spełniasz do szukam właśnie Ciebie! =)

Pisać na SKYPE, pozdrawiam!

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam osoby do gry na survivalu.

 

15+/mutacja.

Ja:

Wiek: 16lat.

Mutacja: Raczej tak.

Premium: Tak

Raczej często mogę pograć

Chętnie mogę robić lets playa ale Ty musisz wrzucać filmiki i kręcić.

Mogę postawić serwer. Net 4mb.

 

 

GG: 7247874

Opublikowano

Witam

 

Poszukuję ekipy do budowy serwera.

 

Minimalne wymagania:

 

- 14 lat

 

- Bycie ogarniętym

 

- Posiadanie ts3!!!

 

- Znajomość komend

 

Serwer po zbudowaniu będzie upubliczniony 100 slotów.

 

Co oferuje w zamian za budowę serwera??

 

- Architekta na stałe

 

- Dużo kasy na start

 

- I wiele itemów

 

- Oraz wypisanie na stronie głównej serwera jako osoby budujące serwer.

 

 

 

Swoje podania oferty piszcie na PW odpowiadał będę tylko na PW!

 

Możliwość też zdobycia amina na serwerze przy dłuższym czasie udzielania się.

 

 

Pozdrawiam

 

gwalento

Opublikowano

Witam wszystkich chcę robić nową serie fabularną i potrzebuje z 1 2 3 osoby do nakręcania.Seria będzie się nazywała Minecraft Kosmici i potrzebuje kolesia co zrobi jakieś dobre intro.Mam nadzieję że się jasno wyraziłem podania pisać na pw na mpcforum.

 

Wzór Podania

Nick:

Wiek:

Mikrofon :(musi być)

Dodatkowe informacje:

Opublikowano

siemanko, szukam osoby, która pograła by ze mną w minecraft escape.

 

MAM SERWER HAMACHI.

 

Wiek: 14 lat

Mikro: Jest

Skype: Jest

Mutacja: Przechodzę

Kontakt:

 

Skype - r3v776

GG - 38437715

Team Speak 3

Moje konto na YouTube:

 

YouTube.com/User/reeZuGaming

 

mca.png

Opublikowano

Szukam osób ok 5 do grania na modach na serwie

-mody to:

 

SDK's Gun Mod

Car Mod

Flans Mod

 

Wymagania:

-Serwer może być hamachi

-13+

-humor

-ogarnięcie minecraft

-ts

oferuje:

-nagrywanie

-14lat

-humor

-ogarnięcie minecarft

-podkanał TS

-Link do serwera z modami

Opublikowano

Witam szukam kogoś z kim mógłbym sobie pograć .

 

Wymagam:

 

-14+ (Mam : 15 lat)

-Mikrofon

 

 

To chyba wszystko ;] Moge spokojnie postawić serwer . Możemy grać z modami lub bez .

 

Mój skype : "fajnyfemex"

 

Pozdrawiam

x

Opublikowano

Poszukuje 1,2,3 ludzi do nagrywania nowej serii fabularnej minecraft kosmici

 

 

Witam wszystkich chcę robić nową serie fabularną i potrzebuje z 1 2 3 osoby do nakręcania.Seria będzie się nazywała Minecraft Kosmici i potrzebuje kolesia co zrobi jakieś dobre intro.Mam nadzieję że się jasno wyraziłem podania pisać na pw na mpcforum.

 

 

Wzór Podania

Nick:

Wiek:

Mikrofon :(musi być)

Dodatkowe informacje:

 

Podania pisać na pw(wiadomość) w mpcforum.pl

Opublikowano

Szukam kogos do nagrywania let's play'ow albo escape.

Wiek: 16lat

Oferuje: Mutacje, Serwer 3 slotowy, doswiadczenie, dobry humor.

 

Chodzi mi o nagrywanie filmikow, (jak chcesz mozesz tez nagrywac).

 

Moj kanal na YT: http://www.youtube.com/user/Mexisko10?feature=mhee

 

Pozdro

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Witam poszukuję 1 lub 2 osob do pogrania survival lub na modach niestety nie mam serwer.

 

Oferuję:

mikro

skype

wiek 13 lat przed mutacją

Wymagane:

min 12lat

skype

mikro

serwer

 

Skype:dyb3k3312

Opublikowano

Poszukuję "Budowlańca"

Poszukuję osoby potrafiącej, lubiącej budować m.in zamki,

aktualnie posiadamy serwer testowy 5 slot, jeżeli powstanie mapa

będzie to 100 slot survival+frakcje.

Osoby zainteresowane pomocą budowania oraz zabawą

proszę o kontakt na numer gg 9744081.

 

Oczekujemy:

Wieku 16+

Mikrofonu

TS3/skype

 

W zamian za pomoc jesteśmy w stanie oferować

 

Admina na serwerze gdy powstanie,i inne

rzeczy np jak mini nagroda "pieniężna"

 

Zainteresowani proszę o kontakt gg

9744081 najlepiej z ssami waszych budowli !

imetin_logo.png

Opublikowano

Witam, mam na imię Dominik, mam 17 lat i poszukuje 1/2 osób do grania w Quest/Adventure/Escape ... niestety ja nie mam możliwości na postawienie serwera, za bardzo nie interesuje mnie ile masz lat zawsze możemy spróbować jak coś to się pożegnamy. Jeżeli jesteś zainteresowany musisz mieć mikrofon (co do komunikatora możemy się dogadać) i możliwość postawienia serwera.

Kontakt: PW, skype: dominik.thorini , gg: 5146435

 

 

Edit: Już nieważne.

Opublikowano

Witam, poszukuję osób do tworzenia machinimy. Jeżeli ktoś nie wie co to machinima to ten post nie jest dla niego. Poszukuję aktorów.

 

Czego wymagam?:

  • 100% ogarnięcie.
  • umiejętność grania.
  • wiek minimum. 13 lat.

Co oferuję?:

  • Miłą pracę w ogarniętym środowisku
  • Zabłyśnięcie na Polskiej scenie YouTubowej.

 

 

Kontakt:

GG: 12539310

Opublikowano

Szukam osoby która pomoże w robieniu mapki serwerowej oraz teście pluginów.Zaznacz z serwer nie bedzię Dedykowany tylko będzię postawiony na moim PC w wybrancyh godzinach od 9:00 do 00:00 lub 2:00.Chętnych zapraszam na moje gg 2927899

Opublikowano

Szukam kogoś do różnych mapek do minecraft'a.

Napiszcie na skype: thekichell

 

Oczywiście nie będę grał w samego minecraft'a także w inne

gry możemy pograć, pisać!

Opublikowano

szukam 2-3 osob do grania w minecrafta , robic filmiki i wgl dobrze sie bawic , pisac na pw. o mnie :

mikrofon mam

mam 16lat

umiem budowac fajnie budynki i kopac duze pomieszczenia

Opublikowano

Witam poszukuję 1 osoby do pogrania survival lub na modach niestety nie mam serwer.

 

Oferuję:

mikro

skype

wiek 13 lat przed mutacją

Wymagane:

min 13lat

skype

mikro

serwer

 

Skype:dyb3k3312

Opublikowano

Szukam osób do gry !

 

Wymagam :

-hamachi

-ogar

 

IP: 5.250.146.125

Id sieci :

dwazamki/1

 

haslo: 123

 

Będziemy atakowac się nawzajem .

Zamki budujemy na surwiwalu ,zdobywając surowce .

 

Kazdy team ma 6osob !

Szukam jeszcze 10osob do gry !

 

 

GG: 22195108

Opublikowano

Siema szukam osób do kręcenia Filmików ja mam serwa dedyk 10 slotów ja moge nagrywać montować do hd i wstawiać mam 13 lat kto chetny pisać na skype Pawels8415

Opublikowano

Siema. Szukam kogoś do pogrania w mapki escape, adventure, survival itp.

Serwera nie mogę zahostować ze względu na słabe łącze.

Moje wymagania to:

-14 lat (może być rocznikowo)

-Po lub w trakcie mutacji

-Mikrofon

-Skype

-Ogarnięcie

-Nie wymagam konta premium

-Staż w MC przynajmniej 2 miesiące

-Poczucie humoru

 

Oferuję:

-14 lat

-W trakcie mutacji (głos nie piszczy)

-Minecraft konto premium

-Skype

+To co w wymaganiach

 

Skype: wojtek0934

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...