Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka , poszukuje osoby ogarniającej mapki tego typu , jednocześnie takiej która dała by radę postawić serwer non hamachi .Mikrofon nie wymagany , gdyż sam nie mam i nie używam komunikatorów głosowych typu Skype czy TS .Porozumiewać będziemy się przez wewnętrzny czat w grze .Wszelkie oferty proszę pisać na gadu-gadu :12559884 lub prywatną wiadomość na forum .

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jestem chętny do zagrania let's play Minecraft, np escape lub jakiś survival. Mam 17 lat, premium oraz bardzo sprawne mikro. Mój skype: lukasz.jaszcz1

Daj "Lubię To"

Opublikowano

Szukam osób do grania w minecraft totalny survival lub cod 4 ,dawn of war 2.Albo inne gry.

WYmagam:

12+lat

ogarnięcie

humor

skype

sprawne micro

Oferuję:

serwer

14lat

ogar humor

dobre micro

Kontakt:

skype:silvaa76 [nie pisać na pw bo nie sprawdzam!]

Opublikowano

Szukam osób do grania w minecraft totalny survival lub cod 4 ,dawn of war 2.Albo inne gry.

WYmagam:

12+lat

ogarnięcie

humor

skype

sprawne micro

Oferuję:

serwer

14lat

ogar humor

dobre micro

Kontakt:

skype:silvaa76 lub hamachi:MinecraftWymiataczor

Opublikowano

Cześć!

Szukam osoby która mogła by postawić serwer Minecraft lub zwolnić swój aktualny i spędzić ze mną trochę czasu. Po co? Budowalibyśmy ogromny zamek. W zamku były by jakieś mechanizmy obronne lub coś w tym stylu. (Zamek własnego pomysłu)

Wymaganie serwera:

Bukkit (koniecznie musi być z plugami)

Bez lag (chyba że minimalne

Najlepiej żeby to nie był chamachi (chyba że będzie wyjątek)

Pozdro , bartasek909

Kontakt:

Skype: bartasek909

NotowanyPL

Opublikowano

witam mogę wziąść udział w ESCAPE,FABULE I SURVIVALU .

 

co posiadam?

 

mam 13lat

 

skype/ts3

 

mikro (sprawne)

 

ogarniam na 10/10 Minecrafta.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Chętnie nagram z kilkoma osobami jakąś serię... Co wymagam:

- Premium (w ostateczności mineshafter)

- mikrofon + TS3, Skype

- duże poczucie humoru

- najlepiej 15+ (mutacja)

 

Co oferuję:

- nagrywanie

- serwer dedykowany 10 slotów

 

Dzwońcie Skype: quattro_odd

Opublikowano

Wezmę udział w Fabule,Survivalu,escape,Let's Play.

 

Co posiadam?

 

14 lat i mutacje

 

Mikro,TS3,Skype

 

Premium

 

znajomość Minecraft, Wersje 1.2.5

 

Czego oczekuje?\

 

Dedyka,Hamahi (Niema znaczenia)

 

pisać PW podam gg i skype

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam szukam serwera do kręcenia Let's Play z Minecraft

Coś o sobie:

Mam 13 lat

W minecrafta gram puł roku

mam mikro gg i skype

Szukam serwera maximum 20 slotków i no hamachi

Jeśli chcesz więcej informacji pisz GG:43033528 Skype:bloodjobs

76561198048273608.png

Opublikowano

Witam! Chętnie nakręcę z kimś Let's play'a z Minecrafta.

 

 

Posiadam 17lat.

 

skype/ts3

 

 

ogarniam w 100% minecrafta.

 

 

Oczekuję osoby która będzie w stanie nakrecić i wrzucić na YT.

 

Kontakt: skype bikusxd

GG: 12762365

Opublikowano

Cześć.

Szukasz osoby do nagrywania escape, let's play'i.?

Dobrze trafiłeś.

Oferuje

14 lat

Bez premium, ale mam konto brata.

Skype: narrvany

New konto. 11.10.2011r.

 

mojamc.png

by narrvany

Opublikowano

Siemkaa

Szukam 2/3 osób do nagrania pare filmików z minecrafta - escape

Co oferuje :

Mineshafter

Micro , skype

Nagrywam

14 lat (niestety jescze nie po mutacji :/)

Co wymagam:

Skypa

+13

Mineshaftera chociaz moze byc i bez ;D

I KTOS STAWIA SERWA

 

 

SKYPE:szymon147258

18925e2d71f54ed69f3497bc412fe769.0.gif

Opublikowano

Szukam kogos do grania survivala na servach tyup Wojny Gildi mam dobry server tylko poszukuje osob do gry

wymagane skype

pisac gg 22845215

Opublikowano

Co posiadam?

 

14 lat i mutacje

 

Mikro,TS3,Skype

 

Premium

 

znajomość Minecraft, Wersje 1.2.5

 

Czego oczekuje?\

 

Dedyka,Hamahi (Niema znaczenia)

 

pisać skype: krzysio.maciog

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam!

 

Szukam chętnych osób mogących pomóc w odbudowie mapy serwera V-Skill. Wymagam jedynie gorących i dobrych pomysłów i mikrofonu z TeamSpeak3. Jeżeli nie chce ci się pisać podania wejdź na nasz serwer TeamSpeak3 : 188.165.154.20:8300 przyjmuję podania przez rozmowę.

 

Wzór podania :

Nick :

Wiek :

Staż :

Masz mikrofon :

Coś o sobie :

Screeny (1 do 3) :

 

Podania wysyłać na PW do mnie!

Opublikowano

Witam , szukam 2 osób do wspólnej gry

Wymagam:

Skype

Mikrofon

12-15 lat

Co oferuję

14 lat (Jeszcze nie po mutacji)

Serwer Hamachi

W miarę sprawny mikrofon

Skype:maciek.jaskioski

 

Chetnie doloncze do jakiejs ekipy mam serwer 5slotow

 

Co daje

Serwer Dedyk

Ogar

16lat(bez mutacji)

Od kiedy w wieku 16 lat się nie kończy mutacji ?

Opublikowano

Witam poszukuję bardzo obeznanych i ogarniętych ludzi do założenia server lub też reaktywacji dawnego server McDragons.

Potrzebuję:

- Moderatora (który zna się na php co w razie potrzeby dopisze skrypt na stronę i zadba o nią )

- Kogoś do pomocy technicznej, Bardzo dobra znajomość servera i pluginów

 

Dodatkowym plusem do rekrutacji jest posiadanie mikrofony i wiek przynajmniej 17+

W razie innych informacji proszę pisać na gg 24505001

 

Wzór Podania

Nick:

Wiek:

Rekrutacja na :Moderatora/Technicznego

Mikrofon :tak/nie

Dodatkowe informacje:

 

podania można składać w tym temacie jak i na moje gg

Opublikowano

Cześć !

Szukam osoby do let's play .

Mam 13+ lat , dobry mikrofon , skype .

Szuka osoby w podobnym wieku , fajnie jak była by to dziewczyna ,lecz nie musi ; ))

Nie musi mieć Konta premium .

Muśi zato nagrywać filmy z głosem .i zrobić serwer .

Kontakt GG:11219115 Skype:Podam na GG .

 

 

 

Gra będzie toczyła się na jakiejś mapce survival .

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jestem chętny do:

 

 

Survival

 

O mnie:

 

 

 

Mam 13 lat

 

Gram w minecraft od 1.5

 

Posiadam Humor

 

Skype/ts3/Ventrilo/Mumble

 

Pisać mi na skype!:Wiktor.Ograbek21

Opublikowano

Witam szukam kolesi co by ze mną zbudowali mapkę na serwa i byli współwłaścicielami.Potrzebuje 2 współcicieli żebyś my we 3 złożyli na opłacanie serwa i jeszcze powiem że ja będę Head Założycielem.Czyli potrzebuje budowniczych i współwłaścicieli.Powiem jeszcze że serwer będzie hostowany na

http://www.ownserver.pl/. Będę też go ogłaszał na mpcforum.pl jak jest ktoś chętny pisać na pw.To będzie dedykowany dla wszystkich graczy z mpcforum i jak mówiłem w sprawie odpowiedzi pisać na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...